Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg megalázó, hogy gyerekr...

Tényleg megalázó, hogy gyerekrajzot is adtunk esküvői ajándéknak?

Figyelt kérdés

Nem csak azt, nyilván. De a 6 éves lányom lerajzolta az ifjú párt, ez volt az ő ajándéka.


Ők örültek neki, de most kiderült, hogy a feleség egész családja rajtunk röhög :-(


2016. júl. 28. 08:42
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
De, ez volt a nevetség tárgya, ez biztos.
2016. júl. 28. 09:51
 22/41 anonim ***** válasza:
80%

Rendben, kérdezd meg tőlük mi, melyik része, miért.

A valaki mondott valamit valamiről sosem elég a teljes képhez, pláne hogy az emberek sokszor félreértenek dolgokat, kiragadják a kontextusból, rosszul mondják vissza. A forráshoz kell menni.

2016. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
85%

Én megkérdezném a sógort, hogy miért olyan megalázó, ha egy hatéves is szeretne ajándékot adni. Szegény menyasszony, ilyen családdal... De bármit teszel, a gyerek ne tudja meg, hogy mi történt. A picik még olyan kis lelkesek és jószívűek, nem kell, hogy már most letörje ez a gonosz világ.

Egyébként nem, szerintem sem megalázó, még nem volt esküvőm, de szülinapra kaptam már rajzokat. Mind megvan még. :)

2016. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
74%
Nemrég esküdtek a gyerekeim unokatesója meg a párja. Kifejezetten örültek az 5-7 évesek őket ábrázoló rajzainak, előre elkérték, és a dekoráció része volt. Mi a frász lehet a nevetséges egy óvodás rajzán? o.O
2016. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek az előzőekkel, szerintem is aki kinevette, annak a szegénységi bizonyítványa.

De azért azt megkérdezném a sógortól, hogy minek mondta ezt vissza? Egyetért velük? Vagy örül, ha ellenségeskedést szíthat? Szereti kavarni a sz....t?


És valóban: az a biztos, amit a saját füleddel hallasz. Ha a sógor sz..keverő, akkor lehet, hogy ő magyarázza félre az ott elhangzottakat.

2016. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
60%

Különben ezen felesleges most problémáznod. (egyébként biztos vagyok benne, hogy te is tudod a választ, csak önigazolást szerettél volna arról, hogy milyen jó fejek vagytok)

Egyébként, az is lehet hogy azt gondolják, hogy csak a rajzot adtátok, és azon kívül semmit.

2016. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
79%

"Adtunk borítékban 100.000 ft-ot, plusz egy hosszú hétvégét egy wellness-szállodában"

"a feleség egész családja rajtunk röhög"


Én a helyetekben -komoly arccal- elmennék hozzájuk és sűrű elnézések közepette visszakérném az ajándékokat azzal, hogy "véletlenül" nem a megfelelő ajándékot adtátok a múltkor. Szeretnétek átcserélni, mert rájöttetek, hogy egészen mást érdemelnek.

Amikor visszakaptátok, akkor "cserébe" egy új rajzot adtok át egy jó nagy f . sszal a közepén azzal, hogy akkor "most röhögjetek".

2016. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
20%

Tudom, dedós vagyok, de én írnék egy nyilvános bejegyzést facebookra, valami olyan szöveggel, hogy:


Én nem szeretnék senkit sem megbántani, de engem, a családom és legfőképp a gyermekemet viszont megbántották. Aki nevetni mer egy 6 éves gyermek őszinte, szívből jövő ajándékán, az mélyen szégyellje el magát! Ez volt a legtöbb, amit ő adni tudott, sajnálom, hogy van, aki olyan szegény, hogy nem látja meg az igazi értékeket az életben.


A kommentelési lehetőséget meg letiltanám.

2016. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
93%

Felnőtt emberek miért nem beszélnek egymással ügyes-bajos dolgaikról? Mintha félnének a másiktól. Inkább a kerülőutak és acsarkodás megy, nem az egyenes beszéd.

Harmincas-negyvenes emberek viselkednek óvodás módjára.

2016. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
20%
Ezért van annyi tróger graffitis, ezért van minden középület összefirkálva, mert a sok elvakult anyuci fogja a gyerek otromba, semmit nem érő mázolmányát és úgy kezeli, mintha kincs lenne! A te gyereked firkája a legszűkebb családon kívül mindenki másnak értéktelen szemét, amit lendületből dobnak a kukába! Hallod, a gyerekük keresztelőjére majd a kicsi lánykád által életében először megpucolt krumpli héját vigyed... ugyanúgy fognak örülni neki.
2016. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!