Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő csak a nyáron lesz 18...

Ő csak a nyáron lesz 18 (fiú), én hamarosan 21. Működhet ez? Próbáljam elfelejteni? Érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés

Barátnőm öccséről van szó. Szinte minden héten találkozunk, mindig történik valami kis apróság, ami egyre közelebb visz hozzá.

Egy barátnőm szerint a srác fejében meg sem fordul, hogy kapcsolata lehetne velem, a korkülönbség miatt. Szerinte csak jófejnek tart, a nővérét látja bennem. Én nem így érzem. Amikor egymással beszélünk, szinte szikrázik a levegő.

Mit tegyek? Lépjek felé, vagy várjak, amíg ő kezdeményez? /Ami persze lehet, hogy soha nem történne meg, a fentiek miatt./ Vagy felejtsem el ezt az egészet?

Érezhet irántam valamit?


2011. máj. 19. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Miért ne érezhetne?

Nem vagytok kisgyerekek, 3 év korkülönbség semmi, főleg, ha a fiú érettebb valamivel a koránál.

2011. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne érezhetne? :) Nővére már van, neki nem még egy nővér kell szerintem. Aki meg nem mer, az nem nyer.
2011. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne működhetne? Én most voltam 2 hete 19, a párom 21 éves. 2 éve együtt vagyunk, sőt, már együtt is élünk. Ez a korkülönbség nem számít.

Ha mondjuk ő 11 te meg 14 lennél, az már más téma lenne.

2011. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Persze hogy működhetne.Szép dolog a szerelem!

Mindent bele,vess be valamilyen női trükköt ha ő nem kezdeményez.

2011. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a baràtnõdnek igaza van. Attól függetlenül megvàrnàm, hogy õ kezdeményezzen, aztàn a sors majd eldönti.
2011. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem működhet,nálunk is én (nő) vagyok az idősebb. Amúgy is már (majdnem) felnőttek vagytok,akkor meg tökmindegy. Nem arról van szó, hogy Te 16/L, ő meg 13/F. Csak nyugodtan :)
2011. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szüleim között 7 év van, anyu javára, 20 évig voltak házasok, már külön élnek, de jóban vannak.
2011. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Viszont elképzelhető, hogy a srác úgy van vele, tetszenél neki, de úgysem hiszi, hogy van esélye.Lehet, egyértelműbb jelekre van szüksége,bátorításra. Bár Te ismered, ha nem egy visszahúzódó típus,akkor ez sem így van.

20. 48

2011. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a szüleim között 5 év van anyu javára és már 17 éve házasok.
2011. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

21:03! Nagyon igazad van, szerintem is várna még valami jelre.

Lenne valami tippetek? Hogyan "lépjek" felé? Holnap találkozok vele, minden pénteken egy helyre ülünk be baráti társasággal.

2011. máj. 19. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!