Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig aludhat apa és lánya...

Meddig aludhat apa és lánya egy ágyban?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelő apuka kislánya 10 éves koráig együtt fürdött, más tanácsára hagyta abba. Most 12 éves, a kislány serdül, de nem zavarja a meztelenkedés az apa előtt. Szinte állandóan együtt alszanak, a kislány nem tűr barátnőt az apuka mellett. Egészséges ez?
2012. aug. 10. 08:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy nagyon nem az.
2012. aug. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2012. aug. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges.
2012. aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
részben igen....mert az apukája.De 10 éves korig nem ajánlott az együtt fürdés szerintem.Együtt alvással sincs gond de azzal igen hogy nem tűr el más nőt apuka mellett a kislány.Ne a gyerek mondja meg mi hogy legyen!!!
2012. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem egészséges már a serdülőkorban, amikor a lányból nő lesz... az apa buta, hogy ezt hagyja és engedi. 10 éves korig együtt fürödtek?! Az apát kellet volna zavarnia, hogy látja a lánya... Ilyenekből lesznek a vérfertőzések, de lehet, hogy ez az apának jó. Pár év múlva meg összegabalyodnak...
2012. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy ez nem helyes. Az apuka, a volt barátom akivel időnként találkoztam, Ő nem lássa be. Csak egy kis megerősítés miatt írtam ide. Ráadásul az apuka alkoholista, aki akkor is nagyon működik az ágyban, és olyankor nem emlékszik a dolgokra.(
2012. aug. 10. 08:24
 7/21 intrepid ***** válasza:
No kérdező, a hatos kérdésed a legnagyobb gáz. Nekem semmi bajom a szittyósokkal, de ilyen állapotban összebújni, veszélyes. Ilyenből töténtek már öngyilkosságok is. Tehát nem, nem, és nem.
2012. aug. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális söt nagyon is nem.De azt is figyelembe kell venni a kislánynak csak az apja van, és lehet anyira szoros a kötelék egymásközött , nekik ez természetes.Az apának kellene szép lassan távolodnia mivel a kislány szép lassan növé válik.Egyébkén normális esetben egy gyerek már 8-9 éves kor után nem alszik a szüleivel.Elkezdenek nagyon önálloak lenni,már nagyon nagynak érzik magukat.
2012. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 intrepid ***** válasza:
23%
Valaki számolja már ki, kb. mennyi egy kád fürdővíz ára gázboylerrel, villanyboylerrel, valamint hálózati melegvízzel. Annyit olvasok itt is, arról, hogy spórolásból együtt fürdenek.
2012. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Normál esetben azt mondanám hogy szegény apuka nem tudja hogy kell a kislányt nevelni és esetlen.

Az alkoholistát történet után viszont már iszonyat veszélyesnek tartom a helyzetet!!

Hisz alaposan beiszik és részegen észre se veszi és fajtalankodik!!!


Akár gyámügyben is gondolkozhatsz mert ha a kisgyerek félre lesz nevelve, utólag már nem tudsz tenni semmit és lesz egy defektes gyerek elcseszett élettel...

2012. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!