Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem aludhat nálunk?...

Miért nem aludhat nálunk? 😢

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt..és már nagyon szeretnénk együtt aludni..(lefeküdni még nem szeretnénk egymással mert ezt még korainak tartjuk..)tehát igazából csak együtt aludni szeretnénk..és reggel együtt ébredni..mert annyira jó lenne 😍😟

De sajnos az ő szülei ezt nem engedik 😢

Szerintetek miért nem?

(Most értitek..ha nagyon le akarnánk feküdni egymással akkor azt bármikor meg tudnánk tenni..nem kell ahhoz együtt aludni..de mint már említettem ezt még korainak tartjuk)

Már jó párszor volt nálunk..és én is voltam náluk a szüleimmel..tehát nem értem miért nem engedik neki 😢

Én 15/L ő pedig 15/F



2016. aug. 23. 12:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

- fiatalok vagytok

- nem akarnak kerülgetni a lakásukban

- félnek, hogy terhes leszel

2016. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon jól teszik a szülei, hogy nem engedik, én sem engedném. Az én húgom 14 éves, és, ha belegondolok, hogy csak 1 évvel vagytok idősebbek nála... hát én sem engedném.


25 N

2016. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%
HÁt fura, de én sem engedném. Szerintem nagyon korai még. Annak ellenére is, hogy nem szeretnétek előrébb lépni.
2016. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

Igen dicseretes hogy meg korainak tartjatok es ugy dontotok hogy nem akarjatok egyelore, csak aki dietazik, annak nem celszeru egesz nap az orra elott tartani a csokitortat. Ha erted mit akarok mondani :)


Vasakaratnak kell ahhoz lenni, hogy egy agyban egyutt alvo egymas irant eros vonzalmat erzo ket szemely kozt ne tortenjen semmi. A szandekot ismetlem nem ketlem, de a kimenetelt illetoen naivitas azt hinni hogy semmi se lenne :)

2016. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
35%
Én megengedném, de nincs beleszólásom. Egyébként pedig úgy vannak vele, hogy egyszerűbb nemet mondani, mint aggódni, hogy mi lesz. A szülők ismerik egymást? Ha nem, az segíthetne a dolgon, ha ők is beszélnének róla, hogy mit engedjenek és mit ne.
2016. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%
Utána jönne a kérdés: Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy terhes vagyok?
2016. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Igen a szülők ismerik egymást..

Amúgy ha őszínte szeretnék lenni akkor a barátom már szerette volna azt..de én nem..és hatalmas önuralmam van még ha ezt sokan nem is hiszik..tehát én elhatároztam hogy még jóval később szeretném és ezt mondtam a barátomnak is és megértette..és azóta szóba sem hozza..

Meg amúgy azt nem értem hogy én vagyok a lány..szóval általában őket szojták jobban félteni..nem a fiúkat..😟

2016. aug. 23. 12:29
 8/31 anonim ***** válasza:
74%

tényleg nagyon nagyon korai.. (arról nem beszélve hogy azért az az 5 hónap nem is annyira hosszú idő)

Meg én sem hiszek abban hogy az csak az alvásról szólna.. főleg egy fiú szemszögéből.

Értem én hogy nem "AZ" a szándékotok-de azért na...

2016. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
ja amikor a takaró alatt egy romantikus film alatt elkezd matatni, akkor mond, hogy NE :D
2016. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%

ezekszerint a te szüleid megengednék..? nem semmi..


és most írtad le hogy a barátod meg már szerette volna..

szóval: kicsit naiv vagy..

2016. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!