Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs jogom megkérdezni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jogom megkérdezni, de ha mégis akkor hogyan kéne?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel 1,5 éve összejárunk. Ő még régen akart velem járni,de én nem akartam még fejest ugrani egy uj kapcsolatba(az előző 2 hónapja lett vége),így csak szex lett belőle. Igaz,vannak néha szünetek a kapcsolatunkba. Én azóta megbántam h akkor nem mondtam azt h járjunk rendesen,hamar beleszerettem,de akkor már késő volt. Ő már nem akart rendes kapcsolatot,így maradtak heti 1-2 szeri találkozások,együtt alvások.

Tegnap láttam nála egy doboz óvszert.(én gyógyszert szedek,gumi nélkül szoktuk). Sziven ütött a tény,h neki rajtam kívül lehet (vagy van is) másvalakije. Nagyon rossz ebbe belegondolni,de nincs jogom számonkérni mert mi nem is járunk rendesen :S vagy mégis megkérdezzem? Kicsit félek is a választól....


2010. okt. 23. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
én a helyedbe megkérdezném...nincs abba semmi ha rákérdezel,nem akarlak megbántani de ha rajtad kivul mással is van hát vigyázznék jobban nehogy valamit osszeszedjek...
2010. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Azért ha már másfél éve dug téged, annyi jogod csak legyen már, h megkérdezd h van valakije akivel jár, vagy vane másis akit ilyen célra használ...
2010. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az a baj,h félek attól h mit fog válaszolni :S mi van ha kiderül h van más is rajtam kívül? Így még mindig reménykedek h egyszer meggondolja magát és össejövünk rendesen.... Tudom h hülye vagyok...
2010. okt. 23. 11:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt szexpartnerem, és az elején abban maradtunk, hogy ha vkinek alakulóban van vki mással párkapcsolat, akkor szólunk a másiknak és vége. A más szeretőket nem fixáltuk le, úgyhogy erről elvileg nem is beszéltünk, de végül kiderült, hogy egyikünknek sem volt más, ez azért megnyugtatott mindkettőnket. Azt gondolom, hogy van jogod erről beszélni, már csak azért is, mert óvszert nem használtok, így azért vigyázni kell tényleg, hogy ne kapj el semmit. Viszont, ha szerelmes vagy, és ő közben mással van, lehet, hogy erről újra kéne beszélnetek, mert ebből még nagyon rosszul is kijöhetsz.
2010. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

meg azt se tudom hogyan kérdezzem :S

csak szimplán "és minek neked ennyi óvszer?"

vagy hogyan?

2010. okt. 23. 12:00
 6/13 anonim ***** válasza:

:) hasonló cipőben járok, de mégsem. Annyi a különbség, hogy már nem zavar. Elsőre furcsa volt, de elfogadtam ilyennek. Nem is akarok többet tőle, mert bár az ágyban férfi, amúgy nagyon gyerekes. Pedig bőven túl van a 30-on.


Hogy mit tehetnél? Két dolog között kell döntened:

1. Megmondod neki és akkor ő szakít. Mert nagy az esély rá, hogy a könnyű lány(oka)t fogja preferálni... Erősítsd a szíved.

2. Nem mondod meg neki, hanem magadban rendezed le. Keress mást, aki viszonozza a Te érzéseidet és majd akkor szakíts a jelenlegivel. Tudod hány potenciális jövőbelid, ideád mászkál az utcákon??? :)


Más ötletem nem akad.

Sok sikert!

;)

2010. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És csak azért hagyod magad, és nem jársz mással, m reménykedsz h 1x összejöttök?
2010. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A kérdés lényege az lehetne, hogy magad miatt érdekel, nem másért. Nem szeretnél elkapni semmit, ezért érdekel, hogy van-e más, mert ha van, akkor bizony kell az óvszer nektek is!!!

Ne legyen érezhető a féltékenység, mert azt nem szeretik a pasik és eléggé rosszul szoktak rá reagálni...

2010. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szeretem,és az vhogy tul ribancos lenne ha közbe mással is ismerkednék.... Néha igy is ugy érzem h ugy viselkedik mint vmi ribanc h nem járunk,és mégis találkozgatunk....
2010. okt. 23. 12:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor sztem hozd a tudtára h már többet érzel iránta, minth csak szexelni járjatok össze, m ameddig ez a helyzet, ő csak úgy tekint rád, h van egy ribi (vagy kettő), aki bármikor lefekszik vele, nincs elkötelezve, azt csinál amit akar, de azért az alap szükséglete ki van elégítve...
2010. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!