Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex-feleség a sógorom esküvőjén...

Ex-feleség a sógorom esküvőjén: ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párom válik a feleségétől, van 3 gyerekük. Az öccsének szeptemberben lesz az esküvőjük. Azt szeretnék, hogy mind a 3 gyerek ott legyen (nekem már ez furcsa, ahol voltam esküvőn ott nem voltak gyerekek) de most kiderült, hogy a párom exe is ott lesz, mert a kicsi még szopik!


Ti így elmennétek?


2016. júl. 1. 11:31
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
92%

"nem volt szex, de terhes lett. "


Ez csak egyféle képen lehetséges, ha bekapja a legyet !

:)

2016. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Szex nélkül viszonylag ritkán lesz gyerek :D

Amúgy meg, ha jót akarsz, nem teszel megjegyzést a párod gyerekeire, akkor se, ha úgy esznek, mint a disznók, és úgy ordítanak, mint akinek a belét húzzák.

De mondjuk neked észből sok nem juthatott, szóval felesleges bármit is mondani :D

2016. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
78%

"A párom csak 1 gyereket akart, érdekes módon a felesége mégis terhes lett még 2x, "védekezés mellett".


Ha a párod védekezett, és mégis terhes lett a felesége, akkor a párodnak hogy nem jutott eszébe apasági tesztet csináltatni?


"Aztán csak a gyerekekkel foglalkozott, nem volt szex, a szokásos."


Igen, tudjuk, tiszta szerencse, hogy a három gyerek mellett félrekúró férfiak mindig a színtiszta igazat mondják a szeretőjüknek.


Figyelj, az én párom is papíron nős volt még, amikor megismerkedtünk (akkor volt válófélben), de nem volt köztünk semmi, amíg le nem zajlott a válás, és addig eltartotta a volt feleségét, amíg vissza nem tudott menni dolgozni (akkor volt 3 éves a kisfiuk). Mai napig jóban vagyok a volt feleségével. De valahányszor említem valakinek, hogy a párom elvált ember, mindig kapom a sanda pillantásokat, mintha én szedtem volna el a párjától. És ez a hozzád hasonló libák miatt van. Valószínűleg mások is vannak itt ebben a helyzetben, továbbá megcsalt feleségek is vannak a GYIK-en elég sokan, szóval túl sok együttérzést ne várj.

2016. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
90%
De szép történet...apu szex nélkül csinált +két gyereket, és elhanyagoltságában felszedett egy(?) kis rüfkét, aki csodálkozik, ha egy családi eseményen jelen vannak a családhoz tartozó gyerekek is.:D Hát, legalább egyértelmű, hogy a hiányzó b..szásra kellesz, kérdező, az eszedért aligha.
2016. júl. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!