Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex-feleség a sógorom esküvőjén...

Ex-feleség a sógorom esküvőjén: ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párom válik a feleségétől, van 3 gyerekük. Az öccsének szeptemberben lesz az esküvőjük. Azt szeretnék, hogy mind a 3 gyerek ott legyen (nekem már ez furcsa, ahol voltam esküvőn ott nem voltak gyerekek) de most kiderült, hogy a párom exe is ott lesz, mert a kicsi még szopik!


Ti így elmennétek?


2016. júl. 1. 11:31
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
87%

Nem a férj a kérdező, ezért nem jönnek rá a megjegyzések.

Nyilván senki sem gondolja, hogy milyen derék férj és családapa, aki, szegény, akaratán kívül áldozatául esett egy gátlástalan r.bancnak. Nyakig benne van ő is, az más kérdés, hogy ha ennyire sz..r a kapcsolat anyuval, akkor nem csinálok még egy harmadik gyereket is.

2016. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
86%

#28

Nem tudom, én nem kombináltam, nekem azt lenne nehéz befogadnom, hogy van egy férfi, aki valójában nem is az enyém, hanem van egy másik családja, akihez élete végéig kötve lesz. Én voltam hasonló helyzetben, mint a kérdező, és amikor anyámmal beszélgettünk, azt mondta: "figyelj, nem ő lenne az első férfi a történelem folyamán, aki egy másik nőért elhagyja a családját, de tudd, hogy te leszel a k**va, és tudd, hogy attól még a gyereke ottmarad, és annak van egy anyja". Hogy pontosan miért válik a férfi, azt egyrészt nem tudjuk, másrészt teljesen irreleváns, ugyanis minden esetben marad egy múltja. Én felmértem ezt, és eszembe sem jutott volna azt a férfit kötélen rángatni a saját kedvem szerint. Akinek nem tetszik, hogy egy férfi családos, az ne kezdjen családos férfival. Vagy ex-családossal, hótmindegy, nem szűnnek meg létezni a válás kimondásával...

2016. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
98%

Én pont az voltam, aki nem kombinált, de megértem, akik igen. Egyrészt a felállás már tenyérbemászó sokaknak, de a kérdező úgy adta elő magát, hogy szerintem már emiatt a legrosszabbat nézik ki belőle... Nagyfokú pofátlanság, az biztos, még mindig el vagyok hűlve, hogy egyesek mit engednek meg maguknak vadidegenként, egy családi eseménnyel kapcsolatban. Lernyúlni egy férjet sokkal megszokottabb és amúgyse lehet lenyúlni azt, aki nem akarja. De lehet, hogy nem nyúlta le, vannak megromlott házasságok, pici gyerekkel is. Ez a kérdés szempontjából mindegy, de azért a kép része, így egyesek kombinálnak, de tényleg nem tudhatják, nem kéne, mindössze megértem.

Más kérdéseknél az azonosan semmiből kikombinálnak elenyészően kis esélyű dolgokat, az már engem is zavar.

2016. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, ha mész az esküvőre, akkor valami nagyon miniben, hadd lássa mindenki mivel vetted el a pasit a tehén feleségétől. Természetesen csak fehér lehet!

Aztán pár pohár pia után, mindenki előtt, jó hangosan vond kérdőre az ifjú párt, őt minek hívták, és háborogj, minek egy egy évest szoptatni.

Így lehet hogy sikerül mindenkivel elsőre megutáltatni magad, és a pasid szeme is kinyílik, micsoda lelketlen hárpia vagy.

2016. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
87%

"a kicsi még szopik"


Előbb-utóbb te is fogsz! De nagyon.

2016. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, az exem anno szintén 3 gyereket hagyott ott a legkisebb 1,5 éves volt -NEM miattam de egy másik nő miatt én csak 6 évvel később kerültem képbe amikor már mint jó sokára kiderült túlvolt néhány kapcsolaton de persze mindig a nő hagyta ott és a másik volt a hibás...

Nos aztán minket is "otthagyoot" (+2 gyerek) igaz már nem úgy mint az elsőt mert "csak" mellékutcák voltak.

tudod Kérdező kutyából nem lesz szalonna.... én is hülye voltam mai ésszel!

2016. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Persze, gondoltam hogy én leszek a rossz.

A párom csak 1 gyereket akart, érdekes módon a felesége mégis terhes lett még 2x, "védekezés mellett". Aztán csak a gyerekekkel foglalkozott, nem volt szex, a szokásos. Nem értem, az ilyen nők miért csodálkoznak ha lelép a férjük. Ha nem velem, akkor mással.

2016. júl. 2. 11:36
 38/44 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron 5 esküvőn voltunk, egyen volt gyerek, aki természetesen végigordította a szertartást, aztán amit evés címszóval művelt... Nem értem, ez kinek jó.
2016. júl. 2. 11:38
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
nem volt szex, de védekezett és terhes lett. Te meg bevetted ezt a dumát?
2016. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
93%
Figyi, kérdező, én ugyan nem vagyok nagyon öreg, de azt már megtapasztaltam a kapcsolataim alatt, hogy olyan nincs, hogy csak az egyik fél hibás. Ez a sztori annyira klasszikus, és olyan könnyű beadni a magadfajta butuska kislányoknak... Persze, tudom, a párod mindent jól csinált. Nyilván, ezért csinált három(!!) gyereket egy másik nőnek. Istenem...
2016. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!