Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem aludhat nálunk?...

Miért nem aludhat nálunk? 😢

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt..és már nagyon szeretnénk együtt aludni..(lefeküdni még nem szeretnénk egymással mert ezt még korainak tartjuk..)tehát igazából csak együtt aludni szeretnénk..és reggel együtt ébredni..mert annyira jó lenne 😍😟

De sajnos az ő szülei ezt nem engedik 😢

Szerintetek miért nem?

(Most értitek..ha nagyon le akarnánk feküdni egymással akkor azt bármikor meg tudnánk tenni..nem kell ahhoz együtt aludni..de mint már említettem ezt még korainak tartjuk)

Már jó párszor volt nálunk..és én is voltam náluk a szüleimmel..tehát nem értem miért nem engedik neki 😢

Én 15/L ő pedig 15/F



2016. aug. 23. 12:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
84%

Ha a phahsz feláll, az ész megáll.

Egy srác bármit megígérne, csak egy ágyban lehessen veled. Onnantól nyert ügye van. Én is hívtam át lányokat "csak filmnézésre", soha nem néztünk végig egyet sem.

2016. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%

Ez elég durva....

Egyszerű szüleid lehetnek, ha fel sem merül bennük, mit gondolhatnak mások, hogy a kislányukhoz csak úgy feljárkálhatnak fiúk 15 évesen...szülői engedéllyel.

Mondjuk még 3 év, és jól kereshetsz ezzel :))))

2016. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
26%
20: ha meg netan megse, az allatkinzas...
2016. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
72%

szerintem még gyerek vagy. az együttalvás a felnőtt kapcsolat része. + szerintem nektek sem olyan jó érzés,hogy a szomszéd szobában anyuék alszanak. és őket is zavarhatja a helyzet.

szerintem várjatok még ezzel egy kicsit. és most tényleg nem a szexen van a hangsúly,hanem az együttalváson. 15 évesen pár hónap után korai nagyon.

2016. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
16%

Idefigyelj!

Kemény leszek, de a tartalomra figyelj!

Könnyes szmájli, önsajnáltatás, jaj de 💩 nekem teljes mértékben. Nyafogás, ami még iróniának is sok lenne. 15 évesen. Taps.

Én bántalmazott vagyok, testileg és lelkileg, a családomban történt minden, egy szem barátom nincs, magányos vagyok mint réten a fa, és mégsem sajnáltatom magam. Erre te jössz ilyen 💩ságokkal, hogy ,,Jaaaj, nem engedik hogy ott aludjak'' vagy ott aludjon. Nem rosszból, de egyszer ajánlom, hogy nézz el gyerekotthonba, romatanyákba, súlyos betegekhez, akiknek alig van hátra pár percük mégis ráerőltetnek egy nyamvadt vigyort a fejükre ami szívből jön és te ilyenek miatt rinyálsz.

2016. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
67%

OFF

ma 14:31

Igen, Afrikában meg éheznek. Pont leszarja mindenki a többi nehéz sorsú embert, a saját élet számít. Lehet képmutató módon sajnálkozni, de abból nem lakik jól senki. Ez a lány is le fogja szarni az általad említetteket, és nem lehet hibáztatni sem. Nem lehet minden egyes ember mellett állni és fogni a kezét, hogy a saját és mások elhibázott életét javítgassuk. Nem is szabad. Talán egy éhezőnek ezek lényegtelen dolgok, de ennek a lánynak nem, és nem is szabad belesulykolni a bűntudatot mások pocsék életéért.

ON

2016. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
83%

Hidd el, nem csak alvás lenne belőle még ha te most így is gondolod.

Tegyük fel: Elmentek aludni és még egy órát beszéltek, a fiúnak meg kedve támad ehhez-ahhoz. Te nem akarod, de Ő meg igen. Na akkor mit csinálsz?

a, elutasítod

b, belemész és következő kérdésed: "Mit tegyek? Terhes vagyok!😧"


Ha elutasítod, de erőszakoskodik akkor mit csinálsz?

Vagy: Elutasítod, de addig játsza az agyát, hogy belemész megint a terhesség veszélye áll fent.

Vagy: Mind a ketten akarjátok, de hangosak vagytok nagyon.(Márpedig szinte biztos, hogy nagy hanggal lesztek) Szerinted apád nem úgy hajtaná haza a pasikádat, hogy a lába nem érné a földet?


De ha nem akarod elhinni képzeld magad a helyébe:

Ott fekszik melletted a jelenlegi ideálod és a hormonjaid(fiú esetében a farka feláll) csak azt mondják, hogy kurficoljatok. Mindeközben már azt hiszed megőrülsz annyira kívánod erre ő elutasítja a hancurozási vágyadat. És melletted fekszik hozzád simulva és ölelget teljesen védtelenül. Te a pasikád helyében a fent említett helyzetben mit tennél? Ugye, hogy úgy megbsznád, hogy másnap felkelni sem bír? Nyilván a szülei tudják és nem nagyon akarnak még unokázni.


És ezt lányként mondom úgy, végig gondolom, hogy egy hormonokkal túlfűtött fiú mit tenne ebben a helyzetben.

De ha ottalszik készülj óvszerrel a biztonság kedvéért, ha esetleg mégis rávenne akkor ebből az egyből NE engedj! Bárhogy is mondja legalább erre az egyre mondj NEMET. Lehet, hogy neki kényelmesebb lenne, de neked kell azt a gyereket kihordani és felnevelni mivel Te nem léphetsz le. Vagy ugye az abortusz ami nem egy túl szívmelengető dolog.


Remélem jól döntesz.


25-ös: Neki ez a gondja, nem lehet mindig azért vidámnak lenni, mert a másiknak sz*r.



Ui.: Ha ott alszik azért egy-egy füldugót a kedves szülőknek adjatok!:D

2016. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
85%
nekem megengedték 15 éves koromban. Inkább ne tették volna. Most a férjem elott is szégyenlem, hogy 15 évesen már nálam aludt a fiúm. Most 30 évesen 2 kicsi lány anyukája vagyok. Tutira nem fogom megengedni a lányoknak, hogy nálunk aludjon a fiú 15 évesen. Késobb majd megkoszonik.
2016. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

nagyon fiatal vagy még az ilyesmihez :) Nekem 2 lányom van, de egyiküknek sem engednék ilyesmit 14 évesen..

Persze ez tiniként irtó görénységnek hangzik, de lesz még bőven időd ilyesmire.

2016. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy barátod van, de az együtt alvás felnőtt párkapcsolat része.
2016. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!