Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ilyen esetekbe...

Hogyan kezeljem ilyen esetekben férfiként a férjem?

Figyelt kérdés

A férjem mindenhez (is) ért, olyan sokoldalú, hogy már gömb. Ezt boldogan, sőt néha arrogánsan tudatja mindenkivel. Viszont, ha nekiáll például barkácsolni, csak dől-borul minden.

Az utóbbi idők termése: ész nélkül vett kerti szegélyt, persze le is mérte előtte, majd a lerakáskor mégis kevésnek bizonyult, mert magát a szegély méretét nem figyelte. azt hitte 2 méteres, de csak másfél. HA szólok, őrjöng, hogy ne irányítsam.

Más. Vettem beltéri párkányt, ott állt napokig, könyörögni kellet, hogy feltegye. Feltette. Nem kellett volna. Semmit nem fogott a ragasztó, de legalább széttört a párkány, mert leesett.(Megcsináltam, érdekes módon nekem sikerült.

Még egy:vettem a házassági évfordulónkra bogyós gyömölcsű kis bokrokat, mert tudom, hogy imádja. A faiskolában becsülettel elmondták, hogyan kell elültetni. Hazahoztam a növényeket, amiket 1 hét könyörgés után elültettünk-természetesen az ő módszerével, mert a faiskolában hülyék ülnek. Mindegyik növény elpusztult, pedig már az ültetés alatt mondtam, hogy nem lesz ez így jó.

Tehát összebarmol mindent és a végén ki a hibás??? Hát persze, hogy én.

Hogyan kell kezelni ezeket a helyzeteket? Normálisan, szépen nem lehet vele beszélni, mert ilyenkor megsértődik, üvölt.



2016. máj. 4. 11:31
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
66%
vered? LOL
2016. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
86%
Megérdemlitek egymást...
2016. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyre cifrább...

Nos, én napi sokszor ellentmondanék a piedesztálon állónak, ha sértődik, sértődjön, ha ordítani akar, ez van, amúgy azt én is tudok, csak nem szeretek. Van egyfajta büszkeségem, amiből soha nem engedek. Viszont - bizonyára nem oldana meg ez sem semmit (csak önmagamhoz lennék hű, az azért fontos). Bizonyos emberekkel nem lehet normálisan, nem megalkudva együttélni. Az ilyenekkel ne éljünk együtt, nem megy.


De a verekedés főleg erős, ez is arra mutat, hogy eme két ember összeköltözése eléggé átgondolatlan cselekedet volt.

2016. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
36%

"A férjed NEM ATTÓL lesz férfi, hogy barkácsol meg ültet a kertben!!!!! Ha NEKED ez jelentené azt, akkor VELED van KOMOLY BAJ!!!!!! "



Ez így van. Csak akkor ne tegyen úgy, mintha értene hozzá, mert az viszont már nevetséges.

2016. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom,miért a Kérdezőt szapuljátok,meg hogy ő ugyanolyan,meg ő a hibás. Szerintem ilyen embert baromi nehéz elviselni, szerintem én is levernék neki párat. Most csak poénkodok,de lehet,többet kéne csapkodnod. :-)

Egyébként ezzel annyit tudsz kezdeni,hogy ha látod is,hogy nem lesz az úgy jó,akkor sem szólsz. Hagyni kell, had csinálja,majd maga rájön,hogy nem megy. Esetleg mikor nem látja,akkor leellenőrizheted,jól csinálta-e meg, amit csinált,suttyomban kijavíthatod. Pl ez a szegélyes dolog,kiszámolod te is külön,aztán mikor nincs otthon,elmész a boltba,megveszed a hiányzó hosszt,beteszed a többi közé,de nem szólsz róla semmiképp,hogy te vettél plusz 5m-t. Semmiképp sem ajánlott az,hogy akkor hívod a szakit,azt majd hívja ő,ha már feladta. Az meg,hogy mikor áll megcsinálni,rajtad áll, megmondod,hogy ezt vagy azt holnap mindenképp meg kell csinálni,gondolj végig,lesz-e ra ideje, ha nem,akkor gondoskodjon arról,hogy valaki megcsinálja, de azt persze ő tálalja ki,hogy ki fogja megcsinálni,ő hívjon embert hozzá!

2016. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
10%
remélem akkor ő is lenyom, ha elsózod a levest :D
2016. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%

"remélem akkor ő is lenyom, ha elsózod a levest :D"


Hát, ha utána üvöltözik, hogy márpedig a leves úgy jó, elsózva, és amúgy sincs elsózva, akkor ki tudja...

2016. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
Esztelen egy helyzet ez, kedvesed Mekk mester, te meg megvered. Ejnye.
2016. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
14%

te gyerek ha te is megtudod ezeket csinálni mi a francot huzod apád idegrendszerét 1 hetes könyörgéssel

emeld meg a feneked és csináld én is ideges lennék egy ilyen életképtelen rinya gép melet

2016. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
45%

megérett a törlésre ez a kérdés.. (legalább is én törlöm) egyik ordít, másik üt..

Mindent összevetve -beleértve az enyémet is- egyetlenegy értelmes válasz született:

a #26

2016. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!