Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » én várok el tőle túl sokat?

én várok el tőle túl sokat?

Figyelt kérdés
sziasztok. van egy parom 8honapja... ahogy osszejottunk aza mennyorszag volt, es a rakovetkezo 2honap is. a szulei minden rokona aztmondta ot ilyennek meg sosem lattak stb... bemutatott olyan rokonainak is akiket meg egy baratnojenek sem elottem... (talaln tul szep volt, hogy igaz legyen) ...azutan jott a neheze... tudom tudom turi kell, mert hat szerelem, konpromisszum stb. rolam tudni kell, hogy nagyon nagy szaju vagyok a csaladomis amolyan 'olaszos'. rengeteget valtoztam a parom mellett sokkal visszafogodtabb vagyok, kiabalni 8honap alatt meg sosem hallott... ellenben en ot. a legnagyobb bajom viszont ott leledzik, hogy 27eves es otthon lakik, a szuleinel jobb embereket aligha ismerek csupa sziv mindketto engem is szeretnek nagyon es orommel is fogadtak. anyukaval viszont nemtudok versenyre kelni (nem mintha celom lenne) de kozolte mar velem a parom, hogy kb az anyukaja cipojet sem surolhatnam ki... anyu igy anyu ugy... nekem meg kb csak akkor szol ha epp nem akar egyedul aludni... a mai napig felkelek mielott o es szivecske formaju sutoben sutok neki tukortojast ha este 10kor eszebe jut, hogy palacsintat enne akkor en sutok neki. mindent megcsinalok eron felul... de annyira szeretem, nemlenne faradtsag, ha csak neha kimutatna, hogy szeret... hogy tenyleg mas vagyok mint a "tobbi" volt.itta nyar miota bejott a joido egy fagyira nincs ideje velem. persze ezzel is ugy vagyok, hogy dolgozik csinalja abbol el, mint mindannyian. viszont en tobbet varnek egy 27eves ferfitol illetve egy kapcsolattol is. a tervei kozt viszont annyi szerepel, hogy mivel a szulei nem szeretnek, hogy ha o is segitene anyagilag egy haz vasarlasaban ezert o vesz nekik egy terepjarot (termeszetesen kolcsonbol) mondvan o mindent megtesz, hogy a szulei boldogok legyenek...mivel ugysem kolt alberletre stb igy belefer neki, hogy fizesse a kolcsont. en merhetetlenul tisztelem ha valaki a szuleivel ilyen viszonyt taplal... de ugy gondolom ha szeretne, HA igazan szeretne akkor ottlenne benne csak egy kosza gondolat afele, hogy velem tervezzen... remelem valamennyire atlathato lett... koszonom a valaszokat

2016. jún. 1. 13:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Leírom az én storymat, hátha erőt ad.

Nagyon-nagyon szerelmes lettem 24 évesen amolyan első látásra egy csodálatos férfiba.

Csupaszív, kedves, csodálatos szerető volt. Úgy éreztem, érte bármit megtennék.

Egy nagy gond volt, az anyja.

Valami beteges módon nevelte belé a szülők iránti"tiszteletet".

Mindig mindenben az anyja, a család volt az első.

Nagyon jól keresett (netto 500e felett) és nem tudtunk külön költözni, (pedig én sem kerestem rosszul), mert az anyjára költötte mindig.

Olyan szinten, hogy egy rakat ajándékot kellett venni az anyjának folyton, de nem ám akármiket, dizájner márkás ruhákat(Armani, DKNY), parfümöket, kütyüket, stb.

Nagynehezen külön költöztünk 1 év után. Akkor jött a pokol, az anyja gyűlölt. Minden nap haza kellett látogatnia hozzá 2-3 órára, ha nem, ment a hiszti meg a kamu rosszullétek.

Ha már nem tudott magának mit vetetni, pofátlanul a másik fiának vásároltatott be, mert hát ott van 2 gyerek, kell a segítség. Nem voltak rászorulva egyébként, jól éltek, csupa nagyon"fontos"dolgot vetetett nekik, mint pl drága új kamera, gyerekeknek a 83. játék meg ilyenek.

Az exem soha nem szegült ellen, pedig szeretett és soha nem éreztette velem, hogy nem érhetek az anyja nyomába vagy ilyenek, mégis pokol volt miatta az életünk.

Ha veled még rosszul is bánik, akkor mit vársz? Nem lesz rossz, csak rosszabb.

Emlékszem mennyire vártam én is az összeköltözést, aztán csak rosszabb lett mégis minden.

Végül elhagytam, pedig még mindig nagyon szerettem, de nagyon fájt, hogy mindig csak második lehetek.

2016. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
*nem lesz jobb*
2016. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Előttem már mindent leírta, nem akarok ismételni, csak segíteni szeretnék a döntésben.


Vegyél elő egy üres papírt, válaszd el két részre.

Az egyik oldalra írd fel azokat a tulajdonságait, amiket szeretsz benne (pl. kedves, megértő, tűrelmes...ha van ilyen, mert eddig nem sok jót írtál róla).

A másik oldalra írd le a rossz tulajdonságait. Legyél kíméletlenül őszinte.


Aztán fordítsd meg a lapot, válaszd ketté, és egyik oldalra írd fel azokat a pillanatokat/mondatokat, amikor/amivel örömet okozott, majd sorold fel vázlatosan azokat a helyzeteket, mondatoka, amikor, amivel megbántott. Dátumot is írhatsz mellé, hogy lásd, merre tart a kapcsolat.


Végül nézd meg, merre billen a mérleg nyelve, és dönts okosan.

2016. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
rettenetesen szeretem... ...ilyen vagyok (tslan buta es naiv...) de vagy ugy szeretek, hogy odaadom minden szeretetem es figyelmem vagy egyatalan nem szeretek... nemtudnek ugy allni egy kapcsolathoz, hogy a masik szeret es aranyos majd megszeretem enis... de latom mar a dolgokat tisztan...tisztabban. mar csak egy kis ido kerdese mig erot gyujtok. teljesen igazatok van es megegyszer koszonom...
2016. jún. 1. 15:20
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként írom, hogy ez nem normális, hagyd ott! Ő csak anyuci pici fia, és valószínűleg az is marad. Ennyi idősen nem az anyjának kellene a legfontosabbnak lennie. Félreértés ne essék, nem arra célzok, hogy sz*rja le a szüleit, tisztelje, ha kell segítse őket, de ne az legyen már, hogy pl. a párja kórházban van vagy segítségre van szüksége, de ő az anyjához rohan mert az "elfingotta" magát. Nem vicc, ismerek ilyen embereket, és náluk ez a gondolkodás nem fog változni. Szóval a tanácsom: menekülj, míg lehet!
2016. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rúgod ki, akkor szerintem ő fog téged, ahogy elnézem, már nem is akar veled időt tölteni, te meg nyalod a s.eggét. Inkább lépnék a helyedben, mondjuk az a beszólás, amit írtál, egy ilyen után azonnal otthagytam volna, ez a csávó nem normális, 27 évesen is anyuci pici fia, a férjem 25 volt, amikor elvett engem feleségül.
2016. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Már mindent leírtak az előttem szólók, csak megerősíteni tudom a véleményüket. Hagyd ott minél hamarabb!

Hisztis kis pöc...

Ha valaki nincs annyira intelligens, hogy meg lehessen vele beszélni bármit, akkor nincs miről beszélni szerintem. Halott ügy.

2016. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hím bizony anyuci pici fia.


A hab a tortán, hogy nem lehet vele semmit megbeszélni. Ha szülnél neki egy gyereket, akkor úgy kéne nevelned, ahogy azt az anyukája megmondja.


Az exem 35 éves, még az anyukájával él, kb. ilyen, mint a te párod. Esze ágában nincs ott hagyni anyucit a mai napig. Én majdnem 7 éve otthagytam, gyereket sem akartam szülni neki. És milyen jól tettem! Még mindig ott laknék, sehova nem jutottam volna az életben.


Nem fog veled tervezni, míg az anyja él.... utána meg lehet annyira belebetegszik, hogy nem tudsz vele majd mit kezdeni. Minél előbb lépj le. Sok erőt hozzá, tudom, nem könnyű, de utána sokkal de sokkal jobb lesz :)

2016. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
nagyon nehez lesz... de igy mellette is nehez... ha pedig a jovore tekintek tudom, hogy ezlesz a legjobb dontes. :/ koszonom a valaszokat!!!!!
2016. jún. 1. 19:31
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

ha már volt egy 6 éves kapcsolatod kérdező,akkor szerintem te is tudod,hogy ehhez képest a 8hónap lóf***sz . ennyi időt ki fogsz tudni heverni.

de ha több időt elvesztegetsz mellette, egyre nehezebb lesz elengedni.

olvasd vissza a kérdésed. megéri neked ? mennyi jót,mennyi szeretet kapsz tőle? ezzel szemben mennyi fájdalmat okoz? és igen, ha 27 évesen ennyire az anyja irányítgatja,akkor ne várj semmi jót.az ilyenek nem változnak.. ha ne adj isten valami csoda folytán mégis elköltözne otthonról,akkor is ugyanúgy az anyja seggében lenne és éreztetné veled,hogy te nem főzöl olyan jól stb..

kell ez neked?

hagyd el szerintem, már ma.. biztosan fájni fog elengedni, de ha mellette maradsz az több fájdalamt fog okozni a leírtak alapján.. és nem bántásból,de én abban sem vagyok biztos,hogy szeret téged. mármint annyira,ahogy megérdemelnéd egy kapcsolatban szaros 8 hónap után.. tenyerén kéne hordoznia téged.

amúgy kíváncsiságból kérdezem,hogy volt már komoly kapcsolata rajtad kívül? legalább 1-2 éves kapcsolatot fel tud mutatni? mert ha nem(27 évesen) akkor talán az is mutatja,hogy más sem bírta elviselni hosszabb távon

2016. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!