Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy abbahagyom a sulit és elköltözök angliába? 16/f

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 21:04
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
38%
Most miért veszitek szegénynek a kedvét? Bzikrvának simán kimehet. Habár a brexit óta.....
2016. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

várd meg a 18.szülinapod. addig gyűjtögess pénzt és nyelvtudást. utána kimehetsz. bár szakma és végzettség nélkül valamilyen egyszerű betanított munkát fogsz kapni. de ha neked ez jó,akkor hajrá.

most még "sajnos" semmit nem tehetsz.

2016. aug. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
65%

Es miert is mennel nem kaptal kakaoscsigat ? Vagy csunya szuleud kikapcsoltak a wifit es mosogatnod kell

Szerintem szolj a gyamugynek gyerekmunka miatt

2016. aug. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
81%

Gratulálok! Szakma, nyelvismeret és végzettség nèlkül kimennél Angliába. És miből finanszírozod az odautat? Úszni fogsz? Tegyük fel kijutsz...hol fogsz lakni? Miből tartod el magad? Ha találsz is munkát, amìg nem lesz fizud addig csövezel? Ott a magyar fizetéshez képest horror árak vannak minden téren. Majd a kukából fogsz zabálni? Végiggondoltad egyáltalán?

Ne is szólj a szüleidnek, csak szökj meg, mert így ha elvisznek a szervkereskedők akkor azt se tudják majd hol keressenek. Lehet ha szépen könyörögsz az egyik ujjadat hazaküldik karácsonyra a szüleidnek. Istenem mennyi hülye van...

2016. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

"őmm az nem zavar ,hogy kiírtam ,hogy fiú vagyok"


Hidd el, hogy ez odakint kicsit sem fog számítani a melegbárban.

...és amúgy is utána majd lányként jössz haza.

2016. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Tudjátok egy alkoholista apával nem könnyű
2016. aug. 10. 12:24
 37/44 A kérdező kommentje:
meg még mással amiről nem beszélek
2016. aug. 10. 12:25
 38/44 anonim ***** válasza:
42%

Emberek, megértem, hogy leakarjátok beszélni, de mondjátok el miért jók a személyeskedés és a szándékosan provokáló válaszok? Nyilván okkal akarja elkövetni ezt a nem túl megfontolt dolgot. Ha már itt van, akkor a lehurrogás helyett esetleg nem segíteni kéne megpróbálni? Kideríteni, hogy mégis mi az, ami miatt ennyire menekülni akar és hogy hogy lehetne ezen segíteni? Lépjünk már túl ezeken a kicsinyes dolgokon. Nem vagyunk egymás ellenségei.


Milyen az otthoni helyzet? Az alkoholizmus agresszióban is megjelenik? Édesanyád hozzáállása a dologhoz?


Elmenni tényleg csak 18. életéved betöltése után tudsz. Sajnos a mi családunkban is jelent volt ez a probléma, két testvérem is így tett, ahogy 18 évesek lettek már mentek is, de addig ki kell várni. Addig próbálj minél több készséget elsajátítani, tanulj amennyit csak tudsz, esetleg diákmunkával szerezz egy kis tartalékpénzt, hogy majd akkor legyen egy alapod a költözéshez. Addig viszont ki kell tartanod.

2016. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 gnoomage ***** válasza:
34%
Hiába sírsz itt, akkor sem mehetsz el, 16 évesen lehetne annyi eszed mint egy 10 évesnek hogy ezt felfogd...
2016. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
már felfogtam régebben ha nem vetted volna észre
2016. aug. 10. 15:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!