Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jogom megkérdezni?

Van jogom megkérdezni?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki udvarol nekem,igazából már ismerem régóta,és bele mentem vele egy laza kapcsolatba.Igen de időközben rájöttem udvarol más lánynak meg elég jó elvannak.Engem zavar egy kicsit de tudom nincs jogom patáriázni nem is akarok.De rá szeretnék kérdezni hogy mi van?Hogyan tegyem hogy ne érezze hogy zavar?Vagy ne tegyem?Azt is tudom én mentem bele most igyam meg a levét,de elég régóta ez az állapot van hogy legyen jogom megkérdezni,nem?
2011. aug. 20. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jartok, vagyis van kapcsolat, akkor minden jogod van, hogy megkerdezd, most mi van.
2011. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Laza kapcsolatban vagy ergó csak szexeltek, ahogy mondtad Te mentél ebbe bele. És én úgy gondolom patáriázni semmi jogod nincsen ha mással is ismerkedik. Maximum azt mondhatod meg neki, hogy vagy csak veled szexel vagy befejeztétek. De mivel ez laza kapcsolat miért ne kereshetné a szerelmet melletted?
2011. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha az, akire gondolok, rúgd ki. :) Semmit sem veszítesz vele.


Egyébként meg, ha tényleg sima szex és más semmi kapcsolat van, ahogy az előttem lévők is gondolják, és az egyik fél szerelmes lett, a másik meg másokkal flörtöl, akkor vagy színt kell vallani: "asszem belédzúgtam - most mit csinálunk?", vagy óvatosan kell színt vallani: "ha véletlenül belédszeretnék, mit tennél? lehetnék neked az egyetlen?" és várni a választ, de nyugodtnak maradni mindenképp, vagy simán el kell küldeni. Vagy ilyesmi. Ne játssz a saját érzelmeiddel. Arról, ha gondolod, fel lehet világosítani, hogy neked rossz érzés, hogy másoknak udvarol, persze magadban is tisztázni kell, miért. Csak sérti az önértékelésedet? Szerelmes vagy és azért akarod, hogy csak érted pedálozzon? Esetleg szex van vele, és parázol, hogy ha mással is szexel, összeszedsz vm fertőzést?

2011. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszokat.Utolsó valahogy ez a 3 dolog egyben rossz érzés:önértékelés,féltékenység,és félelem.Azt hiszem hogy elmondom neki hogy kezdek többet érezni és hogy már ezek a dolgok zavarnak.Ez után ott áll a lehetőség hogy döntsön.De én azt hiszem már tudom a választ.
2011. aug. 20. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:

A másik csaj tud rólad? Ha csalja őt, akkor ne foglalkozz vele, nem egyenes ember. Én nem tudnék beleszeretni olyanba, akire nem lehet erkölcsileg felnézni. Ráadásul utána engem is megcsalna, az tuti.

Ha ti lányok tudtok egymásról, akkor még lehet tisztázni a dolgokat.

2011. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ők nincsenek együtt,ugyanúgy udvarolgat neki mint nekem.NEm tudunk egymásról mert a csaj messze lakik.
2011. aug. 24. 09:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor te honnan tudsz a csajról?

És mit jelent az udvarolgatás? Van közetetek szex, csók...vagy csak megy a flört?

Nekem is volt olyan udvarlóm, aki egyszerre vagy 5 lány agyát fűzte, de amikor komolyra fordult velem, azaz beadtam a derekam és lefeküdtem vele, megkérdezte, hogy mostantól a barátnője vagyok-e és igent mondtam. És onnan kezdve mintha elvágták volna, befejezte a csajok fűzögetését. Mindenhol mindenki előtt büszkén felvállalt engem. Mondták is más nők, hogy na tessék, miről maradtak le - mert olyan királynőként imádott engem. És nem csalt meg soha. Amikor hosszabb időre szétmentünk, akkor is azt mondta, nem tud újat kezdeni mással, mert mindig feljön benne az arcom. Kár, hogy nem illettünk össze és hogy nem volt lelkileg egészséges ember, mert engem soha senki úgy nem fog szeretni, ahogy ő. A végleges szakítás után 2,5 éven át rá se nézett más lányra, annyira megviseltem.

2011. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!