Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? Anyámnak új pasija van 1 hónapja, már a férfiakat is megpróbáltam erről megkérdezni, így inkább ide próbálom bemásolni, hogy mi is a szitu.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 10:25
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Oké,már én is jobban figyelek,de ha strandra mennénk azért nem gáz ha így kerülöm ki a dolgot,hogy már vannak előre ilyen rövid és egybenúszógatyaként funkciónáló nadrágok is,meg szólni fogok neki is.
2010. ápr. 19. 10:38
 12/34 A kérdező kommentje:
Nem sétálok be,ha itt alszik és van valami mindenképp kopogtatók sose lehet tudni,de volt hogy végülis a konya a nappalival van egybe és oda jött ki és ott simán alsót cserélt,bár nem értem mért ott és közben meg valamit kérdezem hát meflepődtem kicsit
2010. ápr. 19. 10:40
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, kérdező? Ez nagyon durva, amit leírtál. Ezt akár szexuális zaklatásként is lehet értelmezni, akárhány éves is vagy. B.asszus, egy idegennek semmi joga meztelenül nézegetni téged. Anyukád tud róla? Szólj neki, meg szólj apukádnak is. Ha nem segítenek, és marad ez a helyzet, szólj az iskolapszichológusnak vagy az osztályfőnöknek, ő majd tudja, hova kell fordulni. Normális embernek esze ágába sincs a párja gyerekét meztelenül nézegetni. A f.aszi tutira perverz. Amerikában ezért tudod, mit kapna? Lépj mindenképp, ne hagyd annyiban a helyzetet.


29/n

2010. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, otthon érzi magát, és nem a micsodádat nézegeti... De ha téged ez zavar, akkor egyenesen mondd meg neki, hogy figyelj, megkérlek, hogy ne nyiss rám, mert én nem szeretem. Ennyi.


Igen, én nő vagyok, és mondjuk ha nő nyit rám, engem nem érdekel. mondjuk idősebb pasinál már kiakadnék. De ezt csak úgy tudod megoldani, ha MEGMOnDOD NEKI!!!! különben nem fogja kitalálni mi bajod van.

2010. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
nem látot meztelenül,a polót vettem még csak le,de akkor is elég fúra volt,egyébként ő az ilyen nudi strandokat is szereti,mert mondta ezen nem is akadok ki ki ez ki azt szereti,szerintem ezért gondolkodik ilyen furán.12 vagyok
2010. ápr. 19. 10:41
 16/34 anonim ***** válasza:
80%
Előző vagyok. Hát ezt aztán nem értem. Mi van abban, ha a nappaliban cserél gatyát... Jesszus. na és? nem kislány vagy!
2010. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Mondd meg anyukádnak, hogy Téged zavar, hogy csak úgy bemegy, kopogás nélkül, mert számodra még idegen. Azért ezt meg lehet érteni, senki sem szereti, még egy gyerek sem, ha egy szinte idegen rányit akár fürdés közben is, legyen az vele egynemű akár. Ha én lennék hasonló helyzetben, akkor szólnék a páromnak, hogy ha akkor kell vmi a fürdőből mikor a gyerekem bennt van, szóljon majd én kihozom. Csak kevésbé szégyenlős az anyja-apja előtt.

Egyébként hány éves vagy?

2010. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Nem,nem perverz,csak úgy van vele hogy azt gondolja nekem is végül úgyaz az van,de eleve vannak olyan emberek akik nem szeretik ha bemászkálnak hozzájuk,egyébként nem tudom,hogy tudta-e hogy a fürdőben vagyok.De beszélek velük,hogy legyenek szabályok,én mindig kopogok,szóval ő is kopogjon.
2010. ápr. 19. 10:44
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
a kérdezőnek igaza van, gyerek még nincs arra szüksége, hogy egy felnőttet lásson vetkőzni, vagy az rányisson, amikor ő vetkőzik ...viszont továbbra se látom a problémát, ajtót bezárja és kész
2010. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
A gondolkodása ilyen, ha ő is a nappaliban vetkőzik, de ettől még tiszteletben tarthatná, hogy téged zavar az ilyesmi.
2010. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!