Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ilyen esetekbe...

Hogyan kezeljem ilyen esetekben férfiként a férjem?

Figyelt kérdés

A férjem mindenhez (is) ért, olyan sokoldalú, hogy már gömb. Ezt boldogan, sőt néha arrogánsan tudatja mindenkivel. Viszont, ha nekiáll például barkácsolni, csak dől-borul minden.

Az utóbbi idők termése: ész nélkül vett kerti szegélyt, persze le is mérte előtte, majd a lerakáskor mégis kevésnek bizonyult, mert magát a szegély méretét nem figyelte. azt hitte 2 méteres, de csak másfél. HA szólok, őrjöng, hogy ne irányítsam.

Más. Vettem beltéri párkányt, ott állt napokig, könyörögni kellet, hogy feltegye. Feltette. Nem kellett volna. Semmit nem fogott a ragasztó, de legalább széttört a párkány, mert leesett.(Megcsináltam, érdekes módon nekem sikerült.

Még egy:vettem a házassági évfordulónkra bogyós gyömölcsű kis bokrokat, mert tudom, hogy imádja. A faiskolában becsülettel elmondták, hogyan kell elültetni. Hazahoztam a növényeket, amiket 1 hét könyörgés után elültettünk-természetesen az ő módszerével, mert a faiskolában hülyék ülnek. Mindegyik növény elpusztult, pedig már az ültetés alatt mondtam, hogy nem lesz ez így jó.

Tehát összebarmol mindent és a végén ki a hibás??? Hát persze, hogy én.

Hogyan kell kezelni ezeket a helyzeteket? Normálisan, szépen nem lehet vele beszélni, mert ilyenkor megsértődik, üvölt.



2016. máj. 4. 11:31
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Ő üvölt, te meg vered?


Kiegészítitek egymást.

2016. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 apababa ***** válasza:
Ha nem kamu ez az egész én azt a tanácsot adnám ,hogy egyáltalán ne szólj bele semmi dolgába. Te csak kérd töle amit szeretnél hogy megcsináljon, ne ellenörizd ne minösitsd. Ha elrontja akkor az neki is feltünik megcsinálja újra. A pénztárcája fogja elöbb utobb bánni. Talán ez fogja észre téríteni ha erre egyáltalán szükség van. Ha nagyképű ugysem fogja hagyni hogy a barátok rokonok a kezemunkáját alázzák. Verés helyett meg inkább rakd betürendbe a mühelyében a szerszámokat.
2016. máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%

En bizony megertem hogy nehez ferfikent nezni egy ilyen ketbalkezes joszagra aki raadasul uvoltozik es bekepzelt.

Nem kell hogy mindenhez ertsen de ha azt mondja hogy ezt meg tudja csinalni akkor ne barmoljon szet mindent es meg neki all feljebb. az en ferjem nagyon jo barkacsolo a vizvezetekszerelestol a festesig es kerteszkedesig mindent megcsinal. de vannak dolgok amiket nem tud es azt nem is kezdi el es foleg nem rontja el. sajnallak hogy ilyen pasi mellett elsz erre a tipusra nem lehet felnezni, alapbol hianyzik belole az ami egy ferfit igazan ferfiassa tesz.

2016. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
68%
en mar regen elvaltam volna ettol a baromtol. legalabb jol keres? mert teli van hibaval ezt csak nagyon sok penzert lehet ideig oraig elviselni. es meg gyerek is van. a hazassagotok egy kudarcsorozat a ferjed meg sotet tehetsegtelen durva allat.
2016. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, a feleség verekszik, a férj tűri... és szerinted a férj a durva állat?


LOL.

2016. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
76%

Nem olvastam el a válaszokat.

Jó volna leszokni arról a tévhitről, hogy egy férfi ezermester. Higgyük már el, hogy nem! Nem véletlenül külön szakmák ezek, az esetek döntő többségében, ha egy laikus áll neki ilyeneket csinálni, az olyan is lesz. Apám ilyen, mindig mindenen spórolni akart, így a szakembereken is. A nyílászárón beesik az eső, beázik a plafon, a tapéta már pár nap múlva jött le, az álmennyezet potyog... Nem mellesleg heteken, hónapokon keresztül képes olyan dolgokat csinálni, amit más egy nap alatt. Hülyének kell a sz*r munka, ami alig alig akar elkészülni. Tudasd férjeddel, hogy nem ért hozzá, hogy nem ezermester és nem is mindenható. Tudom, hogy az átlag magyar férfi minimum fél istennek képzeli magát, de lassan már tudatosíthatná magában a fél ország, hogy attól, hogy lóg vmi a lábai között, még nem ért automatikusan mindenhez...

2016. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!