Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg megalázó, hogy gyerekr...

Tényleg megalázó, hogy gyerekrajzot is adtunk esküvői ajándéknak?

Figyelt kérdés

Nem csak azt, nyilván. De a 6 éves lányom lerajzolta az ifjú párt, ez volt az ő ajándéka.


Ők örültek neki, de most kiderült, hogy a feleség egész családja rajtunk röhög :-(


2016. júl. 28. 08:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem megalázó, szerintem aranyos!
2016. júl. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
83%
Nem megalázó, elszégyellhetnék magukat
2016. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
81%

Köphetnek egyet és aláállhatnak, ha egy hatéves rajzán röhögnek.

De mit nem osztasz meg ami tényleg az ok?

2016. júl. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nagyon aranyos, szép gesztus, szegény kislány, remélem, hogy nem tudja meg, hogy egyes buta, primitív emberek hogy reagáltak az ajándékára...

A gyerekek még mindent teljes szívvel-lélekkel csinálnak, addig amíg pl. a környezetből érkező ledegradáló megjegyzések és hasonlók el nem veszik a kedvüket.

2016. júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%

A feleség családja akkor egy érzelmileg fejletlen tapló banda. Nem kell velük foglalkozni!

Szerintem nagyon kedves és aranyos ajándék volt. :)

2016. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%
Honnan tudod/gondolod, hogy rajtatok nevetnek? Ez hogyan derült ki egyáltalán?
2016. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon aranyos a kislányodról, gratulálok hogy ilyen kis kedves lánykád van, vigyázz rá, maradjon meg ilyennek :)
2016. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
89%
Honnan tudod, hogy rajtatok röhögnek? Mi volt még, amit ajándékba adtatok? (csak az arányok miatt)
2016. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
90%
Én is kaptam az esküvőmre rajzot. Az akkor 5 éves unokahúgom ajándéka. Ennek már 22 éve. Ma ha átjön a unokahúgi, mindig látja a rajzot. Be van keretezve, és az előszoba falán díszeleg. Számunkra értékes..
2016. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem, épp ellenkezőleg, a kislány nagyon aranyos volt, és remélem, hogy nem fogja ezt megtudni!

Én ha egy rajzot kapnék egy gyerektől örülnék neki.

2016. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!