Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy abbahagyom a sulit és elköltözök angliába? 16/f

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 21:04
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
84%

ó, nagyon aranyos ez a "nem érdekel, nincs veszteni valóm, mindenképp megyek" hozzáállás.... kb. Ferihegyig jutnál, a gépre már nem, értsd már meg.

Tényleg nincs veszteni valód, mert nem fog összejönni. Bocsánat, egy dolgot mégis vesztenél: a szüleid bizalmát. 6 évesen a kutya nem kíváncsi rád Angliában, munkád, szállásod, biztosításod, kajád nem lesz, ezért aztán tényleg érdemes elindulni... Fejezd be a tini-hisztit, tanulj, fejleszd a nyelvtudásod. Amit néhányan írtak, hogy a "magas szintű nyelvtudás" fityinget nem ér, az igaz. Gondolkozz el ezen. Csak úgy mondom: ha azt gondoltad, ez előnyöd - hát nem az. Angliában mindenki, de legalábbis az őslakosok meg akik ott vannak évek óta elég jól beszélnek angolul, szóval az inkább csak az alap. Ez mellé mit tudsz felmutatni? Semmit.

Amúgy a BREXIT-ről tetszett már hallani a fiatalembernek? Csak kérdem, mert ugye Anglia most még EU tag, de nem lesz ez mindig így, utána már tényleg úgy kivágnak onnan 0 tudással, szakértelemmel, mint macskát... mert nem leszel pótolhatatlan.

Maradj otthon a fenekeden, örülj, hogy van fedél a fejed fölött, kaja a hűtőben és zsebpénz anyutól-aputól.

Ja, ne írj privit. Nem szoktam elolvasni őket, fölösleges.

2016. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
84%
előző vagyok, pardon: nem 6 évesen, 16 évesen, természetesen. Félreütöttem. Bocsi.
2016. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
21 elolvastad az előző kommentet ?
2016. aug. 9. 22:19
 24/44 anonim ***** válasza:
9%
Angliába ugyan nem, de én segíthetek eljutni Németországba ;)
2016. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
amit írtam ?
2016. aug. 9. 22:20
 26/44 anonim ***** válasza:
95%
igen, csak közben írtam a válaszomat és elküldtem, utána olvastam. Rendkívüli érettségre vall a "jaaaaaaaaaaa, akkor inkább nem megyek" hozzáállás. Ez is csak a válaszomat igazolja.
2016. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
26%
Kislány, ülj le beszélgetni a szüleiddel! Ha azt szeretnéd, hogy komolyan vegyenek (mert általában 16 évesen a lányok ezért mennek a falnak), akkor nőjj is fel... mert aki így gondolkodik, az még kislány. Egyébként 16 évesen maximum egy jó kis aranyfogú, semmirevaló strici oldalán tudnál dobbantani, de gondolom arra nem vágysz! Ülj le az internet elé, írd be, hogy "poor children in Africa" és gonolkozz el az életeden. Remélem sikerül egy jobb látásmódot találnod a helyzeted átértékelésére...
2016. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
84%
#27 te valamit benéztél. A többieknek meg nincs humora :DDD #24 voltam :DDD
2016. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
76%
Mi az ok? Miért olyan rossz otthon?:0
2016. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
őmm az nem zavar ,hogy kiírtam ,hogy fiú vagyok
2016. aug. 9. 22:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!