Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » én várok el tőle túl sokat?

én várok el tőle túl sokat?

Figyelt kérdés
sziasztok. van egy parom 8honapja... ahogy osszejottunk aza mennyorszag volt, es a rakovetkezo 2honap is. a szulei minden rokona aztmondta ot ilyennek meg sosem lattak stb... bemutatott olyan rokonainak is akiket meg egy baratnojenek sem elottem... (talaln tul szep volt, hogy igaz legyen) ...azutan jott a neheze... tudom tudom turi kell, mert hat szerelem, konpromisszum stb. rolam tudni kell, hogy nagyon nagy szaju vagyok a csaladomis amolyan 'olaszos'. rengeteget valtoztam a parom mellett sokkal visszafogodtabb vagyok, kiabalni 8honap alatt meg sosem hallott... ellenben en ot. a legnagyobb bajom viszont ott leledzik, hogy 27eves es otthon lakik, a szuleinel jobb embereket aligha ismerek csupa sziv mindketto engem is szeretnek nagyon es orommel is fogadtak. anyukaval viszont nemtudok versenyre kelni (nem mintha celom lenne) de kozolte mar velem a parom, hogy kb az anyukaja cipojet sem surolhatnam ki... anyu igy anyu ugy... nekem meg kb csak akkor szol ha epp nem akar egyedul aludni... a mai napig felkelek mielott o es szivecske formaju sutoben sutok neki tukortojast ha este 10kor eszebe jut, hogy palacsintat enne akkor en sutok neki. mindent megcsinalok eron felul... de annyira szeretem, nemlenne faradtsag, ha csak neha kimutatna, hogy szeret... hogy tenyleg mas vagyok mint a "tobbi" volt.itta nyar miota bejott a joido egy fagyira nincs ideje velem. persze ezzel is ugy vagyok, hogy dolgozik csinalja abbol el, mint mindannyian. viszont en tobbet varnek egy 27eves ferfitol illetve egy kapcsolattol is. a tervei kozt viszont annyi szerepel, hogy mivel a szulei nem szeretnek, hogy ha o is segitene anyagilag egy haz vasarlasaban ezert o vesz nekik egy terepjarot (termeszetesen kolcsonbol) mondvan o mindent megtesz, hogy a szulei boldogok legyenek...mivel ugysem kolt alberletre stb igy belefer neki, hogy fizesse a kolcsont. en merhetetlenul tisztelem ha valaki a szuleivel ilyen viszonyt taplal... de ugy gondolom ha szeretne, HA igazan szeretne akkor ottlenne benne csak egy kosza gondolat afele, hogy velem tervezzen... remelem valamennyire atlathato lett... koszonom a valaszokat

2016. jún. 1. 13:24
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
hat volt mar tobb kapcsolata is... azok idejebe nagyon nem folytunk bele... az elottem levo lannyal ugy volt egy evig egyutt, hogy egy honapig minden jo aztan ket honapig nem beszeltek(mert neki szuksege van az egyedulletre ahogy mar irtam... ami talan mellettem valtozott kicsit.) ...de minden kapcsolatat ugy jellemezte, hogy a nok rontottak el. szerinte neki van mindig igaza, bar ilyen anyuka mellett nem nehez aki akkoris neki ad igazat amikor mas aztmondja, hogy ez rohejes amit csinalt a parom...
2016. jún. 1. 19:57
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebből az jön le, hogy több kapcsolata volt, az eleje mindig jól ment, aztán jöttek a problémák, max egy év után minden normális nő otthagyta, ebből pedig azt a következtetést vonja le, hogy a nők rontanak el mindent. Ő mindent jól csinál.


Szerintem ennek a pasinak soha nem fog leesni, hogy valamit tenni is kellene egy kapcsolatért, az magától nem működik. Hidd el, csak az idődet vesztegeted.


És véleményem szerint nem szereted. Legalábbis nem a valódi énjét, inkább csak azt a szép képet, amit az első két hónapban festett magáról. Már csak azt kellene magadban letisztázni, hogy ez az ember, akit már kiismertél, nem ugyanaz az ember, akibe beleszerettél. Nem is lesz soha olyan, mert az csak egy szépen megfestett kép. Az elején mindenki próbál jobbnak látszani, mint ami valójában.

2016. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

...igen, talan van benne igazsag, hogy meg mindig abba az elso 2honapban latott ferfi kepebe kapaszkodom...

koszonom a Te valaszodat is!

2016. jún. 2. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!