Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap Londonba kéne repülnöm...

Holnap Londonba kéne repülnöm a szüleim tudta nélkül. Mit szólnátok szülők ha kiderülne? ( 17 L )

Figyelt kérdés

A barátommal szeretnék találkozni, mert most kintvan.

Ő fizetné, csak az a baj hogy holnap kéne mennem de nincs útlevelem, de a barátom azt mondta hogy elég a személyi igazolvány , ő is úgy ment oda.


2016. márc. 29. 15:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
81%

Gratulálok a barátodnak is.Lehet jogilag és korban felnőtt, de agyilag egy 13 éves szintjén gondolkodik.

Tisztában van azzal, hogy mit vállal? Nem éppen felelősségteljes. Ő halál nyugodtan képes sunnyogni, miközben a szerencsétlen szüleid halálra aggódnának érted?

Londonba egyedül? Észen vagy, Na meg a kamu nyilatkozat. Úr isten, ezt te sem gondoltad komolyan. Én elhiszem nagy a szerelem,de ha szereted, megvárod, vagy hazajön ő. Nem is értem, hogy lehet valaki ennyire buta....Mit adtál be a szüleidnek? Hol leszel?

2016. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
12%
A nyilatkozatról csak annyit, hogy a kutya se nézi, 14 évesen mentem először repülővel külföldre.
2016. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
86%
Nos, en 20 vagyok, a parom kulfoldon en, es mi is egy hasonlo tavolsagu nagyvarosban szoktunk neha-neha talalkozni egy hetvegere. 19 evesen is voltam nem egyszer. Viszont nem elkeredzkedtem, de igenis mondtam otthon hogy egy het mulva mondjuk repulok ki ket napra. Es semmi baj nem volt. Nem ertem hogy te hogy akarod igy folytatni majd ezt kapcsolatot? Allandoan gyomorgorccsel repulgetni? Ne legyel ennyire tini... arrol nem is beszelve hogy irhatsz akarmilyen kamunyilatkozatot, az csak akkor lesz hiteles es elfogadhato, ha szepen elballagsz a kozjegyzohoz es hitelesitteted mind a magyar, mind az angol forditast. Ahol pedig kiskoru reven elenken fognak erdeklodni a szuleid utan. Szoval, ugy repulj ki a tudtuk nelkul azzal a kamunyilatkozattal, hogy eleg valoszinu, hogy nem fogjak elfogadni, mivel ervenytelen, nem hiteles nyilatkozat. Szoval, ne legy ennyire idiota, lazado tini, ballagj oda anyukadhoz meseld el neki, es legkozelebb mar valoszinuleg nyugodtan mehetsz (mert mara mar bezartak a kozjegyzoi irodak es holnap akarsz repulni ez nem jon ossze).
2016. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
79%

Ha igaz, amit írsz, ne menj! Nem véletlenül nem azt írom, hogy gondold meg még egyszer. NEM! Legalább az egyik SZÜLŐ TUDJON RÓLA, hogy elmész!

Ne hamisíts, ne csapj be másokat, az a legkevesebb, hogy rájönnek. Nem látod át, mibe kevered magad, esetleg életed végéig bánhatod ezt a felelőtlenséget!

2016. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
38%

Ja még annyit,hogy nem írhatod meg te az iskolai igazolást,azt még a szüleidnek kell.

És ha azt is hamisítod az is okirathamisítás.

Jó utat a börtönbe te ribi :)

2016. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
90%
A google használata nem megy, kamunyilatkozatot írsz, a szüleidnek hazudozol... Aha, tényleg elég felnőtt vagy. 17 éves buta kis gyerek vagy, ne is haragudj. Nem szégyen ez, 17 évesen én is csak egy kis csitri voltam, de legalább tisztában is voltam vele :)
2016. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
90%
[link] de itt a konzuli szolgalat linkje, ott is vilagosan le van irva, hogy milyen nyilatkozat kell. A tiedet (mivel rogton latni fogjak hogy gyerek vagy) nem fogjak elfogadni. Valamint mar valoszinuleg Ferihegyen sem fogsz atcsusszanni. Csak ott meg a jelenlevo hataror meg is teheti a szukseges bejelenteseket amint eszreveszi az okirathamisitasodat (meg a hiteltelen nyilatkozatot). Ez nem vicc, kislany.
2016. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
78%

Lebukhatsz! És akkor a következő években ez lesz a kedvenc dalod. :)


https://www.youtube.com/watch?v=-86weObv2fQ

2016. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
89%

Valaki, akinek van ideje, legyen szíves telefonáljon be Ferihegyre, miszerint tudomására jutott, hogy holnap egy 17 éves lány próbál majd hamisított szülői igazolással felszállni az egyik londoni gépre.


Neked teljesen elment az eszed, kislány.

2016. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
84%
17 évesen mindenkinek hazudol, szerinted anyudnék nem jönnek rá , rájönnek hívják a rendőrséget rendőrség meg keres és szégyen szemre haza hozznak. Ami valószínűbb a reptéren észre veszik hogy kamu a nyilatkozatt és majd a rendőrségre be mennek anyudék érted ,s csalódni fognak a párod meg a repülőtéren idegeskedni miért nem értél oda ...
2016. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!