Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek hülyének, ha nem...

Miért néznek hülyének, ha nem akarok gyereket szülni?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és sokan megbotránkoznak azon, hogy eszem ágában sincs gyereket vállalni (a távoli jövőben sem). Egyszerűen nem vágyom rá, nem lenne hozzá idegzetem, nem érdekelnek a gyerekek és kevés a fizum. És amúgy is túlnépesedés van ezen a bolygón. Akkor meg miért tekintenek sokan fogyatékosnak amiatt, hogy így döntök?
2010. ápr. 14. 13:42
1 2 3 4 5 6
 51/58 Sssaszem ***** válasza:
61%
Én meg azért nem fogok szülni, mert nem fogok ott cirkuszolni, hogy ez meg az az orvos nem tetszik nem tetszik a vérvétel meg a cukorterhelés az oxitocin amit sajnos fúzióban adnak. Nem fogok a kórházban flangálni. Inkább maradok a fenekemen. A legszívesebben el sem mennék semilyen terhességi vizsgálatra. Nekem nincs arra időm, hogy orvostól orvosig járkáljak. Van jobb dolgom az életemben mint, hogy ott flangáljak a kórházban aztán abortuszt kérjek. Inkább a lovammal élek.
2018. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 Sssaszem ***** válasza:
61%
EÜ okok miatt nem szülhetek, ami nem baj. Úgysem szabályos a havim. Inkább maradok a fenekemen. INKÁBB A LOVAMMAL, ÉS LOVAK LÖZÖTT ÈLEK a szülès helyett. Nem fogok OTT CIRKUCOLNI, HOGY EZ MEG AZ AZ ORVOS NEM TETSZIK MEG JAH VÉRVÉTELRE KELL JÁRNOM MIMDEN HÓNAPBAN.a terhesség miatt!!!!!! Inkább rózsaszínben éleķ a lovammal meg az életemben. Ha tudjátok mire gondolok.
2018. dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 Sssaszem ***** válasza:
61%
EÜ okok miatt nem szülhetek, ami nem baj. Úgysem szabályos a havim. Inkább maradok a fenekemen. INKÁBB A LOVAMMAL, ÉS LOVAK LÖZÖTT ÈLEK a szülès helyett. Nem fogok OTT CIRKUCOLNI, HOGY EZ MEG AZ AZ ORVOS NEM TETSZIK MEG JA VÉRVÉTELRE KELL JÁRNOM MIMDEN HÓNAPBAN.a terhesség miatt!!!!!! Inkább rózsaszínben éleķ a lovammal meg az életemben. Ha tudjátok mire gondolok. UI: Ugyanakkor ott van a terhességi cukorterhelés amire el kell menni az sem jó, sajnos elkerülhetetlen az oxitocin meg a császár és utána feküdni kell néhány órát. Ja meg a fájások. INKÁBB A LOVAK KÖZÖTT ÉRZEM MAGAM JÓL. NEKEM SEMMI SEM TETSZIK. Inkább maradok a lovak között.
2018. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem amiatt piszkálnak, mert nehezen értik meg az indítékaidat, érzéseidet... és nem hiszik el, hogy te "átlátod az egész képet", és ennek fényében döntöttél, hanem azt hiszik, hogy "dehát te nem érted milyen jó egy gyerek".

Ami lehet hogy így van, de talán nagyon is jól tudod miért döntöttél úgy, ahogy. Nem helyes az ő hozzáállásuk.

Én jelenleg terhes vagyok, életem legnagyobb vágya egy kisbaba, én úgy érzem ebben akarok kiteljesedni, de tök megértem, ha valakinek nem ez. Vagy nem érzi magában ezt a vágyat, mint én, akkor meg minek erőltetni? Csak azért hogy ki legyen pipálva ez is?

Szóval én elfogadom ha valakinek ez a döntése. Nem mondom, hogy bennem sincsenek fura érzések, mert az ember nehezen érti meg azt a véleményt és gondolatot, ami nem a sajátja, tehát néha elgondolkodom rajta hogy lehet az hogy valaki nem szeretne gyereket... de elfogadom és igyekszem "elsajátítani" a gondolatot és így megérteni az indokokat :) Nem gondolom, hogy önzőség lenne. Az egyetlen indok, amit nehezen fogadok el, az hogy "olyan sok vizsgálat van, meg vérvétel, meg macera, meg szétmegyek odalent", na ezeken azért megborzongok, mert ez mindössze gyengeség, ezeken a dolgokon azért érett felnőtt nőnek túl kéne lépnie, de minden más indok (több pénz, idő másra, magunkra, utazásra, kiteljesedésre, vagy csak szimplán nem érzi magában a kedvet valaki) tök megérthető.

2019. jan. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 sassszem ***** válasza:
62%
Nézd sajnos eü okok miatt nem hordhatok ki egy magzatot. Ami nekem nem baj majd. Nem tenne jót a szememnek. Ha kíváncsi vagy rá akkor privátbankár keressél meg engem.
2019. jan. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 sassszem ***** válasza:
36%
Nézd sajnos eü okok miatt nem hordhatok ki egy magzatot. Ami nekem nem baj majd. Nem tenne jót a szememnek. Ha kíváncsi vagy rá akkor privátban keressél meg engem.
2019. jan. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 sassszem ***** válasza:
36%
Nézd sajnos eü okok miatt nem hordhatok ki egy magzatot. Ami nekem nem baj. Nem tenne jót a szememnek. Ha kíváncsi vagy rá akkor privátban keressél meg engem.
2019. jan. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 Sssaszem ***** válasza:
Nem is érdekel a gyerek és kész pont. Nem kell, nincs munkahelyem. Nem tudtam eltartani a gyerekemet sajnos. Inkább maradok a fenekemen és a lovak között. Nekem a vérvétel kész katasztrófa volt amúgy sem jók a vénáim.
2019. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!