Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? Anyámnak új pasija van 1 hónapja, már a férfiakat is megpróbáltam erről megkérdezni, így inkább ide próbálom bemásolni, hogy mi is a szitu.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 10:25
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
A gatya cserélést azért írtam,mert rákérdezek valaki hogy ezek szerint én is nyitogatok rá,mert írtam hogy láttam gatya nélkül,én meg leírtam hogy volt,engem nem zavar,ha így mászkál,ő dolga.
2010. ápr. 19. 10:47
 22/34 A kérdező kommentje:

Engem max. idegen meztelen nő látványa hozna zavrba,szóval nem zavar,ha meglátom,de akkor is kicsit toleránsabbnak kellene lennie,mert 1 hónapja ismerem,de hetente 3-4* van nálunk,meg anúgy is még akiket rég ismerek,rokonok,ők is figyelnek ilyen dolgokra.


De az lesz csukom az ajtóm,meg azért beszélek velük is.

2010. ápr. 19. 10:50
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak ilyen emberek akiknek ez normális és mert 12 éves vagy még gyereknek tart. Pl nálunk az anyósom meztelenkedik. Nem lakunk együtt, de a "bájait" mutogatja akár én akár a férjem (vagyis fia) előtt. Már sokszor szóltunk ezért, de semmi, így beletörődtünk és nem is nézünk oda. Ha téged zavar, mert engem is zavarna, szólj anyukádnak. Tegyetek zárat az ajtóra, csak a kopogás nem ér semmit mert előbb-utóbb megfeledkezik róla és kezdheted előröl.
2010. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Értem,engem tényleg nem zavar,ha ő így mászkál,ha ez esik jól neki,csinálja.


De nem értem mért gondolkodik sok felnőtt úgy hogy bekerül egy idegen,másik családba és azt gondolja,hogy mivel őt nem zavarja ha látják,a másikat meg sem kérdezi,nem vagyunk egyformák.Egyébként azóta már zárom az ajtót és nem volt már ilyen szitu,de jobb felkészülni,ha hosszabb távra rendezkedne be.

2010. ápr. 19. 10:58
 25/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és szerintem még ma beszélni fogok velük,illetve előbb anyuval.
2010. ápr. 19. 11:03
 26/34 anonim ***** válasza:
56%

Jézusom, ez nagyon gáz. Nem perverz? Nem a fenéket nem , én már tuti elküldtem volna melegebb éghajlatra, amikor rám nyit a fürdőben!!!

Azonnal beszélj apukáddal és anyukáddal ez a barom állat nem normális!!!!

2010. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen neki ez a természetes viszont neked nem.

DE, egyenlőre te vagy otthon és nem ő.Neki kell tiszteletben tartania az ottani szokásokat nem pedig neked kéne alkalmazkodnia hozzád/tok.

Először anyudnak szólj hogy ez téged zavar, vagy egyáltalán bármi vele kapcsolatban rosszúl esik neked majd ő beszél vele.Ill. nem, én neki is megemliteném a dolgot, kiváncsi lennék a reakciójára, nehogy már főnöknek érezze magát...

2010. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Bocs: ... nem neked kell alkalmazkodnod hozzá..
2010. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
93%

Én meg azt nem értem mit kell ezen felháborodni. Igen otthon érzi magát. Igen gyereknek tart téged. neked meg ez nem tetszik.


De tudod a felnőttség ott kezdődik, hogy ha téged zavar valami, akkor nem elméleteket gyártasz, hogy miért csinálja és miért nem vesz téged figyelembe, és miért néz gyereknek, hanem elé állsz és megmondod világosan, hogy mik a te elvárásaid, és mi nem tetszik. Ha csak itt nyafogsz meg az osztálytársakat kérdezed és megerősítést vársz hogy ez milyen illetlen dolog, akkor nem lesz megoldva a helyzet.


Még egyszer, persze, jogod van hogy téged ez zavarjon, de hülyeség ezen nyafogni, vele kell ezt tisztázni. És nem is anyukáddal. Neki nem sok köze van a te nünükéidhez.


31/N

2010. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
46%
Ja igen, előző vagyok. Azért gondold át, mennyivel vagy másabb mint egy kicsi fiú, aki anyucihoz rohan ha valami nem tetszik neki. Minek árulkodsz. Majd akkor fordulj anyádhoz, ha nem tartja be amire megkéred. Miért akarod összeveszíteni őket. Ne kavard a kakit. Mert még majd meg is haragszik rád, mert bemószeroltad feleslegesen.
2010. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!