Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek hülyének, ha nem...

Miért néznek hülyének, ha nem akarok gyereket szülni?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és sokan megbotránkoznak azon, hogy eszem ágában sincs gyereket vállalni (a távoli jövőben sem). Egyszerűen nem vágyom rá, nem lenne hozzá idegzetem, nem érdekelnek a gyerekek és kevés a fizum. És amúgy is túlnépesedés van ezen a bolygón. Akkor meg miért tekintenek sokan fogyatékosnak amiatt, hogy így döntök?
2010. ápr. 14. 13:42
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
87%
Mert valahol az az embereknek megnyuvást nyújt, hogy öreg korukban is számíthatnak valakire, valaki továbbviszi az emléküket még egy ideig. Ha nem akarsz, nem szülsz, aki meg beleszól ebbe, az söprögessen a saját portáján. A te életed, a te döntésed.
2010. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
24%

Az én párom is így volt vele, neki nem hiányzik a gyerek,..nem is beszéltünk erről, aztán 30 évesen szült "kényszer" nélkül, és imádja, a legjobb anya!!


Te is változni fogsz..

2010. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
17%
Azért mert ebből az jön le, h önző vagy meg lusta.Lehet lepontozni.
2010. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
26%
nem fogyatékosság..egyáltalán! viszont valóban furcsa hogy a TÁVOLI jövőben sem,elég mogorva lehetsz ha nem szereteted a gyermekeket:( nekem most van a pocakomban az 3-ik fiam:) nagyon boldog vagyok,mellete van még egy lányom is:) 5 kisgyermekem lesz,én nagyon boldog vagyok:)olyan fantasztikus érzés megszülni,és utána gondoskodni róla:)sajnálom a döntésed!
2010. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
66%
Én egészen 33 éves koromig gondoltam így... És 35 évesen szültem. És nem bántam meg. Én nem éreztem, hogy addig rám úgy néztek volna, mint egy hülyére vagy fogyatkékosra.
2010. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
82%

Miért foglalkozol másokkal? te tudod,hogy mit akarsz kezdeni a saját életeddel..Ha nem akarsz szülni akkor ne szülj! A te jogod,hogy eldöntsd mit akarsz..A többiekkel nem kell foglalkozni...A testvérem 38 éves és nincs gyereke,nem is akart soha..Neki is mindig mondták régebben,hogy milyen nő az aki nem szül??Erre ő csak annyit mondott,hogy mindenkit lerázzon,hogy még nem találta meg a TÖKÉLETES FÉRFIT!Pár évig piszkálták majd szépen abbahagyták..ma már senkit nem érdekel,hogy van-e gyereke vagy nincs...

Neked sem a mások megjegyzésével kéne foglalkoznod..Engedd el a füled mellett vagy mondj az ilyen idétlen beszólásokra 1-2 olyan dolgot amin elrágódhatnak évekig...

2010. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
82%
13:46-os vagyok. Amúgy meg télleg gáz lenne, ha minden nő szülne, mert akkor valószínűleg már rég kinőttük volna a bolygót. Ez így van rendjén. Van aki szül, és rengeteg nő van ,aki meg nem. Valóban túlnépesedés van.
2010. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
59%
még csak 26 vagy :) ez simán változhat. én most vagyok 30 és most érzem azt hogy szeretnék gyereket. eddig el sem tudtam képzelni. szóval ebből ne csinálj gondot, ha most nem is később még érezheted, hogy szeretnél gyereket. ha meg nem akkor neked ez kimarad az életedből. ja és csak a buta korlátolt emberek ítélkeznek és mindig nekik a legnagyobb a szájuk. :)
2010. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
47%
Nyugi én 30éves vagyok és nekem sics még eszem ágában sem szülni, remélem azért előbb utóbb megjön az eszem. Egyébként munkahelyem sincs.
2010. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim válasza:
57%
Egyik barátnőm is 26 éves, idén lesz 27 és ő sem szeretne még gyereket.Azt mondta nem áll még rá készen, nem érzi magát elég felnőttnek egy gyerekhez,és anyagilag sem állnak úgy, hogy gyereket szüljenek.Szerintem a mai világban egyébként sem meglepő ha a nők 30 évesen vagy később szülnek gyereket...
2010. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!