Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex-feleség a sógorom esküvőjén...

Ex-feleség a sógorom esküvőjén: ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párom válik a feleségétől, van 3 gyerekük. Az öccsének szeptemberben lesz az esküvőjük. Azt szeretnék, hogy mind a 3 gyerek ott legyen (nekem már ez furcsa, ahol voltam esküvőn ott nem voltak gyerekek) de most kiderült, hogy a párom exe is ott lesz, mert a kicsi még szopik!


Ti így elmennétek?


2016. júl. 1. 11:31
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
83%
Ez remélem, kamu kérdés...
2016. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
85%

Ha 3 gyerekes apura hajtottál, ezt a békát majd sűrűn le kell nyelned.


De azért ugye nem akarod megszabni, hogy a házasulandók kiket hívjanak meg a saját esküvőjükre?

2016. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
84%

Oké :D majd a saját esküvődön eldontod, hogy ki menjen ki nem.

De én 2x is meggondolnám, hogy egy ilyen felelősségteljes családapával házasodjak-e.


Remélem tudod hogy még 10-15 évig ott lesz a volt feleség? Például baj van a gyerekkel, oda fog menni a férj, és segít, vagy ha a feleség megy kórházba, akkor addig rátok zúdul 3 gyerek.

És neked kell főzni, mosni, vasalni rájuk.


Ja és kihagytam, hogy mikor a gyerekek ballagnak, akkor is ott lesz anyu is meg apu is.

2016. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan, ilyenkor becsülöm a saját családomat. Az öcsém vált, a két sógornőmnek semmi baja egymással.
2016. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
95%

mi a bánat közöd van hozzá,hogy az esküvőre meghívják a gyerekeket? őszintén kérdezem. nálunk pl a családban ha valaki meghív egy családot az esküvőjére,akkor annak a családnak része a gyerekek is.

és tényleg nem rosszindulatból mondom, de ha már most ennyire zavar,hogy vannak gyerekei és van felesége(akivel még el sem váltak), akkor keress független férfit.

imádom az ilyen nőket, pár hónapja ha ismereheted azt a pasit(tekinve hogy a legkisebb gyerekük csak egy éves). ők meg több éve együtt lehettek a 3 gyerekből ítélve.. szóval bármilyen nehéz elfogadni, teljesen jogos,hogy az egész család ott lesz az esküvőn. aminek te még nem vagy a része.

vagy nem értem mi a kérdés. meghívtak egyáltalán?

2016. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem, hogy volna olyan esküvő, ahonnan a gyerekek ki volnának zárva. Egyébként meg te nem vagy még családtag, a pasid családját meg gondolom mivel szívesen látják az öccs esküvőjén, jóban lehetnek. Nem te döntöd el, hogy ki megy arra az esküvőre és ki nem. Főleg Te nem fogod eldönteni.

Remélem csak kamu kérdés, ha nem, akkor meg tanulj a válaszadók tanácsaiból és ne legél hülye p*csa.

2016. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, várjuk a feleséget ócsárló szöveget, ahol mindenben ő a hibás, ő kergette el a férjét a szexmegvonással, a te párod a tökéletes családapa, aki megkellene tagadja a gyerekeket, ne fizessen gyermektartást, és ne is lássa őket.

Ugye tudod, hogy hetente van láhatás és a gyerekek nem fognak 4 évesen egyedül buszozni, így az apa fog odamenni?

És téged meg kizárhat a feleség a lakásból, és mondhatja azt, hogy te maradsz az ajtó előtt.

Nem köteles téged is elviselni.

2016. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
84%

... Téged komolyan meghívtak?

Eszem megáll, mit meg nem engedsz magadnak...

Ha az asszony akár egy sárkány is volt, a gyerekek attól még az ő családjuk is, a kicsi mellé, ha szopik, kell az anyja. És, te családtag vagy? :D Te szültél már neki, vagy mostanában tervezed, hogy becsússzon? Amint rájössz, hogy gyerektartás is létezik a világon, lelépsz majd, mert nem jut elég pénz rád?

2016. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 Andizsuzsi ***** válasza:
94%

"de most kiderült, hogy a párom exe is ott lesz, mert a kicsi még szopik!"


Erős a gyanúm, hogy nem azért lesz ott, mert szopik a kicsi, hanem mert családtagnak számít és a fiatalok szívesen látják.

Majd ha te házasodsz a pároddal, eldöntheted, hogy kit szeretnél ott látni.

2016. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
98%

Az én apám volt nője is ezt csinálta :) nem bírta elviselni, hogy mentem láthatásra, és mindig útban voltam neki arra a 2 napra/hét, pedig én csináltam reggelit nekik mindig, mert azt akartam, hogy elfogadjon.

De apám nekünk 50e gyermektartást ítélt meg, a nőjére maradt 20 ezre, na így nem akart vele maradni.

2016. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!