Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1,5 éve csak azért van velem...

1,5 éve csak azért van velem mert több mint a semmi vagy érezhet is valamit irántam?

Figyelt kérdés
igaz nem volt zökkenőmentes ez a 1,5 év, de elvagyunk most. nem mondta ki még a szemembe h szeretne és elbizonytalanít h csak azért lehet velem mert így van valakije vagy azért kedvel is, honnan tudhatom ezt meg?
2011. nov. 12. 11:04
 1/8 bánomisén ***** válasza:

Gondolom, ebben a párosban te vagy a lány.

Ha nem mondja, hogy szeret, attól még szerethet, egy csomó pasinak nehezen jön ki ez a szó a száján, a fene sem tudja, miért.

Szerintem beszélj vele erről. Ne azt kérdezd, hogy szeret-e, mert akkor elmenekül, hanem beszélgessetek a kapcsolatotokról, arról, hogy mik a terveitek a saját életeteket illetően és egymással. Egy ilyen beszélgetésből sok minden kiderül.

2011. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány. nagy tervek igazából nincsenek mivel nagy a korkülönbség. szóval olyan mintha csak lennénk az állóvízben
2011. nov. 12. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Èn is másfél évet voltam valakivel, nem tudtam, hogy szeret e, vagy csak tölti az idejét. Nem akartam faggatni. Volt egy rossz érzésem vele kapcsolatban, úgy éreztem, hülyét csinál belölem. Nagyon szerettem, pont a viselkedése miatt, mert nem tudtam mit érez, és be nnem meg élt a vadászösztön. Nem akartam hagyni, hogy bolondot csináljon belölem, így egy nap elhatároztam, hogy nem fogok a játékszere lenni tovább, kinyitom a szemem, hátha akad normális pasi, aki értékelne. Persze nem szakítottam, és esetleg le lehet pontozni, meg el lehet kezdeni oltogatni, hogy milyen rib.nc pi.sa vagyok stb (mellesleg nem vagyok:)) Szóval kinyitottam a szemem. körülnéztem, és igen, gyorsan akadt egy pasi, akinek megtetszettem. Elkezdtem vele találkozgatni, randizgatni. Akkor, mikor a "barátomnak" fontosabb dolga akadt. gyakran akadt fontosabb dolga nálam! Ès mit ád Isten, elég hamar felismertem a helyzetet, akaratlanul, de kb úgy viselkedem azzal a szegény pasival (aki kedves, megértö, és egyáltalán nem érdemelné azt, hogy játszadozzak vele...), mint az állítólagos "barátom" velem.

Pl. hétvége közeledtével rákérdezett, hogy csinálunk e közös programot. Èn nem adtam választ neki, hanem hagytam várakozni. Akit az ember szeret, azt nem várakoztatja meg! Azt várakoztatja meg, akit az utolsó pillanatra tartogat, ha addig nem akad más programja, mert tudja, hogy bármikor ugrani fog! Unalomüzönek... ágyasnak.

Aztán: volt, hogy napokig nem adtam hírt magamról, mert nem volt kedvem. Nem válaszoltam sms-re, nem vettem fel a telefont.Pont úgy, ahogy az állítólagos hön szeretett "barátom" csinálta velem. Ezzel álmatlan éjszakákat okozva nekem.

Aztán: Nem mutatkoztam vele nappal, csak esténként, nem fogtam meg a kezét, arra a baromságra hivatkozva, hogy nem szeretek kézenfogva sétálni, mert izzad a kezem.

és még sorolhatnám. Persze a szánalmas játszadozásom alatt is a "barátomat" szerettem, rá gondoltam. De leesett a tantusz. Ez az egész mostanában történt. Azt csináltam, hogy a "barátommal" szakítottam, megmondtam, h vége, és nem indokoltam. Most pitizik, mert idegesíti h nem tudja az okot. Nem fogom megindokolni. A másik pasinak pedig megmondtam, hogy barátok lehetünk ha akarja de én többre most nem vagyok képes.

Van még csomó részlet, de ebben a hosszú válaszban is volt sok OFF, de úgy éreztem le kell írnom, mert ide passzol.

26/N

Nem tudom mennyire tudtam értelmesen leírni amit akartam, a lényeg az, hogy

2011. nov. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, az utolsó félmondat véletlenül került oda :)
2011. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bánomisén ***** válasza:
Kérdező: Nős a pasi?
2011. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem nős, nincs gyerek sem. ahogy a hosszú válaszadó is írta hasonló ez is. elvagyunk de nem tudom h cask unaloműző vagyok-e. olyan semmilyen. kedves, de nem érzem azt, hogy engem akarna úgy igazán. elvagyunk de ennyi. elég 22 évesen csak ez az elvagyunk állapot, és hogy tudhatom meg hogy mi ez az egész amit érez irántam?
2011. nov. 12. 12:23
 7/8 bánomisén ***** válasza:
Csakis úgy, ha belefogsz egy beszélgetésbe vele. Mondd el neki, hogy mi a benyomásod és kérdezd meg, hogy jól érzed-e. Csak válaszol rá valamit...
2011. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mibol gondolod h megmondja az igazat? masfel eve van egy jo csaja, aki szerelmes bele. Aranyelet, megvan minden, szex, stb. szerinted azzal, h megmondja, h "Igen edes csak unalomuzonek hasznallak mert több vagy mint a semmi" elcseszne ezt az aranyeletet? szerintem ezt mondaná, h :"Persze edes h szeretlek, hat nem erzed?" Hát nem. Szerintem ezt nem igy kell megtudni hanem valahogy ugyesen.

(En vagyok a hosszu valaszolo)

2011. nov. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!