Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex-feleség a sógorom esküvőjén...

Ex-feleség a sógorom esküvőjén: ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párom válik a feleségétől, van 3 gyerekük. Az öccsének szeptemberben lesz az esküvőjük. Azt szeretnék, hogy mind a 3 gyerek ott legyen (nekem már ez furcsa, ahol voltam esküvőn ott nem voltak gyerekek) de most kiderült, hogy a párom exe is ott lesz, mert a kicsi még szopik!


Ti így elmennétek?


2016. júl. 1. 11:31
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
79%
Elárom Neked Sokkal kevésbé van Ott keresnivalód mint a gyerekeknek És az édesanyjuknak.:D
2016. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
84%

Neked semmi közöd nincs a családhoz, nincs sem sógornőd, sem sógorod, sem anyósod, sem apósod.

Csak azután mondhatod, miután osszehazasodtatok.

Addig te egy idegen vagy egy kaland vagy a családban.

És téged külön meghívtak? Értem én, hogy ha valakit meghívunk, automatikusan jön a párja is, de ha nem tudnak a letezesedrol, vagy téged nem várnak, el se menj.

2016. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
62%
-.-"
2016. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
83%
biztos, hogy ott leszel te azon az esküvőn?:D
2016. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
73%

Ha meghívtak, akkor elmennék, és igyekeznék k.ára pedálozni gyereknél, exnél, sógornál, anyósnál meg a kutyánál is, hogy ne az jöjjön le rólam, hogy egy nevenincs múló kis kelés vagyok :)

Elárulom, hogy ha normális apuka, akkor a gyerekek örök életében ott lesznek. És velük jóóóóó sokáig az anyjuk is.

Kell ez neked? Ha igen, akkor erőltesd meg magad.

2016. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
37%

Várom a lepontozást, nem érdekel, de ez most kikívánkozik belőlem:

Jól leoltottátok a kérdezőt, pedig aztán sokat nem árult el a párkapcsolatának létrejöttének körülményeitől. De a kombinálás, az egyből megy.

Na, ilyenkor érzem úgy, hogy megérett a világ a pusztulásra.

Nekem, bocs, de egyáltalán nem egyértelmű, hogy a kérdező "lenyúlta" valaki más paliját. De ha már erre a következtetésre jutok, akkor inkább az a gondolat marad meg, hogy vajon milyen ember lehet az, aki csak úgy le lehet nyúlni a fantasztikusan jól működő párkapcsolata és családja mellől? Ezen kellene inkább elgondolkodni a sok szabadnapos hímsoviniszta házisárkánynak. Kíváncsi lennék, milyen vélemények születnének mondjuk egy fordított nem-felállásnál egy hasonló szituációban.


De a kérdezőt sem értem. Az esküvőkre általában, vagyis a legtöbb esetben egész családokat meghívnak, azaz a gyerekeket is. Másrészt meg nem értem, intelligens emberek esetében nem szokott különösebb fennakadás lenni egy volt vagy lassan volt feleség/férj jelenléte miatt. Ha mindketten szerepeltek a meghívottak listáján, akkor mindkettőtöket szívesen látnak és ez a lényeg, nem az ostoba és kicsinyes féltékenykedések.

2016. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
68%

#26

Valóban nem tudjuk, hogy jöttek össze, ki miatt válik a kérdező párja, de lássuk be, egy szoptatós csecsemőt még a legelvetemültebb férfiak se szoktak csak úgy otthagyni anyunak, maximum akkor, ha új nő került képbe. Persze lehet, nem így van, de a legtöbb embernek egy ilyen helyzethez nem lenne gyomra. Nehéz ezt befogadni.

2016. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
80%

Kedves 26-os!

Értem én, hogy miért nevezel néhány kommentelőt hímsoviniszta házisárkánynak. De azt neked is be kell látnod, hogy a kérdező igen csak bicska nyitogató stílusban írta ki a kérdést, pluszban még később a kommentjét is.

Lehet, hogy a férfi is hibás, sőt nemj tudjuk milyen volt a kapcsolata a feleségével, de attól függetlenül ez még nem jelenti azt, hogy ez a nő itt nem hibás. Persze nem jelenti feltétlenül az ellenkezőjét sem.

A kérdező igencsak kevés információt adott meg, nagyjából annyit, hogy mi a fenének kell mennie az exfeleségnek az esküvőre, miért nam marad otthon a szoptatós csecsemővel.

Ez tényleg nem sok, de mivel nem valami szépen fejezte ki magát és az ő álláspontján kívül semmiről nem adott tájékozatást, a nők nagy része, akik elvetik a házas férfival való kapcsolatot egyből megtámadták.

Nem mondom, hogy igazuk volt, de ezért még nem az emberiséget kellene okolnod.

Ami pedig azt illeti, a család többi részének álláspontját valószínűleg soha nem fogjuk megismerni, szóval teljesen reális képet nem is fogunk tudni alkotni.

2016. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
70%

Biztos írták már, de ha nem tetszik, nem muszáj neked elmenni.

Biztos lesz még jó sok családi esemény, amiből ilyen alapon kimaradsz, főleg ha a három gyerek valamelyikét érinti.


Egyébként fura...

Mikor mi házasodtunk, akkor egyenesen megmondtam az öcsémnek, hogy be ne merjen állítani azzal a házas cafkával, akit kurogat, vagy ha nem tetszik, ő se jöjjön.

Elég ízléstelen más esküvőjén kérkedni a házasságtöréssel.


Gondolom más válaszokat vártál. :D


Szokjad.

Életed végéig megkapod mindenkitől, hogy csak egy cafat vagy, aki szétzilált egy családot.

Lehetsz te a felesége tíz éve, szülhetsz neki másik hármat, ezt le nem mosod soha.

2016. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
84%

A kérdező se piskóta, de azért szerintem itt a fő bűnös a férj, fura, hogy rá alig jönnek megjegyzések... A pasi az, aki elhagyta a családját egy új punciért. Nem tudom, a kérdezőnek hogy volt ilyenhez gusztusa, de ő legalább valószínűleg nem hajította el a gyerekeit, családját.

Mindazonáltal, drága kérdező:

1. Gondold át, hogy tudnál-e egy ilyen pasiban bízni.

2. Ha zavar az exfeleség, meg a gyerekek, akkor kezdj inkább olyan férfival, akinek nincs ilyen.

3. NE SZÓLJ BELE mások esküvőjébe (gondolok itt arra, hogy minek hívják meg a gyerekeket)

4. NE SZÓLJ BELE mások gyereknevelésébe (minek szoptatni a kicsit, stb)

5. Ne te legyél még felháborodva, hogy az exfeleség, aki valószínűleg "beépült" a családba, ott lesz egy családi eseményen, valószínűleg több "joga" van ott lenni, mint neked.

Szerintem nem esküvőre kéne menned, hanem egy csendes sarokba, hogy leülj, és átgondold az életed.

2016. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!