Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe hosszu?

Mit tennétek a helyembe hosszu?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Biztos vagyok hogy aki veszi a fàradtsàgot elolvasni néhàny embernél majd kiveri a biztositékot.

szoval van 2 gyermekem. Terhes lettem a 3. Babàval. Nos a helyzet az hogy valojàban nem is akartunk többet a pàrommal. Amugy sem egy minta apuka szereti őket de ràm bizza.

Most 34, hetes terhes vagyok. És semnit nem mozdit nem beszélünk a kicsiről sem. Akàrhànyszor felhozom hibàs vagyok stb. A kisàgy nincs meg szinte semmi a babàbak. Ithonra nem ad pénzt mostanàba elmegy inkàbb. Jövő héten is elutazik nondvàn munkaügybe.

Tényleg màr a vége fele jàrok és pont most megy. Mintha szàndékosan csinàlnà. Pont igy kicsikarva azt hogy nem akarta a babát. Mondtam neki ha nem változtat elmegyek.

Soszor megfordul a fejembe hogy lemondok a babàrol ujra munka stb. Hiszen még a nevére sem vette. Viszont az enyém és inkàbb rola kéne lemomdani hiszen màr ugyis megtette ő is. Zsarol jogy kirak engem a kicsiktől. Mit tegyek kérek tanàcsot. Mert nem tudom tényleg. Egyedül egy babàval meg két kicsivel....


2016. máj. 10. 09:11
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként is, nézd meg, szarik bele, hogy mi van a gyerekeivel, folyamatosan csak magáról beszél!!
2016. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
97%

"van 2 gyermekem. Terhes lettem a 3. Babàval."


Látom, hogy tök mindegy, hogy mit írunk, te nem is érted, hogy már régen NEM rólatok szól a dolog, hanem a szerencsétlen gyerekekről!!


Amúgy ennyi ésszel esélyes, hogy ismét találkozunk majd a kérdéseddel.

1 év múlva:

van 3 gyermekem. Terhes lettem a 4. Babàval.

2 év múlva:

van 4 gyermekem. Terhes lettem a 5. Babàval.

3 év múlva:

van 5 gyermekem. Terhes lettem a 6. Babàval.


.......

2016. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

Ugy làtom mivel nem irok le mindent semmi értelme. Örökbeadom igy jobb lesz neki. Visszamegyek dolgozni aztàn a 2 kicsit nevelem. Ez a legjobb mindenkinek. Nem leszek ràutalva annyira max a lakhatàs végett. Ugy nem leszek tàmadhato. Senkinek sem a gyámhatosàgnak sem neki. Ők màr ovodások. Boldog életet szeretnék nekik nem ezt hogy apuka elmegy nincs ithon sose.

A baba meg most irjam hogy jobban jàr. Beszélni sem tudok rola neki. Mivel a nevére sem vette ezért tudomásom szerint nem sok köze van.

2016. máj. 10. 15:37
 44/51 anonim ***** válasza:
76%

A szomorú csak az hogy több gazdag, biztos egzisztenciával rendelkező párt ismerek akik évek óta probálkoznak egy gyerekkel vagy másodikkal és nem jön össze nekik. Ők mindent megadnának érte sőt horribilis összegeket is költenek kezelésekre.

Neked van 3, nem érdekel a sorsuk ahogy a párodat sem izgatja.

Egy biztos borzalmasan igazságtalan az élet.

2016. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
85%

Istenem...szegény kis csöppség! :(

Remélem többet nem akarsz szülni!!!!!

2016. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem. Szegény akkor lenne ha megtaranàm. Hiszen ugy néznék rà mindenegyes vitànal miért nem tettem meg. :(

Ha magamat nézem megtartom de neki igy lesz a legjobb.

2016. máj. 10. 17:59
 47/51 anonim ***** válasza:
45%

Nem akartam kommentálni a kérdésed, de az utolsó válaszod hab volt a tortán.


"Ha magamat nézem megtartom..." Mégis mire fel, miből neveled fel???? Ahogy elnézem az írásaid, nem tűnsz egy életképes nőnek, inkább egy ostobának aki magáról sem tud gondoskodni nem hogy a gyerekéről. Hogy lehet nulla egzisztenciával gyermeket vállalni, "majd lesz valami" alapon egy olyan ember nyakára aki a háta közepére se kíván???


Mi az, hogy ő nem akarta, hogy elvetesd??? Nem akarta, de azt se akarja, hogy megtartsd??? MI VAN?


Hány éves vagy egyébként??


Plusz, azt gondoltad jó ötlet a CSOK gyorsan szülök egy gyereket még és megélünk valahogy, majd az állambácsi eltart minket???

2016. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó teljesen férre érted az egészet. A Csok eszembe sem jutott. Becsuszott nem figyeltem igy tulmentem az időn.
2016. máj. 10. 19:34
 49/51 anonim ***** válasza:

Ha tényleg egyedül vagy a gyerekekkel, akkor sem vagy egyedül, nem kell félni!


OLyan nincs, hogy a gyereket nem vette a nevére, ha az ő gyereke, de ez most nem számít, ráér az égető problémák után.


Óvodások a nagyok, de akkoris a szülés idején nem maradhatnak egyedül.

Szerintem keresned kéne egy helyet, anyaotthont, akármit, ahol addíg lehetsz a gyerekekkel, amíg rendeződik a helyzeted, és ahol -főleg tanácsokkal- segíteni tudnak.


Hol laksz? Biztos van ott vagy önkormányzati vagy valamilyen egyházi hely, ahol mellédállnak. Ha nem, keresd meg a máltai segélyszolgálatot.


Fognak segíteni, tanáccsal is, dolgokkal is, szakértőkkel is, a helyzetedre. Nem kell félni, nem vagy egyedül!


A kicsit ne add örökbe, veletek a helye, az anyjával és a testvéreivel. Most különleges helyzetben vagy, úgy gondolod, nem tudsz megbírkózni vele, de ne félj, a helyzet megerősít, csak jobb lehet lépésről lépésre.


A védőnő lenne talán az első lépés, hogy merre indulj. Biztos szívesen eligazít. Aztán hallgass meg mindenkit, és fogadj el minden segítséget. Majd visszaadod később, vagy te is tudsz másnak segíteni, miután rendbetetted az életed.

2016. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Ha már védekezni sem tudtok, akkor köttesd el magad!!
2016. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!