Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? Anyámnak új pasija van 1 hónapja, már a férfiakat is megpróbáltam erről megkérdezni, így inkább ide próbálom bemásolni, hogy mi is a szitu.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 10:25
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Bocs nem kavarni akarok,de tartson már bizonyos dolgokat tiszteletben,én amint úgy volt hogy itt alszik,mindig kopogtam.Szerintem akkor is normális ember megkérdezi a gyereket,nem az hogy láttad 3* alig egy órát és azt hiszi mindent lehet.


Egyébként meg fogom oldani,azzal meg ha anyámmal megbeszélem,hogy legyenek szabályok azzal nem ártok senkinek,egyébként alapból nem vagyok keverő gép.

2010. ápr. 19. 11:50
 32/34 A kérdező kommentje:
Egyébként nem gyártok elméleteket és probáltam már az első nap beszélgetni vele,de v. nem figyel v. siet,nem igazán tudja,hogy mit kezdjen egy gyerekkel szerintem.
2010. ápr. 19. 11:52
 33/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megbeszélem négyszemközt madj a dolgokat.
2010. ápr. 19. 13:00
 34/34 A kérdező kommentje:

Na beszéltem vele négyszemközt és kb. 3 mondattal elintézte,mondta legközelebb kopog.


De egyébként meg azért zavart ennyire,mert ő kb. olyan mintha néha anyám valamelyik kollégája jönne fel hozzánk,szóval nem lakik itt és semmilyen kapcsolatunk nincs is egymással mert csak néha este jön,kb.lehet tudni miért és mondta is a legelején meglállapodni nem akar.

De ez már lényegtelen,mert mondta legközelebb figyel meg kopog majd.


Azért kösz a válaszokat!

2010. ápr. 20. 09:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!