Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig aludhat apa és lánya...

Meddig aludhat apa és lánya egy ágyban?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelő apuka kislánya 10 éves koráig együtt fürdött, más tanácsára hagyta abba. Most 12 éves, a kislány serdül, de nem zavarja a meztelenkedés az apa előtt. Szinte állandóan együtt alszanak, a kislány nem tűr barátnőt az apuka mellett. Egészséges ez?
2012. aug. 10. 08:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ahogy látom a válaszokat, mintha én mondanám. zoli7980 válaszodra, a gyámügy már ott van, figyeli őket, de hiába. A kislány éjszakázik az apukával, kocsma, buli....

Hozzáteszem, az apukát bármelyik pillanatban lecsukhatják, hetente jár rendőrség, bíróság. "Ezért nem megy el dolgozni" mondja Ő.(

Többszöri verekedés is van a dologban, az idén a nagypapát kétszer is megverte, aminek kórház bíróság lett a vége.( Ez is aggaszt, a kislány úgy nyilatkozott erről, miután látta a nagypapát kéken zölden, mintha ez természetes lett volna. Az apuka két éve a nagymamának is adott pofont. Ezen a téren a kislány már óvodás korában agresszív volt, a nagymama mesélte, akinél évekig lakott, és neki is volt benne része.(

2012. aug. 10. 08:51
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem szabad csak ezt az egy momentumot nézni. A kislány amúgy rendben van? Egészségesen fejlődik? Ha igen, akkor miért ne meztelenkedhetne az apja előtt? Németországban éltem pár hónapot, nudista strandok tucatjai vannak tele családokkal.

Együtt alszanak? Miért ne? Ha csak ők vannak egymásnak és ez ad biztonságot a gyermeknek?


Gond akkor van, ha észre lehet venni valami furcsaságot a lány magatartásában, a mentalitásában, kedélyállapotában. Ezért egy független szakértő elbeszélgethetne vele.


Az alkohol tényleg nagy probléma lehet. Ez alapvetően megváltoztathat és alkalmatlanná teheti az embert a szülői feladatok ellátására. És akkor már nem csak az a kérdés, hogy egy ágyban alszanak-e...

2012. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia! Az együtt fürdés,majd esetleg alvással semmi gond nem lenne ha nem italozna a kedves apuka.

Sporolás? lehet külön is fürdeni.. Elöször a kislány(talán tisztább,s érzékenyebbek a női nemi szervek) s utána az aouka.Ad2: nem is muszáj fürdeni,zuhanyozni is lehet.

2012. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Igen, vannak problémák a kislánnyal. Állandó veszekedések felnőttekkel is. Barát, nagymama testvére, apuka testvérei,... nyilatkoztak már úgy, hogy nem mehet hozzájuk, nem mennek ha ott van a kislány, ha még egyszer így viselkedik, akkor nem fog rájuk nézni,...

Szerintem az sem természetes, hogy az apa azt mondja nem, (még az áruházakban is) és 2 mp. sírva ordítozik az apjával.

Egészséges, van lovuk, állandó lovaglás... Viszont a tisztaságot azt nem ismeri.

Kislány ragaszkodik nagyon az apához, mert az kényezteti, minden kívánságát teljesíti. Állandó programok ami szerintem megint nem jóra vezet, a kislány rendszeresen éjszakázik, kocsmába jár, pár napja elárulta milyen italokat szeret, tetszett neki amikor berúgott. Több éve titokban cigarettázik.

2012. aug. 10. 09:15
 15/21 anonim ***** válasza:

Hogy járhatna kocsmába több éve egy most 10 éves gyerek????


Amúgy ha mindez igaz, már rég el kellett volna vennie a gyámügynek a gyereket az "apától".

2012. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Pár éve cigarettázik, azt írtam! Nem 10 éves, hanem 12 most, és az apukával jár kocsmába. Az apuka pár évesen is vitte magával mindenhová, motorostalálkozó, stb.
2012. aug. 10. 09:53
 17/21 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nem értek benned valamit.


Feltettél egy kérdést. Ami szinte ártatlan. Simán lehet több oldalról megközelíteni és többféleképpen magyarázni.


Majd ezek után elkezded csepegtetni a brutálisabbnál brutálisabb részleteket (alkoholizmus, kocsmázás, verekedés, rendőrség, börtön, gyámügy).


Ezek után nem értem, hogy egyáltalán mi értelme volt az eredeti kérdésednek? Vagy hogy összességében mit is akarsz?

Csak szórakozol?

2012. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Kedves 69%! Amikor azt írta valaki, hogy az együtt alvás természetes, arra reagáltam, hogy ráadásul az apuka alkoholista. És így tovább. Azt hiszem egy feltett kérdésnél nem jó ötlet regényt írni. A részletek általában menet közben jönnek elő!
2012. aug. 10. 10:19
 19/21 anonim ***** válasza:

Ezek nem részletek. Részlet az lett volna, hogy hálóingben alszanak vagy pizsamában, mosnak-e lefekvés előtt fogat és mesél-e még esti mesét kip-kop-ról az apuka...


Az alkoholizmus, a gyerek alkohollal itatása, kocsmába járatása, rendőrségi ügyek, verekedések szerinted mellékes részletek a fő probléma az együttalvás mellett?

2012. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
mindig is kiakaszt ez az együttfürdés dolog! Még ha anyuka fürdik együtt a gyerekkel,az sem egészséges,ugyanis anyuka szervezetében lehetnek olyan akár gombás /hüvelygomba/fertőzések amikről nem is tud,és a gyerek meg elkapja tőle.Hát még egy apuka szervezetében! De biztos én vagyok a maradi.Azért örülök,hogy az itteni védőnő lecseszi az ilyen embereket!
2012. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!