Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most velem van a baj?

Most velem van a baj?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött h tesóm összejött egy lánnyal..már akk közöltem vele h nyugottan hívhat reginek. (a reginát utálom) Azóta is REGINÁZIK. Jó ezt túlélem..el is viselem..de tesóm a 3. évfordulójukra eljegyezte a lányt. A lányról tudni kell h folyamatosan kötözködik velem..de csak akk ha kettesben vagyunk. Beleszól h mit írok ki msnre...múltkor is ki volt írva h " xy írjon ha van :) " erre ő szaladt anyához, meg tesómhoz h én ezzel a pasival járok..közben csak a német házit kértem el. Aztán beleszól h kivan festve a szemem, a körmöm (ami egyébként halvány volt) nem tetszik neki h csőgatyóba járok..sőt múltkor még a plázába is követett, és rámszólt h mért ettem fagyit..h költöm a pénzt..a családom pénzét..közben mindig ő kér anyámtól kölcsön.. ha együtt van a család, akk bűbájos..álszent..dicsér meg stb.. ezért is nem hisz nekem senki ha ezeket elmondom..tesómmal is tökre összevesztünk emiatt..és előre közöltem mindenkivel h nem megyek az esküvőre..persze h muszáj menni..

nem arról van szó h nem örülök h tesóm boldog..de miért engem kell csesztetni? próbálok viszonyulni a helyzethez és jópofiskodni..de akk meg az a baja..mit csinálhatnék ebben a helyzetben? :(


2010. ápr. 5. 16:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hát már tényleg azon a szinten vagyok, hogy megtépem. Ők azért nem védenek meg, mert nem hiszik el nekem, hogy ezt csinálja. Főleg azért mert amikor ők is ott vannak akkor megjátsza magát...


Ki fogom próbálni ezt a telefonos felvevősdit..hátha akk hisznek majd nekem. :)

2010. ápr. 5. 17:02
 12/16 anonim ***** válasza:
24%
ez a telefonos dolog szerintem felejtős,de te tudod,ha rám hallgatsz hozd kínos helyzetbe anyukád és tesód előtt,nő vagy biztos tudod ennek a módját,nem kell ráugranod,hanem tegyél finom utalásokat,cinikus megjegyzések,vágj a szavába,a lényeg,hogy hozd ki a sodrából,de úgy hogy közben te úgy csinálsz,mintha semmi rosszat nem csináltál volna,befog válni!
2010. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Zümy ***** válasza:
majd ird meg mivolt:)
2010. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
16:39 vagyok: az a baj, kedves kerdezo, hogy van sok olyan ember, akinek nem kell ok arra, hogy fel akarjon huzni, mert van, aki kulso alapjan eldonti, hogy x szemely nem szimpi neki es egy egesz eletre kikozositi. Meg sem probal teged megismerni, o mar alkotott rolad egy negativ velemenyt (hogy penzkolto, pazarlo vagy). Es ahogy mondtad, azert nem ilyen veled mas elott, mert alszent es nem akarja, hogy a parod es a csaladotok elott kideruljon, hogy milyen az igazi szemelyisege. Sok ilyen ketszinu ember van. Penzcentrikus, kihasznal titeket, kolcson ker toletek, erre vagytok neki sajnos.
2010. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

szerintem 17:08 ez nem jó megoldás mert akkor az anyukája fogja majd később kérdőre vonni hogy ez most mire volt jó...én is a hangfelvevésre szavazok, azzal tud bizonyítani...és nem is szidja le érte senki...elvileg! drukkolok:)

15/L

2010. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk az van,hogy én vagyok a barátnő,és nekem a húggal van olyan problémám,hogy mindenkivel elbeszélget,kedves,közvetlen.Ha én szóltam hozzá(már abszolút nem),akkor lehülyézett,és pofákat vágott,és kivágta a hisztit,mikor nem lóghatott a nyakunkon,mert a bátyja nem viszi magával ide-oda,stb,meg megváltozott,meg stb.Az a helyzet,hogy én nyíltan küldtem el melegebb éghajlatra,mert nem szeretem a célozgatásokat,meg a gonoszkodást.Azóta még jobban csinálja fű alatt a fesztivált,a hátam mögött és mások előtt is,burkolt célozgatásokkal,de tudod,én nem süllyedek el az ő szintjére.Neked sem ajánlom.Mondjuk egyszer azért kicsúszhatna valami káromkodás a szádon.Lehet,hogy ott és akkor TE lennél a fekete bárány,de az idő Téged igazolna.A kétszínű emberek lebuknak egyszer.Addig is vigasztaljon az a tudat,hogy minden tettét az irigység,féltékenység motiválja.Legalább van Rád miért féltékenynek lennie,ennek örülhetsz!Ebből látszik,hogy különb vagy Nála.
2010. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!