Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzuk fel ezt a témát a...

Hogy hozzuk fel ezt a témát a szüleimnek?

Figyelt kérdés
A nővéremmel egy szobában vagyunk (eddig hárman voltunk, csak elköltözött a tesónk) és mind a ketten nagyon szeretnénk szétválasztani a szobát egy gipszkarton fallal, mert egyikőnknek se túl kényelmes már így, elég sok hátránya van ennek, de ami engem legjobban zavar az a rend es tisztaság kérdése, mert én nagyon szeretek rendet tartani magam körül.. Ő viszont nem. A lenyeg az, hogy már régebben is szerettunk volna nővéremmel erre valami megoldást találni, de a szüleink elég konzervatívak és azzal érveltek, hogy ők is kibirtak amikor Ennyi idősek voltak. Most a tesómmal van annyi pénzünk, hogy ki tudjuk fizetni ennek a költségét, csak kéne a segítségük.. Segítene valaki, hogy mit mondjunk hogy erveljunk?:/

2016. jún. 29. 08:48
 1/6 anonim válasza:
46%
Szerintem ha ezt így elmondod a szüleidnek biztos meg fogják érteni. Egyépként mondd azt hogy nem egyeztek és ezért nagyon nehéz együtt lakni vele
2016. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idösek vagytok?
2016. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 és 19 évesek, az is fő szempont most mindkettőnknél ebben az ügyben, hogy mindkettőnknek jelenleg van barátja és nem lenne rossz áthívni őket néha, de így ez nem teljesen kivitelezhető..
2016. jún. 29. 11:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben az életkorban már indokolt lenne, de a barát áthívása dologhoz azért nem árt tudnod, hogy a gipszkarton falon bizonyos dolgok nagyon áthallatszanak.
2016. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazatok van! Szerintem álljatok eléjük és mondjátok el őszintén, hogy Ti ezt szeretnétek és meg is van rá a pénz, csak a jóváhagyásukat szeretnétek.
2016. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Álljatok eléjük őszintén szerintem bele fognak egyezni. Én is mindig akartam válaszfalat a (fiú)tesómtól de nálunk ezt nem lehet megoldani főleg a tv miatt mert az a középen van (mármint a falmentén középen nem a szoba közepén) és az ablak miatt mert akkor nekem nem lenne semmi fény. Egyik ismerőseimnek is így volt megoldva és remek volt. Próbálj meg azzal érvelni, hogy így lesz egy kis saját területed is de attól még egy szobában lesztek és lehet hogy a tér miatt jobb lesz a viszonyotok. Minden szülő álma a békés szerető testvérek.Ami nálunk nincs meg mi inkább a "háborúban állnak folyamatosan" testvér fajta vagyunk.

Remélem megoldódik a problémátok!

2016. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!