Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe hosszu?

Mit tennétek a helyembe hosszu?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Biztos vagyok hogy aki veszi a fàradtsàgot elolvasni néhàny embernél majd kiveri a biztositékot.

szoval van 2 gyermekem. Terhes lettem a 3. Babàval. Nos a helyzet az hogy valojàban nem is akartunk többet a pàrommal. Amugy sem egy minta apuka szereti őket de ràm bizza.

Most 34, hetes terhes vagyok. És semnit nem mozdit nem beszélünk a kicsiről sem. Akàrhànyszor felhozom hibàs vagyok stb. A kisàgy nincs meg szinte semmi a babàbak. Ithonra nem ad pénzt mostanàba elmegy inkàbb. Jövő héten is elutazik nondvàn munkaügybe.

Tényleg màr a vége fele jàrok és pont most megy. Mintha szàndékosan csinàlnà. Pont igy kicsikarva azt hogy nem akarta a babát. Mondtam neki ha nem változtat elmegyek.

Soszor megfordul a fejembe hogy lemondok a babàrol ujra munka stb. Hiszen még a nevére sem vette. Viszont az enyém és inkàbb rola kéne lemomdani hiszen màr ugyis megtette ő is. Zsarol jogy kirak engem a kicsiktől. Mit tegyek kérek tanàcsot. Mert nem tudom tényleg. Egyedül egy babàval meg két kicsivel....


2016. máj. 10. 09:11
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom mit tegyek mivel a kicsik imàdjàk. Viszont félek hogy mi lesz ha hazahozom a babàt. Pont nekem egy fz sincs tehàt ràvagyok utalva. Könyörögjek mindenért mielőtt elmegy. És ha pont akkor jön amikor egyedül vagyok a kicsikkel? Mibe rakom majd? Hova? Mert nem ugy tünik mintha annyira igyekezne az egész fele
2016. máj. 10. 09:15
 2/51 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem akartatok több gyereket, miért nem védekeztetek?
2016. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Védekeztünk helyivel. Azt mondta az orvos az nem 100%
2016. máj. 10. 09:18
 4/51 A kérdező kommentje:
Még a lemondàsrol sem akar beszélni. Totàl nem izgatja. Semmi csak a munka hétvége amikor kocsiba ül. :(
2016. máj. 10. 09:21
 5/51 anonim ***** válasza:
84%
én elvetettem volna, ha ilyen az apa gondolom már első pillanattol azt üzente feléd hogy nem akarja így meg veszettül nem volt értelme az egésznek. Amúgy kisanyám járd a vöröskeresztet az adományboltokat és próbáld meg potom árakért beszerezni a dolgokat, legutóbb is láttam egy komplett pelenkázót és kiságyat potom összegért egy adományboltban.Ha látod hogy a párod nem segít kénytelen vagy te lépni, ha már úgy szültél, hogy egy fikarcnyi szerelem sincs már az írásodban.
2016. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
90%
Olvasni is borzasztó, szegény gyerekek. Utálattal teli környezetben a legnagyobb teher felnőni. Én elmennék a helyedben, ez nem kapcsolat, ez semmi. A gyereknek nem szabadott volna megfoganni, de ti csak azért sem védekeztetek rendesen, majd csak lesz valahogy alapon. Hát most lett, büszkék lehettek a felnőtt döntéseitekre. Még szép hogy kiveri a biztosítékot, jóérzésű embernek összeszorul a szíve ezt olvasva. Már az is hihetetlen, hogy minek szül valaki annak, aki már előtte se volt mintaapa. A több gyerektől jobb apa lesz? Hihetetlen. Tanácsot se lehet adni, nincs értelme, nyilván évek óta otthon vagy tehát pénzügyileg nullán állsz, ki vagy szolgáltatva.
2016. máj. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
73%

Az oké, hogy a szex élvezetes. De könyörgöm, ne legyen már meglepetés a terhesség, ha az ember aktív nemi életet él! És tudjuk, hogy egyetlen fogamzásgátlás sem 100%-os.

Az egész történetben a gyerekeket sajnálom.

2016. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Na jo. Eddig csak szemrehànyàst kaptam.Innen is. Persze védekeztümk. Szeretem a gyerekeim nem utàlom őket ahogy irtàtok. Ezt is aki a pociba van. Csak egy jo tanàcsra lettem volna kiváncsi ugyan szerintem sose késő
2016. máj. 10. 09:45
 9/51 anonim ***** válasza:
74%

Erre mit lehet tanácsolni?

Edd meg amit főztél!


Kezdve onnan, hogy a védekezés két ember felelőssége, közös döntés az is, hogy mit használtok, és közös a teher is, ha becsúszik a baba.

Amennyiben ennyire nem akartátok, nem is értem, hogy miért nem vetetted el, főleg hogy ahogy olvasom, anyagilag se álltok jól.


A párod is pont úgy hibás, elvégre ő is húzhatott volna gumit a fa..ára.


Olyan nincs, hogy nem lehet vele beszélni, de azt hiszem, itt erre nincs is szükség.

Egyértelmű a szitu:

Nem akart gyereket, nem akarta hogy megtartsátok, nem akar anyagilag támogatni, nem fog segíteni a nevelésében, nem vásárol neki semmit, és nem áll melletted.

Inkább elmegy otthonról, hogy ne is lásson titeket.


Magyarán ez a kapcsolat halott.

Házasok vagytok?

Tőle van mindhárom gyerek?


Ettől függően be kell adni a válást, fizeti a gyerektartást, te pedig keresel egy lakhatási lehetőséget a kicsikkel.

A GYED, a családi pótlék, az adókedvezmény és a gyerektartás már elég, hogy egy olcsó, kis albérletben meg tudjátok húzni magatok, és idővel javítani tudsz a körülményeken.


Azzal tisztában kell lenned, hogy ha akar, ki fog rakni, időben oldd meg.

2016. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
80%
Egyèrtelmű hogy nem akarja a babát :( ez szomorú. Akkor a másik 2 gyereket mèrt akarta?! Ha van hova menned akkor lèpj le a gyerekekkel mert változni nem fog. Beszèlj a vèdőnővel hogy miben tud segíteni ugy tudom ott is adnak le babaruhákat, kiságyat, babakocsit amit adománykènt elajándèkoz vagy potom pènzèrt megveheted. Szüleid rokonaid nem tudnak befogadni? Legvègsőbb esetben anyaotthonba menj amig ki nem lábalsz a helyzetből. Ott segitenek munkát találni vigyáznak a kicsikre amig dolgozol
2016. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!