Domprr06 kérdése:

Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés

van egy nagyon jó barátnőm aki olyan mintha testvérem lenne.

4 évig kis gimnáziumba jártam. nem ment ott jól a sorom nem bírtam nehéz volt és igen kicsit lusta is voltam.

Most a vendéglátós iskolába járok a szakmunkás 9.c osztályba. Barátnőm már mikor elkezdődött az iskola furcsább volt velem. lenézőbb lett ( tudni illik ő is Gimis 10.es)

Ma mondtam neki tök boldogan h 3.7 es átlagom van (nekem ez nagyon jó gimibe 1.95 ös átlagom volt)

Barátnőm tett egy olyan megjegyzést hogy mivel én szakmunkásba járok h ott nekem elég ha csak figyelek. meg hogy semmit se kellek tanulni mert hogy gyenge az az iskola. és hogy ő ott tuti hogy 5.ös tanuló lenne. lenéz és nem tudom miért. szerintetek miért változott meg enyire velem szembe? mert más oka nem lehet :/


2011. nov. 14. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Hát lehet, hogy nem szép dolog a szemedbe mondani, de igaza van a barátnődnek.
2011. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bánomisén ***** válasza:
100%

Túl nagyra van azzal, hogy ő gimibe jár, te meg nem. Pedig ő majd az érettségijével kitörölheti a hátsóját, míg neked a vendéglátós szakmával lesz lehetőséged boldogulni. Megnézném néhány év múlva, mennyire lenne fölényes veled.

Milyen barát az, aki lenézi a barátját?

2011. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
mert ő okosabbnak hiszi magát.és gondolja hogy te iparis hülye vagy,pedig nem.azt hiszi hogy attól leszel más ha rosszabb suliba jársz.és azt akarja h ő okosabbnak tűnjön.lehet hogy új bnői vannak és előttük nem akar butának láttatni téged.hogy ne lássák hogy bnője iparis.
2011. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevezném barátnőnek....

Az emberek néha pedig ok nélkül "meghülyülnek"...no para, csináld az iskolát, nem az adja meg az emberi értéket, hogy gimis vagy szakmunkás...Ne foglalkozz vele!

Ha legközelebb ilyet mond csak lazán válaszolj: Én az inteligenciámat tudod hogy tombolán nyertem, ellentétben veled, akiről mindenki tudja, hogy vele született...milyen szerencsés is vagy...

2011. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele.

Lehet, hogy nem erősséged a tanulás (nem bántásból írom!:)), de a vendéglátós szakmáddal tuti lesz munkád. Én itt vagyok érettségivel, nyelvvizsgával, 2 OKJ-s szakmával, és kitörölhetem....


Nem a barátnőd, ha emiatt lenéz. És ha teszem azt megbuksz, akkor letagadja, hogy ismer? Ne vicceljünk....


Ne törődj vele, ha most nem is, majd lesz olyan barátnőd, akinek jó leszel a 3,7-es átlagoddal. :):)

Megjegyzem nekem sem volt soha 4,2 fölött, mégis élek...:)

2011. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsődlegesen próbáld meg megbeszélni vele! Amúgy ismerős a szitu, csak ő szakközepes és szakmunkás voltam. Vicces volt, hogy ő rám egy évre végzett, ugyanoda jött dolgozni, és a beosztottam lett.

Én közben estin érettségiztem (papír még a vécére is kell), vártam a férjemmel a közös babánkat.

Furi az élet, mert visszanyalt a fagyi. Ő kijelentette nekem, hogy soha nem fogok annyit keresni mint ő. Pedig kerestem. Három hónapig, aztán előléptetek.

Ő az akinek pingja sincs a szakmáról, pedig egy suliban tanultuk mind a ketten.

2011. nov. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!