Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek azzal a nővel...

Mit tennétek azzal a nővel aki biztatna a nejeteket, hogy lépjen félre?

Figyelt kérdés
A nőnek is van vaj a fején! Hagynátok a csudába vagy szólnátok a férjének?
2010. ápr. 20. 19:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ki ez a nő? A feleséged nem tudja megszakítani a kapcsolatot vele? Én amúgy hagynám a csudába. Ha a feleségemet rá tudná beszélni egy ilyen nem mondom ki micsoda a félrelépésre, akkor annyit is ér az egész. Nekem ha ilyet kezdene el valaki mondogatni, simán kiröhögném, magamban pedig szánalmasnak tartanám.


29/n

2010. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Akit csak úgy rá lehet beszélni az ilyesmire,az két forintot nem ér emberileg!
2010. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Na nekem aztán mondhatna az a másik nő bármit, én akkor sem tenném meg!Az ilyen nők huncut célból csinálják a feszkót, ha nekem nem jó,neked se legyen. Széthúzni a házasságot ez a célja.
2010. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Gyújtsd fel.
2010. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Megd..nám. :DDDD

Vagy ráizgatnék valami falubikája alakot, aki már régóta a bögyömben van, és utána szólnék a férjének. 2 légy 1 csapásra. :P

2010. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
azért mondogatja a nejemnek mert én meg csaltam és ne hagyja magát
2010. ápr. 20. 20:03
 7/22 anonim ***** válasza:
Elsősorban elgondolkoznék rajta hogy miért is fordult meg az asszony fejében a gondolat...jahogy megcsaltad? hát kérlek... innentől nem tudlak sajnálni. Szerintem söprögessen mindenki a saját háza tájékán, te lihegj a párodnak hogy bocsásson meg, ő ne csaljon meg, a másik párhoz meg semmi közöd, hacsak persze nem életreszóló haverod a nő férje.
2010. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát, ha te is megcsaltad, a párodnak elég nagy lehet a kísértés a revansra. Neked is az lenne, nem? A másik nővel nem érdemes semmit csinálni. Ha hallgat rá a nejed, hát hallgat, istenem. Lehet, hogy ebben a szituban én is hallgatnék rá :D
2010. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Csald meg vele is. Utána csak nem hallgatna rá.
2010. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha te is félreléptél, akkor teljesen igaza van annak a nőnek, ha a feleségedet arra biztatja, hogy ő is élje világát.
2010. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!