Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg megalázó, hogy gyerekr...

Tényleg megalázó, hogy gyerekrajzot is adtunk esküvői ajándéknak?

Figyelt kérdés

Nem csak azt, nyilván. De a 6 éves lányom lerajzolta az ifjú párt, ez volt az ő ajándéka.


Ők örültek neki, de most kiderült, hogy a feleség egész családja rajtunk röhög :-(


2016. júl. 28. 08:42
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nagyon aranyos dolog. Az, hogy röhögnek, az ő szegénységi bizonyítványuk. Talán csak nem várták, hogy a hatéves is aranyórát ad?! Nyilván ő is része akart lenni a dolognak, és ő így tud. Az, aki felnőttként ezt nem tudja értelmezni, az érzelmileg retardált.

Én megemlíteném nekik egy stratégiai pillanatban, hogy sajnos a hatéves kislánynak nem jött meg a fizetése időben, ezért a neten rendelt Ming korabeli vázát csak később tudja átadni.

2016. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
20%
Dehogy is, sokkal jobb mint egy használható ajándék! Én is jobban örülnék neki!
2016. júl. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

A sógorom mondta a férjemnek.


Adtunk borítékban 100.000 ft-ot, plusz egy hosszú hétvégét egy wellness-szállodában.

2016. júl. 28. 09:25
 14/41 anonim ***** válasza:
85%
Ne csepegjen már azt infó, mit mondott pontosan, ki röhög, min röhög?
2016. júl. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
36%

Ezért nem kellenek az embernek "barátok".

Ótvar patkány mind egytől egyig.

2016. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg nem mindegy, hogy hogyan "röhögtek", mert lehet kedves gesztusnak találták, de rosszul tolmácsolták nektek.

Én imádom a gyerek rajzokat, és egyetlen egy fickát sem dobok ki.

2016. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
84%

Nekem van egy olyan érzésem, hogy el van ez túlozva. A feleség családjából valaki felnevetett a rajz láttán, talán nem is rosszindulattal, hanem a meglepetéstől, csodálattól, és azóta az a hír járja körbe, hogy a feleség családja a rajzon röhög.

Mind tudjuk, hogy terjed a pletyka, pláne ha rosszindulatú.

2016. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Milyen egyéb információ? Nincs semmi egyéb, ennyi a történet.

Nem tudom pontosan, nem voltam ott. Ennyit mondott a férjem, hogy a feleség szülei és testvérei szerint nevetségesek voltunk, és hogy ők nem tennének ilyet amivel így megalázzák magukat.

2016. júl. 28. 09:35
 19/41 anonim ***** válasza:
86%

Mivel ez a hír visszajutott hozzátok, én a helyetekben reagálnék. Felhívnám őket, vagy odamennék, és elmondanám azokat, amik ezeken a kommentekben vannak. Ezeknek a csökött agyaknak helyreigazítás kell.

Ezek szerint mindegy, mit adok nászajándékba, ha van mellette egy gyerekrajz, akkor máris nevetséges vagyok? És egy hatéves kislány nem adhat valamit?

Szóval ez olyan szinten sértő és megalázó, hogy nem hagynám szó nélkül.

2016. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
50%
Tehát nem tudod igazából, hogy mi is volt a nevetség tárgya. Előbb érdeklődj, utána írd ki a kérdést.
2016. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!