Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe hosszu?

Mit tennétek a helyembe hosszu?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Biztos vagyok hogy aki veszi a fàradtsàgot elolvasni néhàny embernél majd kiveri a biztositékot.

szoval van 2 gyermekem. Terhes lettem a 3. Babàval. Nos a helyzet az hogy valojàban nem is akartunk többet a pàrommal. Amugy sem egy minta apuka szereti őket de ràm bizza.

Most 34, hetes terhes vagyok. És semnit nem mozdit nem beszélünk a kicsiről sem. Akàrhànyszor felhozom hibàs vagyok stb. A kisàgy nincs meg szinte semmi a babàbak. Ithonra nem ad pénzt mostanàba elmegy inkàbb. Jövő héten is elutazik nondvàn munkaügybe.

Tényleg màr a vége fele jàrok és pont most megy. Mintha szàndékosan csinàlnà. Pont igy kicsikarva azt hogy nem akarta a babát. Mondtam neki ha nem változtat elmegyek.

Soszor megfordul a fejembe hogy lemondok a babàrol ujra munka stb. Hiszen még a nevére sem vette. Viszont az enyém és inkàbb rola kéne lemomdani hiszen màr ugyis megtette ő is. Zsarol jogy kirak engem a kicsiktől. Mit tegyek kérek tanàcsot. Mert nem tudom tényleg. Egyedül egy babàval meg két kicsivel....


2016. máj. 10. 09:11
1 2 3 4 5 6
 51/51 A kérdező kommentje:
A baba megmarad végül mindenki mellém àlt. Még pocakban de vàrjuk.
2016. jún. 7. 06:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!