Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne pénzem takarítónőre,...

Ha lenne pénzem takarítónőre, akkor sem venném igénybe - aki így gondolja, miért?

Figyelt kérdés
Sok anyukától hallom ezt illetve itt is olvastam.
2016. júl. 8. 18:30
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

39, nálunk nem is időre szól a megállapodás. hanem átvettük mit várok, És végez amennyi idő alatt végez, megvan a pénze. Nyilván lassabban halad, ha minket kerülgetnie a gyerekekkel, vagy, ha otthon dolgozom épp, mint mikor egyedül csinálhatja. Engem meg az eredmény érdekel. Hogy ne legyen poros a polc, meg csillogjon a padló, stb. Ezt meg is kapom.


Hja, akik írják, hogy mert miket tud róluk a takarító, bejárónő. Nálunk nincsenek csontvázak a szekrényben, nem gyüjtünk aranyat, csak hogy példákat mondjak, így nyilván semmi olyan nincs, amit akár a szomszéd, vagy bárki ne tudhatna. Mi ilyen egyszerűek vagyunk.

2016. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
40 es, egyedül élsz? a személyes tárgyak, azok csak tárgyak. Az ember, férje, gyereke, barátai is hozzányúlnak.Szerintem pl a tárgyak csak tárgyak. Miét lenne gond, hogy leporolja a gyerekekről készült fotót egy takarító? attól még ugyanúgy örülök a gyerekeimnek, hogy nem én poroltam a képüket a polcon :)
2016. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!