Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet még valamit irántam...

Érezhet még valamit irántam vagy csak unatkozott?

Figyelt kérdés
az exemről van szó. viharos 1 év után 3 hete végleg elváltak az útjaink (én mondtam h vége) ő elutazott a nyárra én maradtam itthon. pár napja rám üzent de én nagyon visszafogottan reagáltam rá. azóta nem is keresett. szerinted érezhet még irántam valamit, vagy csak unalomból írt hogy mi van velem?
2011. jún. 23. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Te dobtad ki őt, utána ő próbálkozott, te pedig visszafogottan reagáltál rá. Szerinted ezekután egy épeszű pasi keresne még? Mert én biztos nem.


28F

2011. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha te dobtad, akkor igen valszeg ő még érez vmit, keresett, te közömbös voltál, ennyi.
2011. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!