Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl sokat várok, mindig nekem...

Túl sokat várok, mindig nekem kell engednem?

Figyelt kérdés

Páromról van szó.

Nem tudom hogyan lehetne rá hatni,nem lehet vele semmit megbeszélni szinte,sokszor flegma.

Mondtam,hogy kimehetnénk sétálni egy kicsit,mivel semmit nem csinálunk,ő biztos nem megy sehova,hagyjam ezzel..mondom akkor találj ki te valami elfoglaltságot,erre megkapom,hogy biztos.Rosszul esik,hogy ennyire nem érdekli mit szeretnék..És látja rajtam,hogy rosszul esik,de még azt kérdezi,hogy mi bajod már megint.Mivel lehetne rá hatni?Mert mindig ez van,hogy az én szavam semmit nem ér,de ha ő mondja,akkor az úgy legyen..Ez így most apró ügynek tűnik, de ha össze gyűlik,akkor ki jön belőlem,de nem lehet vele megbeszélni.


2014. okt. 6. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Most itt hol van a probléma? Amit leírtál, abból semmire nem lehet következtetni. Konkrétabban fogalmazz.
2014. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez az ember miért lenne a párod, hiszen nem az ?!
2014. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyi a lényeg,hogy sokszor az van,amit ő akar..de ha én szeretnék valamit,akkor csak flegmázik.Eléggé zavaros,de majd ha megnyugszom,jobban megfogalmazom.
2014. okt. 6. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igazán megfogalmazhatnád, mert így honnan tudjuk, hogy jogosan viselkedik-e így veled? Ha eddig mindig az volt amit te akartál, nem csoda hogy mostmár a sarkára áll, és nem enged a maga igazából.
2014. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem volt az,amit èn akartam...
2014. okt. 6. 23:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nem jó, ha mindig Te engedsz. De miért engedsz...? Rajtad múlik, hogy azt teszed-e, amit ő akar, Te pedig nem...

Azt nem várhatod el, hogy sétálni menjen, ha nem akar, s ő se, hogy Te tedd azt, amit nem akarsz...

A rossz kommunikáció és az, hogy nem érdeklik az igényeid, azok viszont nagyon rossz jelek. Tényleg nem tűnik társnak, ha ilyen. Mi a párommal megbeszéljük a dolgokat, bár én hajlamos vagyok magamhoz ragadni a kezdeményezést, én vagyok az akaratosabb :) De ha azt mondja, nem, akkor nem, nincs azzal se baj, hacsak nem szerintem kötelező dologról van szó (valamit csinálni a házon, a séták nem olyanok. sétálni remekül tudok egyedül is).

2014. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!