Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő csak a nyáron lesz 18...

Ő csak a nyáron lesz 18 (fiú), én hamarosan 21. Működhet ez? Próbáljam elfelejteni? Érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés

Barátnőm öccséről van szó. Szinte minden héten találkozunk, mindig történik valami kis apróság, ami egyre közelebb visz hozzá.

Egy barátnőm szerint a srác fejében meg sem fordul, hogy kapcsolata lehetne velem, a korkülönbség miatt. Szerinte csak jófejnek tart, a nővérét látja bennem. Én nem így érzem. Amikor egymással beszélünk, szinte szikrázik a levegő.

Mit tegyek? Lépjek felé, vagy várjak, amíg ő kezdeményez? /Ami persze lehet, hogy soha nem történne meg, a fentiek miatt./ Vagy felejtsem el ezt az egészet?

Érezhet irántam valamit?


2011. máj. 19. 20:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
Ne te lépj, majd ő lépni fog, velem is így volt pedig a párom idősebb. Lépni, fog, ha megérett a feladatra, és ha egy kicsit engedsz neki, utána majd le sem tudod vakarni magadról :D :)
2011. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát ne baráti társaságban fejlesszétek a kapcsolatotokat, hanem kettesben, mondjuk ez alap.

A baráti társaság előtt már a következő lépcsőfok..

2011. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Léphetsz felé..ha megérintednéha vagy segitségét kéred valamiben...de add saját magad és ne játsz más szerepkört.

Arra a példára..ha ti össze jösztök lehet, hogy a nővérével nem leszel túlságosan jobban...elromolhat egy barátság köztetek..de lehet ez az én véleményem...de remélem HAPPY END LESZ A VÉGE :D :D


Üdv: Angel ^.^

2011. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mindenképpen éreztesd vele, hogy van esélye, mert lehet, hogy azért titkolja, mert "úgyis idősebb vagy, nincs esélyem". Küldd neki a jeleket, hidd el, meg fogja tenni a lépést.


Amúgy én is 18 éves vagyok (fiú), barátnőm nemsokára 21. Tehát működik ez :)

2011. máj. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ja, és még annyit, hogy ne higgy másoknak, hoyg "úgysem érez irántad semmit".. a legjobb barátom próbált lebeszélni a barátnőmről még az elején, mert hogy "úgyis csak beképzelem magamnak, sokkal idősebb a lány, nem egy súlycsoport, stb".. szóvel ezeknek ne higgy!
2011. máj. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!