Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lopott már vki ékszert vagy...

Lopott már vki ékszert vagy mást a barátnőjétől/barátjától?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 20:25
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%
én egyszer kölcsönadtam a bnőmnek a hajgumimat és már vagy 7 hónapja ott a van a hajában/ kezén de már nem szólok egy hajgumi nem a világ. De vannak olyan oszt.társaim akiknél az eltűnt számológépemet láttam jókedvűen használni azóta is nálla van, de ő mindenkitől lopott vlamit... :S
2010. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Sosem jutna eszembe ilyen. És ha velem csinálná valaki, pláne akit a barátomnak tartok, annak eltörném a kezét.
2010. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

volt egy barátnőm, aki folyamatosan lopott tőlem..

hozzánk mindig sokan jönnek, szeretem a társaságot, szeretek mozgalmasan élni, és olyan típus vagyok, aki bármikor szívesen megvendégeli a barátait, ismerőseit.

ezért fogalmam sem volt, hogy ki lopkodja el a cuccokat a lakásból. pénzt, meg piperecuccokat..parfümöt, rúzst satöbbi.

elkezdtem "résen lenni" és persze lebukott a csaj, aki azóta nem a barátnőm. azonnal kidobtam a lakásból, és az életemből egyaránt.

az a durva, hogy pont róla nem gondoltam volna ezt, de hát sajnos nem tudhatjuk, kiben mi lakozik.

2010. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
én nem és nem is fogok,de tőlem loptak már...
2010. máj. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Soha nem tennem, de tolem sem loptak.
2010. máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

04-07 12:34 vagyok

Ha azt írtam volna, hogy igen loptam, gondolom a zöld kezecskét nyomogatnád...

Mindegy, eleve aki ilyen kérdést tesz fel az erkölcs aranyló csúcsán verheti magát.

2010. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!