Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most velem van a baj?

Most velem van a baj?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött h tesóm összejött egy lánnyal..már akk közöltem vele h nyugottan hívhat reginek. (a reginát utálom) Azóta is REGINÁZIK. Jó ezt túlélem..el is viselem..de tesóm a 3. évfordulójukra eljegyezte a lányt. A lányról tudni kell h folyamatosan kötözködik velem..de csak akk ha kettesben vagyunk. Beleszól h mit írok ki msnre...múltkor is ki volt írva h " xy írjon ha van :) " erre ő szaladt anyához, meg tesómhoz h én ezzel a pasival járok..közben csak a német házit kértem el. Aztán beleszól h kivan festve a szemem, a körmöm (ami egyébként halvány volt) nem tetszik neki h csőgatyóba járok..sőt múltkor még a plázába is követett, és rámszólt h mért ettem fagyit..h költöm a pénzt..a családom pénzét..közben mindig ő kér anyámtól kölcsön.. ha együtt van a család, akk bűbájos..álszent..dicsér meg stb.. ezért is nem hisz nekem senki ha ezeket elmondom..tesómmal is tökre összevesztünk emiatt..és előre közöltem mindenkivel h nem megyek az esküvőre..persze h muszáj menni..

nem arról van szó h nem örülök h tesóm boldog..de miért engem kell csesztetni? próbálok viszonyulni a helyzethez és jópofiskodni..de akk meg az a baja..mit csinálhatnék ebben a helyzetben? :(


2010. ápr. 5. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Hány éves vagy? Kül. lehet hülyének nézni, de szerintem tetszel a csajnak :D Tudom te is lány vagy, de én akkor b@szogatok másokat apró dolgokkal, ha bejön az illető...
2010. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, hogy én 16 vagyok..a csaj 23 és tesóm 25
2010. ápr. 5. 16:21
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát én elégé temperamentumos lány vagyok én úgy leosztottam volna hogy csak nézz. De ez sem megoldás kerüld ahogy csak lehet, és mondd meg neki hogy ne üsse bele az orrát a magánéletedbe.. És neki ehhez semmi köze hogy te mibe vagy mit csinálasz, mire költöd a pénzt.. Egyszerűen kerüld ahogy tudod! Ha nem veszi észre magát így járt. Sok sikert 17L
2010. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem meg a csaj azt akarja hogy a pasija több pénzt kapjon a szülőktől, és azért idegesíti, hogy te költöd a szülők pénzét, mert inkább azt akarná, hogy a pasi költse rá a pénzt. Na vágod. Ez ilyen haszonleső csaj. Azt nem tudom hogy amúgy meg mért kötözködik veled, de ha már nagyon idegesít, akkor nyugodtan vágd orrba :)
2010. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
En Zsuzsanna vagyok es utalom a Zsuzsat (az egyebkent egy masik, kulon nev). Tudtak rolam, hogy utalom, de aki szekalni akart, az Zsuzsanak hivott. Szoval szerintem azt jelenti, hogy nem bir teged vagy siman elfelejtette, hogy megkerted, de szerintem inkabb fel akar huzni, a tobbi tettebol ez tunik ki.
2010. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Fogd meg a csajt úgy ahogy ő téged!Amikor valaki ott van jópofizz vele,de ha 4szemközt vagytok akkor Te is mondj neki minden bántó,idegesitő dolgot :D.És minden kötekedésére frappánsan felelj.PL:"-Minek költesz annyi pénzt?"

"-Közöd?Nem Te kerested!"

2010. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Na jó, felakar húzni. de ha azt veszem akk nincs oka rá, én nem bántottam sose. Am meg tesómat is megváltoztatta..alig jár haza..mostmár.


köszi az eddigi válaszokat.

2010. ápr. 5. 16:42
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Hát ez szívás.

Ved fel mobilra, mikor pofázik, bizonyíték.

2010. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert a tesód bnője,még nincs joga beleszólni az életedbe!pláne,hogy ha nálatok csinálja,bár én srác vagyok,de ha mondjuk a nővérem barátja megmondaná,hogy mit csináljak a fogait szedhetné össze egyenként!le kell vele ülni beszélni,mondd el neki,hogy nagyon szereted a tesódat,ezért kedves vagy hozzá,de az életedbe ne szóljon bele,mert az ég világon nincs hozzá köze,ha nem ért a szóból tépd meg:D
2010. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ja még annyi,hogy tesód esetleg anyukád nem szokott téged megvédeni?
2010. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!