Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ilyen esetekbe...

Hogyan kezeljem ilyen esetekben férfiként a férjem?

Figyelt kérdés

A férjem mindenhez (is) ért, olyan sokoldalú, hogy már gömb. Ezt boldogan, sőt néha arrogánsan tudatja mindenkivel. Viszont, ha nekiáll például barkácsolni, csak dől-borul minden.

Az utóbbi idők termése: ész nélkül vett kerti szegélyt, persze le is mérte előtte, majd a lerakáskor mégis kevésnek bizonyult, mert magát a szegély méretét nem figyelte. azt hitte 2 méteres, de csak másfél. HA szólok, őrjöng, hogy ne irányítsam.

Más. Vettem beltéri párkányt, ott állt napokig, könyörögni kellet, hogy feltegye. Feltette. Nem kellett volna. Semmit nem fogott a ragasztó, de legalább széttört a párkány, mert leesett.(Megcsináltam, érdekes módon nekem sikerült.

Még egy:vettem a házassági évfordulónkra bogyós gyömölcsű kis bokrokat, mert tudom, hogy imádja. A faiskolában becsülettel elmondták, hogyan kell elültetni. Hazahoztam a növényeket, amiket 1 hét könyörgés után elültettünk-természetesen az ő módszerével, mert a faiskolában hülyék ülnek. Mindegyik növény elpusztult, pedig már az ültetés alatt mondtam, hogy nem lesz ez így jó.

Tehát összebarmol mindent és a végén ki a hibás??? Hát persze, hogy én.

Hogyan kell kezelni ezeket a helyzeteket? Normálisan, szépen nem lehet vele beszélni, mert ilyenkor megsértődik, üvölt.



2016. máj. 4. 11:31
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
94%

Az én volt férjem is hasonló volt (nem ezért váltunk el). Igazából ő nagyon nem szerette ezeket a szerelős, barkácsolós, vagy éppen kinti munkákat csinálni. Mindig azt hangoztatta, hogy imádja és hatalmas kertet és udvart akart, de amikor csinálni kellett volna, akkor valahogy soha nem került rá sor, vagy összecsapta az egészet.

Ezt én tudomásul vettem, mást nem is nagyon tehettem, miután rám maradt a kinti és a benti meló is. Eladtuk a házat kertestől, udvarostól és beköltöztünk lakásba. Ott nem volt vita, mert nem volt kinti meló, a bentit meg én megoldottam, vagy szerelőt hívtam.


Viszont imádott főzni és sütni, eszméletlen jó kajákat csinált. Neki ez volt testhezálló, akár bevallotta, akár nem.

Szerintem legyél okos, vagy csináld meg magad, vagy hívj segítséget.

2016. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
HA én csinálom, akkor vagy üvölt, vagy besértődik, ha pedig szólok, hogy hívok szerelőt...... na akkor szabadul el az őrület.
2016. máj. 4. 12:28
 13/56 anonim ***** válasza:
85%
Elég agresszív férjed van! Tanuljon már meg uralkodni a beszédén! Én ezt nem is bírnám sokáig! Nem az üvöltözéstől lesz férfi! Szegény férjednek nárcisztikus személyiségzavara van. Olvass utána!
2016. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:

Egyébként eddig a kertet egyedül csináltam. Egy miszlikben lévő kertet rakattam újra, a férjem ismerősei segítségével. A férjemnek mindenről beszámoltam, épp mi történik. (ő nem volt itt, melózik napközben). Mire kivágattam a beteg fákat, kiszedettem 20 tönköt, földet hozattam, fákat vettem, a füvesítéshez előkészíttettem a magágyat-ekkor találta ki, hogy kell még földet hozatni mert kevés. Minden nap látta, de csak ekkor jutott eszébe a föld. Hozattam. Elterítettem. Most megy az őrjöngés, hogy miért nincs még befüvesítve.

A kertet felverte a gaz. Szépen kértem, hogy gyomírtózza le, viszont emiatt 2 hetet várni kell, hogy füvesíteni lehessen. Ezt a gazdaboltban mondták. HAzaérve elmondtam neki, erre legyintett, hogy hülyeség a 2 hét. És nem gyomirtózott. Így a gaz közé lesz vetve a fűmag. Sokszázezerért.

2016. máj. 4. 12:36
 15/56 A kérdező kommentje:
13-as! Igen, az van neki. NAgyon nehéz vele.És persze nem látja be. Ő úgy tökéletes, ahogy van. 2 Mondása is van: Hiába dícsérsz, semmi újat nem tudsz mondani. Vagy: Lennék én szerény, de ilyen képességekkel.....
2016. máj. 4. 12:39
 16/56 anonim ***** válasza:
85%

Off: az én párom szakács és nagyon házias. Maximálisan férfinek tartom pedig az uvegasztalt nem tudta osszerakni. Egy barátját hívta át akinek kb 5 perc volt.

Főz takarít. Kerteszkedni is imád.


Amúgy nem értem megveszed a bokrokat hazamesz atoltozol kimesz a kertbe és kész. Nem foglalkozol a nyugjeivel. Csinalhatod hogy a kezedbe veszed az iranyitast és megcsinalsz mindent amit te tudsz és előbb utóbb beletorodik hogy a felesége se elveszett ember vagy pedig rahagysz mindent és magadban fortyogsz hogy micsoda pancser az urad. ..

2016. máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
88%
Itt reg nem a kertrol van szo. Rosszul valasztottal es most jolesik kipanaszkodni magad. Ha a ferjed tenyleg uvolt ds duhkitoresei vannak neg semmi se jo neki - es nem csak te latod ilyennek, akkor azt egyfelekepp lehet kezelni. Valas a neve
2016. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
95%
Ahogyan őt oktatták, amilyen stílusban, csak azt adja vissza. Csak az a szomorú, hogy Önön alkalmazza. Fáj neki a tudatlanság.
2016. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
95%
Az is hibás, aki beleverte a fejébe, hogy már ő pedig egy tökéletes ember és nem hibázhat.
2016. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez csak a jéghegy csúcsa. Itt az alapoknál vannak a problémák, a tisztelettel.


Amiket meg írtál, hogy miket mondd, hát az meg aztán...már rég le kellett volna törni a szarvát. Most komolyan .... az ilyen emberben mit lehet szeretni?

2016. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!