Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » én várok el tőle túl sokat?

én várok el tőle túl sokat?

Figyelt kérdés
sziasztok. van egy parom 8honapja... ahogy osszejottunk aza mennyorszag volt, es a rakovetkezo 2honap is. a szulei minden rokona aztmondta ot ilyennek meg sosem lattak stb... bemutatott olyan rokonainak is akiket meg egy baratnojenek sem elottem... (talaln tul szep volt, hogy igaz legyen) ...azutan jott a neheze... tudom tudom turi kell, mert hat szerelem, konpromisszum stb. rolam tudni kell, hogy nagyon nagy szaju vagyok a csaladomis amolyan 'olaszos'. rengeteget valtoztam a parom mellett sokkal visszafogodtabb vagyok, kiabalni 8honap alatt meg sosem hallott... ellenben en ot. a legnagyobb bajom viszont ott leledzik, hogy 27eves es otthon lakik, a szuleinel jobb embereket aligha ismerek csupa sziv mindketto engem is szeretnek nagyon es orommel is fogadtak. anyukaval viszont nemtudok versenyre kelni (nem mintha celom lenne) de kozolte mar velem a parom, hogy kb az anyukaja cipojet sem surolhatnam ki... anyu igy anyu ugy... nekem meg kb csak akkor szol ha epp nem akar egyedul aludni... a mai napig felkelek mielott o es szivecske formaju sutoben sutok neki tukortojast ha este 10kor eszebe jut, hogy palacsintat enne akkor en sutok neki. mindent megcsinalok eron felul... de annyira szeretem, nemlenne faradtsag, ha csak neha kimutatna, hogy szeret... hogy tenyleg mas vagyok mint a "tobbi" volt.itta nyar miota bejott a joido egy fagyira nincs ideje velem. persze ezzel is ugy vagyok, hogy dolgozik csinalja abbol el, mint mindannyian. viszont en tobbet varnek egy 27eves ferfitol illetve egy kapcsolattol is. a tervei kozt viszont annyi szerepel, hogy mivel a szulei nem szeretnek, hogy ha o is segitene anyagilag egy haz vasarlasaban ezert o vesz nekik egy terepjarot (termeszetesen kolcsonbol) mondvan o mindent megtesz, hogy a szulei boldogok legyenek...mivel ugysem kolt alberletre stb igy belefer neki, hogy fizesse a kolcsont. en merhetetlenul tisztelem ha valaki a szuleivel ilyen viszonyt taplal... de ugy gondolom ha szeretne, HA igazan szeretne akkor ottlenne benne csak egy kosza gondolat afele, hogy velem tervezzen... remelem valamennyire atlathato lett... koszonom a valaszokat

2016. jún. 1. 13:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak megbántani, mert normális lánynak tűnsz.

de azért csak le kell írnom.. ne legyél már ilyen hülye,hagyd ott és keress normálisat! persze, más vagy mint a többi..te kiszolgálod és nem baszakodsz vele,hogy miért él még a szüleivel. szerintem ez nem is normális,hogy 27 évesen otthon él és eszében sincsen gyűteni saját lakásra legalább.

mik a tervei a jövőre nézve? komolyan?

ráadásul csak 8 hónapja járok. és már nem mutatja ki,hogy szeret, beidomít a saját tetszése szerint(nem kiabálhatsz,anyukáját előrébb helyezi,de azért te is szolgáld ki stb). baromira nem normális.

nem tudom hány éves vagy, de lépj le. 8 hónap semmi. ne hagyd,hogy éveket vegyen el az életedből..

2016. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%

bocs, de már akkor le kellett volna lépned a francba, mikor közölte, hogy az anyukája cipőjét sem súrolhatnád ki


épeszű ember a szerelmének ilyet nem mondd


ha ezek után vele maradsz, mindenért magadat okolhatod csak

2016. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
23 eves vagyok. nem bantottal meg, es koszonom a valaszod. regota furdal a gondolat, hogy ennek igy nincs ertelme, mert nem lepunk egyutt elorebb. es szerintem egy szerelmes par egymast hajtja elore... neki viszont az anyukaja a legfontosabb es erzem, hogy kezdek besokallni ettol. neha neha elejt egy kosza mondatot azzal kapcsolatban, hogy vesz lakast... tul sokaig nem tart ez sajnos... tul jo neki otthon. en csak csinaljak meg mindent es ne szoljak egy szot sem...((( a minap a kabatomat az anyukaja kocsijaban hagytam megbeszeltem vele, hogy felviszi hozzajuk es este ugyis megyek... jott ertem a parom ugyanazzal az autoval lattam, hogy nincs a hatso ulesen a kabat es raadasul oszerinte is tuti felvitte az edesanyja. masnap kerestem sehol nemvolt, es megkerdeztem a parom, hogy anyukaja lenthagyta e a kocsiban?? mire a valasz annyi volt, hogy " nem anyukam hagyta lent, hanem te!!!" mindezt olyan stilussal amivel pont a lelkembe taposott, hiaba egy kis 'semmiseg' 😩
2016. jún. 1. 13:42
 4/33 A kérdező kommentje:
...higyjetek el mar annak is orulok, hogy felmerul bennem, hogy otthagyjam... annyira szeretem, hogy sokaig elviseltel neki mindezt
2016. jún. 1. 13:44
 5/33 Eszter76 ***** válasza:
94%
Szerintem még időben kapcsoltál, hogy ez így nem jó. Én amúgy elég sokáig tűrtem eddigi életemben mindenféle hülyeséget... szóval ha gondolod, adj neki még egy esélyt. Mégpedig azt, hogy dobd föl neki, hogy költözzetek össze a szüleitől külön, albérletbe. Ha belemegy, még lehet jövőtök - de azt tudnod kell, hogy az ilyen pasi mindig anyuci pici fia marad! El fogja várni a szívecske formájú tojást meg a palacsintát bármikor - és sose leszel neki olyan jó, mint az anyukája. Ennek ellenére lehet még belőle pl. jó apuka. Gondold át, ha el tudod ezt viselni, akkor add meg neki ezt az esélyt. Ha nem, vagy ha nem megy bele, akkor sajnos a saját érdekedben tovább kell lépni. Még nagyon fiatal vagy, bőven találhatsz ennél jobb társat!
2016. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Annyi idős vagyok mint te. Volt középiskola alatt egy 3 éves kapcsolatom. botrány volt(beleszólt olyan dolgokba, amihez igazából semmi köze-milyen cipőt hordjak, milyen legyen a hajam formája-színe stb). Aztán meguntam és kiraktam. Borzasztó nehéz volt, mert teljesen rám telepedett és az önértékelésem is a béka segge alatt volt.

Viszont amikor végre rávettem magam, hogy kidobom, akkor utána olyan boldog voltam, hogy csak na.


Azóta volt több kapcsolatom is, többnyire rövidebbek, mert nem igazán találtam a számomra megfelelő férfit, de aztán most már lassan fél éve együtt vagyok azzal az emberrel akire igazából mindig is vágytam.


Szóval hajrá. Nem kell benne maradni a rosszban, mert senki se tart pisztolyt a fejedhez.

És sose feledd: csak azt nézd, hogy mi jó neked. Ha valami nem tetszik változtass. Legyen több eszed mint nekem. Én 3 évet pazaroltam el az életemből, ahhoz képest 8 hónap az semmi.

2016. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt. a masik dolgog amit tudni kell rola... az eg vilagon nem lehet vele megbeszelni semmit... egyszeruen nem hagyja... inkabb kiabal es csak osszeveszik velem. vagy inkabb hazavisz ha naluk vagyunk... sajnos az egesz csaladja ilyen.maganak valo is rettenetesen ennek ellenere viszont lenyegesen tobbet vagyunk mint elottem barki massal(ttalan neki ez mar tulteljesites magahoz kepest?!) ..........a legnagyobb baj ezzel, hogy ennyire kiis mutatja, hogy anyunak megcsak a nyomaba sem erek. viszont akkor nemis szeret...
2016. jún. 1. 13:56
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az elsővel. Akinek valóban fontos vagy, az kimutatja. 200%-ot beleadsz a kapcsolatba és még ez sem elég neki, ez sokat elárul. Tudom, hogy nehéz, de halgass az eszedre!
2016. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj, lépj hiába szereted. Hidd el a szerelem elmúlik neked is, legrosszabb esetben évek múlva mint nekem. Az én sztorim hasonló, csak én léptem. Jól tettem, mert egy idõ után jött a hazudozás, megcsalàs. Azóta megtaláltam azt akivel le szeretném élni az életem. Családot alapítottam.

A barátnõm is hasonló helyzetbe került.Õ nem lépett,mert így meg úgy szereti. Azóta történt begyógyszerezés, megcsalàs, megalázás, verés. Lett 2 gyerek. Mâr "szépen" élnek, de szeretet nincs. Kell ez neked?

2016. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
talan nekemis van meg mit tanulnom... ez a masodik kapcsolatom. elotte volt egy 6eves 20eves koromig
2016. jún. 1. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!