Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem aludhat nálunk?...

Miért nem aludhat nálunk? 😢

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt..és már nagyon szeretnénk együtt aludni..(lefeküdni még nem szeretnénk egymással mert ezt még korainak tartjuk..)tehát igazából csak együtt aludni szeretnénk..és reggel együtt ébredni..mert annyira jó lenne 😍😟

De sajnos az ő szülei ezt nem engedik 😢

Szerintetek miért nem?

(Most értitek..ha nagyon le akarnánk feküdni egymással akkor azt bármikor meg tudnánk tenni..nem kell ahhoz együtt aludni..de mint már említettem ezt még korainak tartjuk)

Már jó párszor volt nálunk..és én is voltam náluk a szüleimmel..tehát nem értem miért nem engedik neki 😢

Én 15/L ő pedig 15/F



2016. aug. 23. 12:16
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ne akarj felnőttesdit játszani még, gyerekek vagytok. Ha az együttalvás a lényeg, egy családi ebéd után a nappali kanapéján, átölelve egymást aludjatok 1-2órát, ez ellen nem lenne kivetni valóm.
2016. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!