Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem aludhat nálunk?...

Miért nem aludhat nálunk? 😢

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt..és már nagyon szeretnénk együtt aludni..(lefeküdni még nem szeretnénk egymással mert ezt még korainak tartjuk..)tehát igazából csak együtt aludni szeretnénk..és reggel együtt ébredni..mert annyira jó lenne 😍😟

De sajnos az ő szülei ezt nem engedik 😢

Szerintetek miért nem?

(Most értitek..ha nagyon le akarnánk feküdni egymással akkor azt bármikor meg tudnánk tenni..nem kell ahhoz együtt aludni..de mint már említettem ezt még korainak tartjuk)

Már jó párszor volt nálunk..és én is voltam náluk a szüleimmel..tehát nem értem miért nem engedik neki 😢

Én 15/L ő pedig 15/F



2016. aug. 23. 12:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
81%
Most azt mondjátok, hogy úgysem történne semmi, de a szülők sem hülyék, és tudják, hogy a kis romantikus, összebújós alvás alatt nagyon is el tudnak uralkodni a vágyak és a hormonok. 15 évesen délutáni kézmegfogós és csókolózós találkozások vannak, nem együtt alvás.
2016. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is korai lenne...a szülőknek valószínűleg jó a megítélése, ők jobban látják a helyzetet, mint ti magatok, leginkább mi, válaszolók. Bizonyára jól esne együtt aludni, de annak is eljön majd az ideje.

Hogy az ő szülei miért nem engedik, nem tudhatjuk biztosan, csak feltételezhetjük. A barátod mit mond ilyenkor az okra?


Egészen szépen lepontozta valaki/valakik a hasonló véleményű hozzászólókat...mi lehet az oka? Trollkodik valaki? mert szerintem egészen jó érveket sorakoztattak fel.

2016. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem csak attól tartanak a fiú szülei, hogy mit gondolnának róluk a te szüleid, hogy átengedik a fiukat éjszakára. Sokszor a felnőttek sem egyszerűek ám :)
2016. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
73%
Nálam az együttalvás későbbi fázis, mint egyáltalán maga a szex. Az olyan felnőttdolog, nem 15 éveseknek való. Én sem engedném...
2016. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell az még neked. Menjetek sétálni, kávézóba stb. Én is 19 évesen aludtam előazör a barátommal.
2016. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%

nomegugye szerencsetlen fiu, egyszer utalna ra, azt mondod hogy nem. Utana meg jossz azzal hogy aludhatna nalad.


Szerinted mire fog gondolni?

2016. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
83%

egy 15 éves kanos tininek szted milyen egy együttalvás szex nélkül? majd odadörgölöd magad, de nincs semmi?!


ezt te sem gondolod komolyan

2016. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
83%
15 éves KISLÁNY vagy, basszus, még jó, hogy nem akarják kerülgetni az alkalmi farkat. 5 hónap az vicc, amúgy is.
2016. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
86%

18-as vagyok. Félrenéztem, de a lényeg marad. A szülei szerint gyerekek vagytok még - azok ám! -, és kínosnak éreznék, ha a fiuk megdugna a szüleid füle hallatára - mert meg fog, nem kell magad áltatnod.


Egy 15 éves kanos srácot, ha áthívsz, az felhívás keringőre, amit keményen ki fog használni. Ő még nincs annyira érett, mint jó néhány férfi, aki az agyával gondolkodik, és nem fektet meg első ott alvásnál egy nőt, mert tiszteli annyira. Nem, ő leteper, amint lehetősége lesz rá.


Barátnőmet pont így erőszakolták meg 14 évesen. Áthívta a srácot, filmezni - ő csak azt akart valóban, de a kiskölyök kapott az alkalmon és megdugta.

2016. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
89%
Egy szó, mint száz: Ha együtt aludnátok, abból dugás lenne. Ezt nem akarják.
2016. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!