Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe hosszu?

Mit tennétek a helyembe hosszu?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Biztos vagyok hogy aki veszi a fàradtsàgot elolvasni néhàny embernél majd kiveri a biztositékot.

szoval van 2 gyermekem. Terhes lettem a 3. Babàval. Nos a helyzet az hogy valojàban nem is akartunk többet a pàrommal. Amugy sem egy minta apuka szereti őket de ràm bizza.

Most 34, hetes terhes vagyok. És semnit nem mozdit nem beszélünk a kicsiről sem. Akàrhànyszor felhozom hibàs vagyok stb. A kisàgy nincs meg szinte semmi a babàbak. Ithonra nem ad pénzt mostanàba elmegy inkàbb. Jövő héten is elutazik nondvàn munkaügybe.

Tényleg màr a vége fele jàrok és pont most megy. Mintha szàndékosan csinàlnà. Pont igy kicsikarva azt hogy nem akarta a babát. Mondtam neki ha nem változtat elmegyek.

Soszor megfordul a fejembe hogy lemondok a babàrol ujra munka stb. Hiszen még a nevére sem vette. Viszont az enyém és inkàbb rola kéne lemomdani hiszen màr ugyis megtette ő is. Zsarol jogy kirak engem a kicsiktől. Mit tegyek kérek tanàcsot. Mert nem tudom tényleg. Egyedül egy babàval meg két kicsivel....


2016. máj. 10. 09:11
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
94%

elég érthetetlen a fogalmazás, mit nem akar lemondani róla?


akkor te nem akarod a babát vagy nem is értem, miért nem beszélitek meg?

ha nem akarjátok megtartani, mondjatok le róla és adjátok örökbe...


Legalább neki adjatok esélyt egy jobb életre...

2016. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
52%
Ha nincs munkád és nem tudsz elköltözni, akkor nem fogják nálad elhelyezni a gyerekeket. 3 gyerekhez egy jó állás kell, ha már a gyerektartáson áll vagy bukik a sorsotok, akkor abba nem megy bele a bíróság.
2016. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Tehát akasszam fel magam azt kész.
2016. máj. 10. 10:32
 24/51 anonim ***** válasza:
92%
Inkább azon gondolkozz, hova tudsz menni a három gyerekkel.
2016. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
98%

Megint csak magadra gondolsz, én, én, én.

Bakhszki 3 gyerek élete múlik rajtatok, szedd már össze magad! Azonnal munka kell méghozzá nem minimálbéres, és összeülni az apával megbeszélni a jövőt. Ha menned kell, akkor már készen kell állnod egy albérletre és a 3 gyerek ellátására egyedül, ez nem játék.

2016. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell felakasztanod magadat, csak gondolkoznod kell, ha már eddig nem tetted.

Tűrj a "párod" mellett, ki ne hajítson, azonnal írasd bölcsődébe a gyereket,amint beveszik (6 hónapos kortól azt hiszem, mindenhol bevesznek gyereket) menj vissza dolgozni. Ha van jövedelmed, akkor már kevesebb a félnivalód.

Egyébként, ha oda vagytok bejelentkezve mindannyian, akkor olyan könnyen nem tud kirakni. Mindenesetre, ha így viszonyul hozzátok, akkor nincs más választásod, azonnal munka után kell nézned, a gyerekek meg betenni: bölcsi-ovi-iskola, ki hova járhat kora szerint. Érdeklődhetsz anyaotthonokban is, azok is tudnak segíteni, ha a családod - akiről több kérdés ellenére sem írtál semmit- nincs, vagy nem segítenek. Ha nem tudod megoldani, apunak nem kellenek, akkor meg besétálsz a gyámhivatalba, közlöd a problémádat, és intézkednek...

2016. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
90%

"Tehát akasszam fel magam azt kész."


Ne is haragudj, de mi a búbánatos pi.csát vártál a neten egy marék vadidegen embertől, mikor ezt a sztorit leírtad?!

Hogy megveregetjük a vállad, milyen ügyes vagy, hogy munkanélküliként, nulla jövedelemre bevállalsz egy harmadik gyereket a pasid akarata ellenére, és most fenyegeted hogy elhagyod meg hisztizel, mert nem hajlandó három pulyával eltartani?! Nulla jövedelemből, egy szál semmiben fogod a világra hozni, és még nincs is hová menned, ha kirak!


Mit vártál?

Hogy jönnek az adományok, mert egy-két használt gyerekágy, babakocsi, meg pár csomag pelenka úgyis mindenkinek van otthon feleslegben?

Esetleg átutalunk pár ezer forintot, meg sajnálkozunk mellé, milyen rossz most neked?


És megy a mártírkodás, hogy felakasztod magad.

Jajj, hogy oda ne rohanjak.

Egyébként nem javaslom, mert egyrészt lefogadom hogy nincs életbiztosításod, a biztosító meg öngyilkosságra nem fizet. Egyébként nem lenne rossz ötlet, legalább hagynál némi pénzt a gyerekeidre, és ha kikerülnek az állami gondozásból, lenne miből elkezdeni az életüket.


Addig meg keress egy anyaotthont, ahol befogadnak a két gyerekkel, ezt a harmadikat add örökbe, és igyekezz minél gyorsabban keresni egy állást és egy albérletet, hogy legalább ennek a kettőnek tudj emberhez méltó életet biztosítani.

2016. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
86%
Megkérgezhetem hány évesek vagytok? Lehet, hogy segítene választ adni.
2016. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
82%

Nem sok választásod van.

Vagy együtt maradtok, megbeszélitek. Elviseled a hibáit.

Vagy külön mész. De lenne hova menned? Mit csinálnál egyedül 3 gyerekkel?

Most már nyilván nem lehet mit tenni, de ha tudtad, hogy úgysem akarjátok ezt a gyereket, akkor el lehetett volna vetetni.

2016. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
96%

29-nek.

Sajnos én úgy látom, hogy ő itt már nem kalkulálhat azzal az esettel, hogy együtt maradnak, már csak az a kérdés, mikor mennek szét.

Tehát minél előbb meg kell oldani a helyzetet.


Ha az apjuk lemond a gyerekekről, az anya meg az utcára kerül, ennek az lesz a vége, hogy a gyerekek otthonba/nevelőszülőkhöz kerülnek, a kérdező meg az utcán kell hogy boldoguljon, esetleg anyaotthon, vagy hajléktalanszálló jöhet még szóba.

Onnan meg lehetetlen felállni, vagy legalább is nem sokaknak sikerült.

Ahogy a kérdezőt elnézem, nem az a típus, aki képes talpon maradni és küzdeni, úgyhogy nem lesz happy end.


De arra nagy tétben merek fogadni, hogy nem akar vele maradni a pasija, csak idő kérdése, mikor rakja ki végleg.

2016. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!