Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? /kicsit hosszú/

Figyelt kérdés
Nos, szóval van egy srác, aki eléggé váltogatja a barátnőit, és hát persze, hogy megtetszett nekem is ez a fiú. Ő azt élvezi, ha megkaphat. Én már mondtam neki, hogy nem vagyok olyan, mint manapság a legtöbb, hogy azonnal ugrok /tisztelet a kivételnek/ és, hogy félek attól is, hogy csak átbasz. Esküdözik, hogy nem bassz át és, hogy bízzak benne meg, hogy higgyek neki, hogy nem olyan, mint amilyenek sokan beállítják. Szóval egyszerűen nem tudok dönteni. 1. kinek higgyek? 2. egyáltalán bele menjek-e a kis játékába vagy hagyjam a fenébe?
2013. máj. 1. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe mert csak annyit akar..
2013. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tájékoztatásul közlöm, hogy az ilyen kisfiúk ebben a korban hatalmas kanossági rohamokkal küzdenek, imádják a lányokat, mindet, aki szép, vonzó számukra. Akivel csak tudnak, kikezdenek, ilyen olyan célból. Hát csak hajrá, de én szóltam. Hidd el, melletted is fog, flörtölni, másra csorgatni a nyálát, esetleg ha alkalma van rá, d*gni. Hajrá, állj be a sorba, csak aztán ne rinyálj hogy milyen szemét volt, én szóltam. :P
2013. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, szerintem csak egy újabb "trófea" lennél a sorban.
2013. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
most ezt tenyleg mondjuk meg? Nos a bolcsek tanacsanak eme tagja ugy veli, ezt neked kell eldontened. bar szerintem ha belemessz ne szamits hosszu kapcsolatra. Mindig legyel keszen arra hogy dobbant, igy nem fog annyira fajni. Tudod mit? Igy lesz a legjobb es a legegyszerubb. Men bele a jatekba, de ne bizz benne. Ne higyj neki. Legalabbis ne egybol. Dolgozzon meg erted ha annyira kellessz neki. Es majd akkor. Es ha nem kuzd erted ne csuggedj. Azt jelenti jol dontottel.
2013. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem jól tudom, de egy lány , ha tetszik neki egy fiú, akkor elkezd vele járni. Ha egy idő után úgy gondolják, hogy jó együtt, talán szeretkeznek is. Nem játszanak egymással, mert az a ribiskedés.

És hogy kinek higgy? Hát a saját józan paraszti eszednek.

Váltogatja a barátnőit? Mi a garancia, hogy téged nem vált le? Az, hogy hosszabb ideig jársz vele. Ha képes várni, akkor lehet, hogy igazat mond, ha nem, hát felejtős.

De szerintem ha egy lány ilyeneket irkál, hogy nem "BASZ ÁT", az nem olyan hogy gondot okozna neki, ha át b szák.

2013. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyd nekem is ilyen törte össze a szívem
2013. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha bele is mész,csak kaland miatt. Ne éld bele magad,majd kiderül milesz belőle.
2013. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek :)

Valahogy most bennem van a kíváncsiság is és az is, hogy hátha megváltozna.Van benne kihívás egyszerűen, talán ez fogott meg benne.

4-es én is valahogy így gondoltam, hogy ha annyira megakar kapni akkor teperjen.

2013. máj. 1. 11:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Epekedve várjuk a kedves kérdező újabb kérdését 1-3 hónap múlva, hogy "miért ilyen bunkó az összes hímnemű egyed"
2013. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!