Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem irigykedtek más családo...

Ti nem irigykedtek más családokra?

Figyelt kérdés

Egèsz jòl èlünk, kb 600 ezret keresünk a fèrjemmel ketten ès szerencsère lejárt a lakáshitelünk is ìgy egèsz jòl kijövünk. Rezsink kb 50e, èlelmiszerre megy el durván 70e. (Igyekszem zöldsèget piacon, hùst/tojást ismerőstől venni.) Szòval marad minden hònapban pènzünk , hárman èlünk, a fèrjem, az 5 èves fiunk ès èn. A házasságunk szerencsère nagyon kiegyensùlyozott minden tèren. Viszont szörnyen irigy vagyok másokra ès ezt nem tudom leküzdeni. Ha azt látom, hogy valaki ùj kocsit vesz, akkor kiakadok, hogy nekünk is le kellene cserèlni az 5 èves autònkat. Idèn Tenerifèn voltunk nyaralni, de mikor megtudtam hogy az egyik távolabbi baratnőmèk Indonèziában voltak akkor megint tiszta ideges voltam. Mèg a Tescoban is azt nèzem ki vesz drágább dolgokat nálam. Ùgy èrzem ez lassan megmèrgezi a napjaimat. Hogy szokjak le erről? Ti nem irigylitek azokat a családokat, akiknek halomnyi pènzük van ès bárhova elmehetnek, mindent megtehetnek?

29N


2016. aug. 24. 19:18
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
82%
na az ilyen embereket gyűlölom..az irigysegnel gusztustalanabb nincs.
2016. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
2%
De, nagyon, ez a helyes azt hiszem!
2016. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
73%
Nem, pláne az olyan emberekre nem irígykedem, akik fetrengenek a pénzben, mégsem elég nekik semmi, mégis irígyek.Ezek sosem boldogok, örök elégedetlen, szánalmas alakok.A többség pont az ilyen telhetetlen papzsákokat utálja.Nem irigyli...
2016. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon unalmasak a mindennapjaid, ugye?
2016. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
87%
Semmi okod írigykedni, mert te sokkal jobban élsz, mint a legtöbben az országban. Ha másképp nem megy. kezeltesd magadat, mert ez már nagyon beteges.
2016. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
82%

Nem, pedig most nem élünk olyan fényesen.

De neked viszont valami nagy probléma lehet az életedben, valami nagyon nincs rendben, ha sosem vagy elégedett.

2016. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
87%
El kéne menned dokihoz. Ez valami mélyebb sérelem lehet benned, jobb lenne, ha kibeszélnéd magadból, mert ez így elég durva.
2016. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim válasza:
80%
Az én családom a ti keresetetek negyedét sem kapja meg, mégsem irigykedünk. Mert nem a pénz a lényeg, néha én is szomorkodom, hogy sorstalannak érzem magam. De! A szeretet a lényeg. Amíg a gyermeketeknek mindent meg tudtok adni, amire szüksége van, azt hiszem nincs gond.
2016. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
69%
Képzeld, én ugyan fiatalabb vagyok nálad sokkal, de még nem voltam nyaralni! Tengerpartot sem láttam még. Sőt, még a Balatonon sem voltam. Külföldön csak Romániában voltam osztálykiránduláson. És mégsem vagyok olyan szinten felháborodva azon, hogy xy Miamiban meg itt meg ott nyaral... Hanem örülök annak, másnak mennyire bejött az élet. Persze én is lennék szívesen a helyükbe, de olyan színtű felháborodást sohasem vezetek le magamban mint a fentiek alapján Te... Szerintem már jó dolgodban nem tudod mit csinálj.. inkább foglalkozz a kisfiaddal! Ne irigykedj másokra, sőt ne is foglalkozz senkivel se csak a családoddal, és ne mindig a legjobbat akard. Afrikában a szegény gyerekeknek sokszor enni sem jut...
2016. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
84%
1. "èlelmiszerre megy el durván 70e" 2. "Tescoban is azt nèzem ki vesz drágább dolgokat nálam" Ráadásul xarrágó is vagy, hiszen ennyi jövedelemből nem valami minőségi ételeket esztek. Nekünk 2 főre több elmegy havi szinten élelemre. Jó nagy kamuzás, amit itt előadsz. Nem irigyellek, hiába vered magad.
2016. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!