Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lopott már vki ékszert vagy...

Lopott már vki ékszert vagy mást a barátnőjétől/barátjától?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 20:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer 2 éves koromban.Már nem is emlékszem rá úgy mesélték nekem a szülők mikor egyik ismerősüknél voltunk eltettem egy fülbevalót.Aztán itthon megtalálták nálam és visszaadták:)
2010. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eszembe se jutott ilyen, ha valamije megtetszett azt kölcsönkértem, mint ahogy ő is ezt teszi ha nekem van olyan cuccom.
2010. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%

Tőlem loptak már "barátnők". Kétszer is.

Első egyetemi évfolyamtárs volt, közös albérlet, rendetlensége miatt ki kellett rúgnunk, ő erre bosszúból ellopta az édesanyámtól kapott aranyhegyű rotringot, meg még pár apróságot. Egy év múltán bukott le.

Másik győri albérletben volt, lakótárs rezsipénzzel nyúlt le, ez is később derült ki, miután felszólítások jöttek, h nincsenek befizetve számlák.

Az ilyeneknek száradjon le a keze.

2010. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

van egy bnőm aki folyamatosan kéreget tőlem melegszendvicseket azok meg több mint 300 ft-ok, Mivel megmondtam neki hogy "Ne haragudj már 1.2. stb. sokat költöttem rád amúgy is csak arra van pénzem hogy magamnak vegyek enni bocsi"

Erre ő szépen kilopta a pénzt

2010. ápr. 7. 21:22
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha az anyagi kihasználás lopásnak minősül, akkor igen, folyamatosan meglopott a "legjobb" barátnőm. De már nincs egy sem. A fiúknak nem kellenek a cuccaim.:D

Viszont én sosem tettem, és nem is tennék ilyet. Ezé' nem is fogok boldogulni az életben.:)

2010. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

04-06 20:32

Nem én loptam ő lopott tőlem 2000 ft-ot

2010. máj. 16. 21:57
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
minket a saját anyósom lopott meg... aranyak, pénz, stb szép mi?
2010. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Én ugyanígy jártam, de tőlem nem kéregetett az illető barátnő, hanem én voltam olyan hülye és nagylelkű, hogy meghívtam erre, meghívtam arra... persze azzal a felkiáltással, hogy "majd legközelebb te hívsz meg / amikor lesz pénzed, visszaadod." Aztán amikor már olyan húszezer forint körülire duzzadt a tartozása, úgy döntöttem, hogy elég. Innentől kezdve meglopott, kb. 7000 Ft-tal, persze részletekben (egyik alkalommal 1000 Ft hiányzott, a másik alkalommal 500). Akkor döntöttem úgy, hogy elég volt a barátságból. Az ilyen az nem barát.
2010. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Sem ékszert,sem más dolgot nem fogok lopni soha senkitől,még szükséghelyzetben sem!Ez az egy olyan biztos pont van az életemben,amiből nem engedek-ha törik,ha szakad!
2010. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
56%
milyen kérdés már ez????!!!!
2010. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!