Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex-feleség a sógorom esküvőjén...

Ex-feleség a sógorom esküvőjén: ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párom válik a feleségétől, van 3 gyerekük. Az öccsének szeptemberben lesz az esküvőjük. Azt szeretnék, hogy mind a 3 gyerek ott legyen (nekem már ez furcsa, ahol voltam esküvőn ott nem voltak gyerekek) de most kiderült, hogy a párom exe is ott lesz, mert a kicsi még szopik!


Ti így elmennétek?


2016. júl. 1. 11:31
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
79%

Ha jól értem még el sem váltak, vagyis házasok.

A "párod" pedig a férj, akit elcsábítottál a családja mellől.

Gratulálok.


Amúgy szerintem neked van a legkevesebb jogod ott lenni, hiszen nem vagy családtag!

2016. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
98%

A közös gyerek miatt még rengetegszer fognak találkozni, ha nem bírod elviselni, akkor ne járj gyermekes férfiakkal.

Nálam pont ezért kizáró ok, nem bírnám elviselni, ha mindig láb alatt lenne a volt feleség, hivogatná a párom, hogy gyere ezért meg azért, belekötne az életünkbe, neki meg tűrnie kell, ha látni akarja a gyereket.

2016. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
83%
A kicsi még szopik - hát mekkora gyerektől sikerült lenyulni a párodat? ??? Esélyes hogy neked nincs ott semmi keresnivalod
2016. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
87%
Elképzelhetetlen, hogy egy nős, családos ember macája legyek, így nem tudom magam beleélni a helyzetedbe. Mindenesetre a "párod" öccse egyelőre nem a te sógorod, hanem a feleségé, természetes, hogy ő ott lesz, te meg jobb, ha nem rontod a jelenléteddel a levegőt. A menyasszonynak legalábbis elgondolkodtató lenne, hogy a leendő férje tesója a buláját is viszi, a 3 gyereke és a szoptatós felesége mellett.
2016. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Addigra már elválnak, ez már csak papírmunka.


A kicsi addigra 1 éves lesz, minek kell még akkor is szoptatni? De ha már muszály, maradjon vele otthon az anyja, a két nagyot meg hozza anyósom.

2016. júl. 1. 11:46
 6/44 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, a civilizált világ nem az a hely, ahol rendbenlevőnek találják, hogy egy válófélben lévő, háromgyerekes férfival jársz, és azon problémázol, hogy egy családi eseményen a szoptatós felesége is ott lesz. Ez a sztori nagyon sok helyen sántít.
2016. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
89%
Jaj, és még most látom, mit írtál. Nagyon fiatal lehetsz, illetve nagyon buta, cserébe viszont kellőképpen pofátlan. Még te mondod meg, ki maradjon otthon a gyerekkel. Lol. ez nem így működik.
2016. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
84%
Ja, hogy addigra már 1 éves lesz a kicsi???? Akkor minden oké. Végül is nem baxtal szét egy három gyerekes családot, hiszen a gyerek már majdnem 1 éves. Mikor sikerült össze jönni minta apukaval? Csak nem meg a terhesség alatt, hogy ilyen jól össze melegedtetek, hogy már az öccse esküvőjére is hivatalos VAGY?
2016. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
88%

A férjes fickóval összejövést nem kommentálom, bonyolult az élet s nem az a kérdés, de a pofátlanságnak is van határa. Tegyük fel, hogy nem nyúltad le a férjét, mert úgyis utálták egymást, ki tudja, de hogy előírd egy nőnek, hogy meddig szoptassa a kicsit (sokan szoptatnak még 2 évest is) és mikor legyen vele s mikor bízza másra... Ez az ő dolga. S hogy a házasulandók a gyerekeket is szeretnék ott látni, az az ő dolguk. Semmi közöd hozzá.

Nem, nem mennék el, bár az én erkölcsi kódexem sokkal szigorúbb annál, hogy előálljon ilyen szitu. Ha olyan a helyzet és már nem rontok el semmit és nagy szerelem és egyebek, akkor sem rontanám a levegőt, hanem szépen csittben lennék s nem tenném közhírré, hogy kisgyerekes nős férfiakkal vagyok... A privát kis életetek egy dolog, de ezt egy családi esküvőn kirakatba tenni, mellettetek a 3 gyerek és a feleség, ez valahogy nem szép.

2016. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
79%

A kérdés inkább az, hogy VALÓBAN hivatalos-e a kérdező az esküvőre, vagy csak ő gondolja így?

Egyébként nem te fogod megmondani, kiscsillag, ki maradjon otthon és ki ne, ha ennyire fosol a feleségtől, akkor ne menj el. A gyerekekről sincs semmi jogod rendelkezni, közöd nincs hozzájuk.

2016. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!