Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne pénzem takarítónőre,...

Ha lenne pénzem takarítónőre, akkor sem venném igénybe - aki így gondolja, miért?

Figyelt kérdés
Sok anyukától hallom ezt illetve itt is olvastam.
2016. júl. 8. 18:30
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, hogy más dolgozik helyettem. Megszoktam, hogy én csinálok itthon mindent, és eleve, ha nagyon sok pénzem lenne, akkor sem költöznék a szükségesnél nagyobb lakásba. Ez meg az itthoni állandó létszám miatt (+1 vendégszoba lenne), simán takarítható. Esetleg ablakpucoláshoz hívnék segítséget, kissé tériszonyos vagyok a létrán :P
2016. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha én csinálom, tudom hogy az úgy tiszta ahogyan annak lennie is kell. Meg én látom, hogy hol mi hogyan koszolódik.
2016. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Mert én szeretek takarítani, kikapcsol, pedig meg tudnék fizetni egy takarítónőt simán. De nem fogom, mert én szeretem csinálni.

Másrészt nem akarom, hogy egy idegen matasson a fiókjaimban vagy akárhol, elég sok értékes cuccunk van..

2016. júl. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Evek ota jarok takaritani harom kulonbozo helyre.Egyik lakasban sem tudnam megmondani, hogy hol,mit tartanak.Megallapodas kerdese, hogy mit kell elvegezni a takaritas soran, de az alapallas az, hogy semmit sem pakolok odebb, ott hagyom ahol talaltam.(Ez egyebkent a hivatalos,irodai napi takaritoi munkanal is alap.Pl nem teszunk rendet egy iroasztalon,gondolom nem kell magyarazni, miert)Attol, hogy nem en pakolaszok utanuk,meg van boven tennivalo.Hetente egyszer ket ora alatt kell 4-5 szobas,ket furdoszobas lakasokat kitakaritani,szoval nem igazan lenne idom "turkalni".Es meg mielott tamadnatok, hogy hat akkor az mifele takaritas? Idos emberek lakasat takaritom, akik alapbol rendet tartanak maguk korul,nincsenek eldobalt koszos zoknik stb,viszont a napi takaritas,mint pl pokhalozas,kepkeretek letorlese,padloszegely portalanitas stb mar nehezseget okoznanak nekik, ezert ezeket en vegzem.Meg persze a portorles-porszivozas-felmosas kombot.Meg egyszer mondom,megallapodas kerdese, hogy mit kell egy takaritonak elvegezni,a teendoivel egyutt jar-e, hogy a haziak cuccai kozott kotorasszon.
2016. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

ha sok pénzem lenne,akkor max a konyhában és a fürdőben engedném,hogy takarítónő takarítson. a hálóban kizárt..ne nyúlkáljon senki a privát cuccaim között.és igen, a lopástól is félnék. nem nagyon bíznék meg egy idegenben.

anyukám járt régen takarítani gazdagékhoz. csak heti 1x, de így is elég sokat látott a család életéből. nekem ez sem hiányozna, hogy mást beavassunk a minden napjainkba, problémáinkba stb..ha nem is neki mondjuk,de úgyis hallja/látja ha van valami baj. ahol meg 0-24-ig bejárónő van,ott kb mindent tud a család életéről . külföldön híresebb,befolyásosabb emberek titoktartási szerződést is aláíratnak a bejárónőjükkel..

2016. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
utolsó, nem értem. A gálóban több érték van, mint a konyhában. Ritkán hívok takarítót egyébként havi 1-2x. Ad számlát és kamera van a lakásban. Ha bármi eltűnne, akkor a közvetítője lenne bajban.
2016. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
A takarításban a legutálatosabb a pepecsmunka, a portörtlés, amikor minden kis frincfrancot le kell venni a polcról, letörölni, majd mindent visszatenni. Ha ezt a takarítónő nem csinálja meg (mert ugyebár többen írták itt, hogy nem pakolnak semmit semerre) akkor mégis minek jön? Porszívózás- felmosás- kád és mosdótakarítás max egy fél óra, nem is megerőltető.
2016. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
78%
te nagyon félreérted. nem pakolnak el. Felemelik, letörlik, majd visszarakják. Nálam nincsemek ilyen kisebb tárgyak. Sose volt gondolom a takarítókkal. Pontosan benne van a szerződésbe ki mit vállal.
2016. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
44%
Jol irja az elozo.Mindent felemelek,letorlok,visszateszem,de nem kezdem el elpakolni pl a szek karfajan hagyott pulovert,az ejjeliszekrenyen hagyott konyvet,vagy eppen a tiszta edenyeket sem.Ha benne lenne a megallapodasban, akkor persze igen.Takaritani pedig lehet egy adott lakast fel ora, ket ora, vagy fel nap alatt is,csak a vegeredmeny nem lesz ugyanaz.
2016. júl. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
De akkoris hozzányúlsz a személyes tárgyaimhoz. És ez a lényeg.
2016. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!